اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در ارسال sms با ماژول SIM808 - بردECA

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در ارسال sms با ماژول SIM808 - بردECA

دوستان سلام
    در ارتباط بین برد ماژول SIM808 و کامپیوتر برای ارسال SMS به مشکل برخورد کردم. بعد از AT COMMAND مربوط به ارسال SMS که به صورت A+CMGS="09123456" هست هیچ پاسخی از ماژول دریافت نمیکنم و بعد از چند بار تکرار دستور میزنه OVER VOLTAGE WARNING. و اینکه بعد از این دستور ال ای دی مربوط به STAT روشن میمونه و ماژول رو باید از منبع جدا کنم و بعد از چند دقیقه دوباره مثل قبل میشه....
    من فکر میکنم مشکل از آداپتور باشه که حداکثر ولتاژش 9 ولته........
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند که ایراد از کجاست

از آداپتور 9 ولت 3 آمپر استفاده میکنم. و همینطور از برنامه SERIAL PORT TERMINAL خود ECA
    جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست....

پاسخ : مشکل در ارسال sms با ماژول SIM808 - بردECA

سلام
    ولتاژ ورودی رو چند ولت میدید؟
    مبدلتون رو مستقیم به ماژول وصل کردید یا با تقسیم مقاومتی؟

دیدگاه

9 ولت؟!!!!!!!!
      اگر ماژول رو با 9 ولت روشن کردید بهتره تو فکر یک ماژول دیگه باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط M3R-E نمایش پست ها
        سلام
        ولتاژ ورودی رو چند ولت میدید؟
        مبدلتون رو مستقیم به ماژول وصل کردید یا با تقسیم مقاومتی؟
        سلام
        از ترانس 9 ولت استفاده میکنم...از برد آماده خود فروشگاه ECA استفاده میکنم, نیازی به تقسیم مقاومتی نداره, با رگولاتور ولتاژ دقیقا رو 4 ولته

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط sorena01 نمایش پست ها
        9 ولت؟!!!!!!!!
        اگر ماژول رو با 9 ولت روشن کردید بهتره تو فکر یک ماژول دیگه باشید
        سلام
        دوست بزرگوار از برد آماده ECA استفاده میکنم. ترانس تا حداکثر 12 ولت میتونم استفاده کنم.... پایه خروجی رگولاتور که به ماژول میخوره روی 4 ولت دقیق هست...نمیدونم مشکل از کجا میتونه باشه که همچین اروری میده....
        جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست....

دیدگاه

سلام
          دوست بزرگوار از برد آماده ECA استفاده میکنم. ترانس تا حداکثر 12 ولت میتونم استفاده کنم.... پایه خروجی رگولاتور که به ماژول میخوره روی 4 ولت دقیق هست...نمیدونم مشکل از کجا میتونه باشه که همچین اروری میده...
          بله شما درست میگید این ماژول با 908 که من گرفتم از نظر تغذیه متفاوت هست .توی اون برد تغذیه بیش از 5.5 برای ماژول باعث سوختنش میشد . اما این یک بخش کاهش ولتاژ هم داره
          -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

برد 808 رو نگاه کردم ظاهرا تغذیه باید 12 ولت باشه شما چرا 9 ولت استفاده کردین ؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X