اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فوری-انالیز خروجی اسیلوسکوپ دیجیتال در متلب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فوری-انالیز خروجی اسیلوسکوپ دیجیتال در متلب

سلام دوستان من باید خروجی سیگنال اسیلوسکوپ دیجیتال را در متلب آنالیز کنم. لطفا توضیح دهید بعد از دخیره سازی سیگنال مورد نظر از اسیلوسکوپ چگونه آن را وارد متلب کرده و محاسبات را انجام دهم؟

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

دادشای عزیر به دادم برسید خواهشا

پاسخ : فوری-انالیز خروجی اسیلوسکوپ دیجیتال در متلب

معمولا خروجی اسکوپ یه فایل استانداره. عموما خروجی اکسل رو دارن. بعضی ها هم مولتی سیم

اگر به صورت اکسل ذخیره کنه که کاری نداره. کافیه از اکسل بریزیش تو متلب و بعدش هر تحلیلی میخوای انجام بدی
    ... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ‌هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ‌ها، خاطره همتآ‌هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ‌البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)

دیدگاه

داداش شرمنده من زیاد وارد نیستم میشه توضیح بدی مرحله به مرحلشو؟از کجا بفهمم به چه صورت ذخیره میکنه بدون داشتن دیتاشیت؟

دیدگاه

اسکوپتون چیه؟

دیدگاه

نمیدونم باید فردا برم آزمایشگاه دانشگاه و متاسفانه وقت بسیار کمی دارم باید پروژم تحویل بدم و بلد نیستم اینکارو

دیدگاه

من شکل موجها را ذخیره کردم در نرم افزار اکسل داده ها باز میشوند .حالا باید چکار کنم بشه برد سیمولینک؟

دیدگاه

برای مثال اگه داده هاتون 2 ستون در 1000 سطره یه متغیر به همین اندازه تو متلب تعریف کنین:
              کد:
              data=zeros(1000,2);
              بعدش روی متغیر کلیک کنین تا جدولش نشون داده بشه. بعدش داده ها رو اونجا پیست کنین.

دیدگاه

این دیتا ر ا ساختم اما حالا چطوری با دادهای ولتاژ و جریان ضریب توان بدست بیارم؟ میتونم اینارو ببرم تو سمولینک؟اونجا راحت بدست میاد

دیدگاه

بعد از اینکه داده ها رو توی workspace ایجاد کردی، میری تو سیمولینک فکر میکنم اون بلوک powergui بدردت بخوره. برای وارد کردن داده ها از ورک اسپیس فکر میکنم توی اون قسمت منابع و سورس و سینک و اینا یه بلوک هست اسمش from workspace باشه. برعکسشم هست. مثلا اگه بخوای داده ها رو از سیمولینک ببری به ورک اسپیس از to workspace استفاده میکنی. میبخشین متلب دم دستم نبود. حدودی نوشتم.
                  با تلاش هدف یک ارزو نیست بلکه ارزو یک هدف است
                  (jon looli (1939-1996

دیدگاه

ببخشید اینقدر سوال میکنم.این کارو انجام دادم اما در اسکوپ سیمولینک موح سینوسی مورد نظر را نمیبینم فقط یخط شیبدار نشان میده اما در ورک اسپیس وقتی دیتا را پلات میکنه موج سینوسیو میده . مشکل چیه؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X