اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

معرفی روشهای ریجکت در خط تولید؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

معرفی روشهای ریجکت در خط تولید؟؟

سلام دوستان، دارم روی پروژه ای کار میکنم که یه قسمتش ریجکت کردن جعبه های کوچک و سبک از روی نوار نقاله است، در حال حاضر این قسمت با پنوماتیک انجام شده، دوستانی که ایده دارند یا روشهای مختلفی رو میشناسند لطفا ارائه کنند همراه با لینک ترجیحا
    با تشکر

پاسخ : معرفی روشهای ریجکت در خط تولید؟؟

نوشته اصلی توسط mojalan نمایش پست ها
    سلام دوستان، دارم روی پروژه ای کار میکنم که یه قسمتش ریجکت کردن جعبه های کوچک و سبک از روی نوار نقاله است، در حال حاضر این قسمت با پنوماتیک انجام شده، دوستانی که ایده دارند یا روشهای مختلفی رو میشناسند لطفا ارائه کنند همراه با لینک ترجیحا
    با تشکر
    اگر جعبه ها سبک، دارای فاصله کافی از یکدیگر و دارای سطح باد خور مناسب هستند، می تونید از یک «داکت فن» ، برای بیرون انداختن جعبه از روی نوار نقاله استفاده کنید.

دیدگاه

پاسخ : معرفی روشهای ریجکت در خط تولید؟؟

الان دیگه روش های مکشی و دمندگی منسوخ شده و خیلی کم از اون استفاده میشه
      روش های متداول اغلب هیدرولیکی و پنوماتیکی در شکل های گوناگون هست

بازوی های پوشینگ (Pushing) یا نقاله های متحرک بیشترین کاربرد رو دارند

نقاله متحرک انواع مختلفی دارند که نوع متداول اون مانند سیستم تغییر مسیر لوکوموتیو هست
      یک قسمت از نوار نقاله که در وسط اون موتور قرار داره و در زمان لازم با چرخش موتور مسیر نقاله عوض میشه
      این نوع سیستم سرعت بالاتری رو نسبت به همگروه های خودش داره
      اغلب در کارخانه های مواد نوشیدنی که بصورت بطری های پلاستیکی تولید میشن این سیستم دیده میشه
      در صنایع پتروشیمی هم استفاده بسیاری از این سیستم صورت میگیره

البته یک نوع دیگرنقاله متحرک هم سیستم آساسنسوری هست که توسط سیستم هیدرولیکی که زیر قسمتی از نقاله وجود داره مسیر چند طبقه رو بوجود میاره . سرعت پایین این سیستم باعث میشه که فقط در خطوط کم سرعت و کم بهره بشه ازش استفاده کرد. متداول ترین کاربردش هم در خطوط تولید بدنه ماشین یا صنایع نظامی هست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X