اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروگرامر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروگرامر

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز

یه سوال کلی داشتم اینکه
    اگه من بخوام یه پروگرامر AVR طراحی کنم برای تولید صنعتی و فروش فکر میکنید بازارش چطور هست ؟
    فکر میکنید ارزش داره برم دنبالش ؟

اگه بخوام در زمینه طراحی مدارات الکترونیکی کار کنم و به عنوان یه شغل کمکی روش حساب کنم سراغ چه مداراتی برم سودآورتر هست ؟ هدربرد_پروگرامر_مدارات صوتی و . . . کدومش ؟

لطفا برای هر سه سوال منو راهنمایی کنید
    جدیدترین ویرایش توسط rezamajdi; ۲۰:۰۰ ۱۳۹۵/۰۶/۰۱.
    آرزوی سرافرازی برای ایران عزیز . . .

پاسخ : پروگرامر

توی هر کاری می تونی وارد بشی فقط باید خیلی حرفه ای باشی. واسه همش بازار هست فقط دو فاکتور خیلی تاثیر داره:
    1- قیمت ارزان
    2- کیفیت عالی

شما این دوتا رو رعایت کن توی هر بازاری بری دندونای اون بازار رو خورد میکنی.
    موفق باشی

دیدگاه

پاسخ : پروگرامر

KnowledgePlus.ir, [۰۹.۰۸.۱۶ ۱۲:۱۲]
      تجربه و راهکاری برای کسب درآمدهای بالا در رشته الکترونیک:

یکی از شرایطی که برای یک محصول الکترونیکی می تواند ارزش افزوده بسیار بالایی را ایجاد کند، تولید محصولی است که عملکرد یک دستگاه یا وسیله بسیار گران قیمت به آن وابسته باشد. وابستگی یک دستگاه گران قیمت صنعتی یا پزشکی یا نیروگاهی و ... با قیمتی در حد چند ده یا حتی چند صد میلیون تومان به یک محصول الکترونیک، این امکان مانور را برای تولید کننده آن محصول فراهم می کند که قیمتی بسیار فراتر از هزینه های طراحی و قطعات را برای محصول خود تعیین کند و در واقع شان قیمتی کل دستگاه است که باعث ایجاد ارزش افزوده زیاد در اجزای آن و از جمله بخش الکترونیک می شود. به عنوان یک نمونه واقعی، بردهای خارجی بکار گرفته شده در یکی از صنایع را می توان مثال زد که بر حسب اطلاع قیمت آنها حدود 80 میلیون تومان است، اما قیمت واقعی قطعات آنها حداکثر چند میلیون تومان بیشتر نیست و در واقع انحصار تولید کننده و کاربردی که آن برد در آن بکار می رود که کنترل یک مجموعه بسیار گران قیمت است، چنین ارزش افزوده ای را برای آن ایجاد می کند. بنابراین یک روش برای رسیدن به درامدهای بالا در رشته الکترونیک، یافتن و نفوذ به چنین حوزه هایی است که البته کار چندان ساده ای هم نیست، اما ممکن است.
      [MENTION=35609]knowledge[/MENTION]Plus

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X