اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پایدار ترین ماژول GSM جهت ارسال و دریافت SMS

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پایدار ترین ماژول GSM جهت ارسال و دریافت SMS

سلام دوستان عزیز

بنظر شما پایدار ترین ماژول GSM جهت ارسال و دریافت SMS در صنعت کدوم ماژول می باشد ؟

با سپاس
    جدیدترین ویرایش توسط Azadfalah; ۲۳:۴۱ ۱۳۹۵/۰۵/۳۱.
    I'm going to
    RWTH Aachen
    University

پاسخ : پایدار ترین ماژول GSM جهت ارسال و دریافت SMS

با سلام
    من قبلا از تعداد زیادی SIM900 استفاده کردم نمیگم بد بودن ولی خب خوبم نیستن. البته این رو بگم که طراحی سخت افزار و کدنویسی شما خیلی تاثیر بسزایی خواهد داشت.
    ولی در حال حاضر SIM800 رو ترجیح میدم چون از هر لحاظ بقیه رو پشت سر گذاشته.
    چرا ناراحتی پاتریک!
    + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
    - از دیدنش ناراحت شدی؟
    + نه
    پس چی ناراحتت کرده
    + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    محصولات

دیدگاه

اگر بتونید با ماژول های wavecom کار کنید، بهتر نتیجه میگیرید.یکی دو مدلشون رو ایران دیدم.
      اگر بحث simcom هم بود، همونطور که جناب آراسته فرمودن حتمن سراغ سری جدیدتر برین. sim800

دیدگاه

این simcom و wavecom که میگین، چه فرقی باهم دارن؟!
        از نظر قیمتی چطور، کدوم گزینه ها بهتره؟!

دیدگاه

بهترین ماژول های فعلی که عملا بسیار خوب جواب میدن و هنگ و اینا ندارن محصولات Quetel هست . مثل M35
          مهم نيست كه چه انديشه اي در سر و چه ترسي در دل داريد؛ مهم آن است كه بيكار ننشينيد و دست به كاري بزنيد و وارد ميدان عمل بشويد.

نمي توانيد به كودكي بياموزيد كه از خود مواظبت كند، مگر آنكه او را آزاد بگذاريد تا براي مواظبت از خود بكوشد؛ ممكن است اشتباه كند، ولي دانايي او از ميان همين اشتباهات سرچشمه مي گيرد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط segmex نمایش پست ها
            بهترین ماژول های فعلی که عملا بسیار خوب جواب میدن و هنگ و اینا ندارن محصولات Quetel هست . مثل M35
            منم کار کردم واقعا پایدارن ، البته محصولات simcom هم مشکلی نداشته تو اکثر کارام خوب جواب دادن الان تو یه مدارم 5 ساله داره کار میکنه تو موتورخونه هم است دماو لرزش و.....
            جهان پیر است و بی بنیاد ازاین فرهاد کش فریاد
            که کرد افسون و نیرنگش ملول از جان شیرینم

دیدگاه

سلام به نظرمن برد راه انداز sim900 چون من خودم خیلی از این برد استفاده کردم. فقط بستگی به برنامه نویسی داره و مداراتو در برابر نویز ایمن کنی.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X