اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تبدیل 15 ولت به 42 ولت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تبدیل 15 ولت به 42 ولت

با سلام و عرض خسته نباشید
    من می خوام با استفاده از یک موتور براشلس 36 ولت یک باتری لیتیوم یون 36 ولت رو شارژ کنم که با توجه به چیزی که فهمیدم برای شارژ این باتری به 42 ولت ولتاژ نیاز دارم در مورد خروجی موتور اطلاعات دقیقی ندارم اما یک فیلم دیدم که طرف اروم موتور رو می تابوند خروجی 15 ولت و جریان 3 آمپر می داد حالا نمی دونم تند بتابونیم ولتاژ زیاد بشه یا جریان اما فکر کنم ولتاژ زیاد بشه که خوب ما در ابتدا با 6 تا دیود ولتاژ تولیدی موتور رو یکسو می کنیم اما بعد نمی دونم باید واسه تبدیلش به 42 ولت چه کرد اگر کمک کنید ممنون می شم
    با تشکر

پاسخ : تبدیل 15 ولت به 42 ولت

سلام
    تاجاییکه میدونم در حالت عادی از موتور براشلس نمیشه بعنوان دینام استفاده کرد و باید مداریکه بهش وصله،عوض شه
    در مورد موتور هایی هم که درایورشون جداست باید یک مدار براش بزارین تا اول ولتاژ رو دیسی کنید و بعد تازه باید برید سر قضیه رگولاسیون که داستانیه
    با توجه به اینکه از ساختار موتور های براشلس اگاهی کامل ندارم نمیتونم در مورد یکسوسازی حرفی بزنم
    شما یکسوسازی رو حل کن و اطلاهات در مورد ولتاژ و غیره بدین تا بریم سر مدارش
    ................Fx7SAM................

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سیدعلی.م نمایش پست ها
      سلام
      تاجاییکه میدونم در حالت عادی از موتور براشلس نمیشه بعنوان دینام استفاده کرد و باید مداریکه بهش وصله،عوض شه
      در مورد موتور هایی هم که درایورشون جداست باید یک مدار براش بزارین تا اول ولتاژ رو دیسی کنید و بعد تازه باید برید سر قضیه رگولاسیون که داستانیه
      با توجه به اینکه از ساختار موتور های براشلس اگاهی کامل ندارم نمیتونم در مورد یکسوسازی حرفی بزنم
      شما یکسوسازی رو حل کن و اطلاهات در مورد ولتاژ و غیره بدین تا بریم سر مدارش
      یکسو سازی مشکلی نیست با 6 تا دیود مثل شکل زیر

در رابطه با ولتاژ اطلاعات کاملی ندارم چون هنوز موتور دستم نرسیده تست کنم و اندازی بگیرم اما حداقل همون 15 والت و 3 آمپر هست
      خودم حدس می زنم که بتونیم بک مدار بوست بذاریم بعد از خروجی فیدبک بدیم به میکرو که وقتی خروجی 42 ولت نبود با تغییر عرض مدولاسیون pwm یا فرکانس ولتاژ رو کنترل کنه

دیدگاه

باطری لیتیومیتون 47 ولته؟!
        عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم
        مخترع برتر شمال غرب سال 96
        مدیر سابق منابع تغذیه انجمن ECA

دیدگاه

نوشته اصلی توسط armin_gera نمایش پست ها
          باطری لیتیومیتون 47 ولته؟!
          نه باتری 36 ولته

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X