اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

صنعتی ترین سری ARM از نظر شما ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

صنعتی ترین سری ARM از نظر شما ؟

سلام دوستان
    من میخوام شروع به یاد گیری میکروکنترلر های ARM کنم و نمیدونم کدوم مدل برای یاد گیری بهتره و بیشتر تو صنعت استفاده میشه
    لطفا من رو راهنمایی کنید

.
    I'm going to
    RWTH Aachen
    University

پاسخ : صنعتی ترین سری ARM از نظر شما ؟

سلام ببینید تقریبا همه مدل آرم رو میشه در صنعت استفاده کرد
    چیزی که بیشتر در ایران رایج هست میکورهای NXP هستند که البته کم کم داره sT هم جا باز مکینه
    میکروهای قوی تری از شرکت هایی مثل texas instruments هم هست که البته داخل ایران به سختی یافت میشه و تقریبا باید خودتون شخصی سفارش بدید که هزینه بره...برندهای دیگه هم هستند ولی داخل ایران خیلی مطرح نشدن
    شما میتونید روی NXP یا ST تمرکز کنید...منابع آموزشی NXP بیشتره و خوش دست تره ولی از طرفی امکانات و قیمت ST نسبت به NXP میشه گفت بهتره...

مثلا این لینک رو ببینید:در مورد میکروهای سیترا هستش:

پروتوکل هایی مثل پروفی باس و پروفی نت رو هم داره ساپورت میکنه...دیگه چی از این بهتر؟کلاک و بقیه خصوصیاتش رو هم ببینید...ولی خب باید کاربردش رو هم پیدا کنید...پس نمیشه گفت صنعتی ترین میکرو چی هست...باید بنا به کاربردتون میکروکنترلر رو انتخاب کنید
    جدیدترین ویرایش توسط Mahdi.Faani; ۰۱:۲۴ ۱۳۹۵/۰۶/۰۳.
    تولید کننده تجهیزات برنامه پذیر اتوماسیون صنعتی

www.intelart.ir

ساخت کنترلر دما PID فازي با AVR [آموزشی]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mahdi.Faani نمایش پست ها
      سلام ببینید تقریبا همه مدل آرم رو میشه در صنعت استفاده کرد
      نوشته اصلی توسط Mahdi.Faani نمایش پست ها
      چیزی که بیشتر در ایران رایج هست میکورهای NXP هستند که البته کم کم داره sT هم جا باز مکینه
      میکروهای قوی تری از شرکت هایی مثل texas instruments هم هست که البته داخل ایران به سختی یافت میشه و تقریبا باید خودتون شخصی سفارش بدید که هزینه بره...برندهای دیگه هم هستند ولی داخل ایران خیلی مطرح نشدن
      شما میتونید روی NXP یا ST تمرکز کنید...منابع آموزشی NXP بیشتره و خوش دست تره ولی از طرفی امکانات و قیمت ST نسبت به NXP میشه گفت بهتره...

مثلا این لینک رو ببینید:در مورد میکروهای سیترا هستش:

پروتوکل هایی مثل پروفی باس و پروفی نت رو هم داره ساپورت میکنه...دیگه چی از این بهتر؟کلاک و بقیه خصوصیاتش رو هم ببینید...ولی خب باید کاربردش رو هم پیدا کنید...پس نمیشه گفت صنعتی ترین میکرو چی هست...باید بنا به کاربردتون میکروکنترلر رو انتخاب کنید

مرسی دوست عزیز از اطلاعات مفیدتون
      برای کار با میکرو کنترلر های ST باید از چه برنامه ای استفاده کنیم ؟
      جدیدترین ویرایش توسط Azadfalah; ۱۲:۱۹ ۱۳۹۵/۰۶/۰۳.
      I'm going to
      RWTH Aachen
      University

دیدگاه

کامپایلر زیاده واسش...بسته به کاربرد و علاقه خودتون داره...پیشنهاد میکنم با KEIL کار کنید ولی باز هم میگم کامپایلر و کلا IDE زیاده واسه این کار...چیزی که مرسوم هست و بی دردسره و مثال هم داره KEIL هست...
        تولید کننده تجهیزات برنامه پذیر اتوماسیون صنعتی

www.intelart.ir

ساخت کنترلر دما PID فازي با AVR [آموزشی]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X