اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با بلوتوث کامپیوتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با بلوتوث کامپیوتر

سلام.
    من مدت نسبتا زیادی است که از بلوتوث کامپیوترم با گوشی به صورت یه طرفه استفاده می کنم.یعنی از کامپیوتر می تونم به راحتی به گوشی فایل و ... بفرستم اما به صورت برعکس نمی تونم این کار را انجام بدم. یعنی نمی تونم از گوشی به کامپیوتر فایل بفرستم. خیلی روی این قضیه کار کردم اما فایده ای نداشت. طبیعتا باید بشه این کار را انجام داد و فکر نکنم ربطی به نوع بلوتوث داشته باشه.
    تنظیمات خاصی داره؟ یا نکته ای داره ؟
    گوشی من N70 و اسم بلوتوث کامپیوتر billionton است که اسم نرم افزارش WIDCOMM است.

پاسخ : مشکل با بلوتوث کامپیوتر

سلام دوستان

کسپر جان ،//
    جون من دقت کن زیربخشای کامپیوترو . // الان این تاپیک باید تو سخت افزار باز میشد که شما اینجا بازش کردی.

خب دقیقتر بگو چطور نمیتونی فایل بفرستی ؟
    با PC Suite یا ا SEND عادی فایل با بلوتوث که سرچ میکنی بعد میفرستی؟
    بعد اینکه ارور چی میده؟

تنظیمات security رو تو WIDCOMM ببین /
    نتیجه رو بگو.

راستی همیشه سعی کن کامپیوترو تو موبایلت authorize کنی تا برا همیشه pair بمونه.

موفق باشی.
    Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

سلام
      من با widcomm کار نکردم ولی فکر کنم شبیه BlueSoleil باشه ، یه امکان تو این نرم افزار وجود داره بنام bluetooth file transfer که مستقیما امکان browser کردن گوشی رو به شما میده (تو مایه های pcsuit ) .

دیدگاه

سلام.
        اقای بابازاده ببخشید. من یه خورده رو این قضیه تامل! کردم که کجا تاپیک بزنم. اخه ربط زیادی به سخت افزار نداره و مشکل از نرم افزار و تنظیماتش است. به هر حال شرمنده.
        اصلا با pc suite کار نمی کنم. یعنی نیازی بهش نیست.وقتی از تو گوشی یه فایل می خوام بفرستم و تو قسمت سرچ اسم کامپیوترم را انتخاب می کنم کمی فکر کی کنه و بعدش این پیام رو میده:
        sending failed
        احتمالا باید یه تنظیم خاصی تو برنامه ای که رو کامپیوتر نصب شده داشته باشه تا بشه از گوشی به کامپیوتر فایل فرستاد.
        یعنی شما این مشکل را ندارید؟ اقای بابازاده مدل بلوتوث شما همینه؟ با WIDCOMM وصل میشید؟
        تنظیمات security نداره که.
        خواهشا یه نظری بدید.
        ممنونم.

دیدگاه

سلام.
          اقا برای استفاده از بلوتوث مدل billionton یا هر نوع بلوتوث دیگه حتما باید از نرم افزاری که تو CD ش گذاشته شده استفاده کرد؟ یا می شه درایورها یا نرم افزارهای دیگه ای تو اینرنت براش گیر اورد؟

مثلا همین billionton به جز برنامه WIDCOMM برنامه دیگه ای نداره؟ من که هرچی با تنظیمات WIDCOMM ور رفتم نتونستم این مشکل را حل کنم.

mabood جان BlueSoleil چیه؟ لینکی چیزی؟ مدل بلوتوثی که ازش استفاده می کنی چیه؟

ضمنا من نمی خوام با pc suite کار کنم. می دونم با اون می شه گوشی را browse کرد و بعد از پیدا کردن فایل مورد نظر اونو cut یا copy کرد.این روش خیلی بدردنخوره و طول می کشه.

من می خوام که گوشی با کامپیوتر مثل گوشیهای دیگه رفتار کنه و هر وقت فایلی از گوشی می فرستی کامپیوتر اونو بگیره و دیگه نیازی به browse کردن گوشی و کپی کردن فایلها از توش نباشه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kasper
            سلام.
            اقا برای استفاده از بلوتوث مدل billionton یا هر نوع بلوتوث دیگه حتما باید از نرم افزاری که تو CD ش گذاشته شده استفاده کرد؟ یا می شه درایورها یا نرم افزارهای دیگه ای تو اینرنت براش گیر اورد؟

مثلا همین billionton به جز برنامه WIDCOMM برنامه دیگه ای نداره؟ من که هرچی با تنظیمات WIDCOMM ور رفتم نتونستم این مشکل را حل کنم.

mabood جان BlueSoleil چیه؟ لینکی چیزی؟ مدل بلوتوثی که ازش استفاده می کنی چیه؟

ضمنا من نمی خوام با pc suite کار کنم. می دونم با اون می شه گوشی را browse کرد و بعد از پیدا کردن فایل مورد نظر اونو cut یا copy کرد.این روش خیلی بدردنخوره و طول می کشه.

من می خوام که گوشی با کامپیوتر مثل گوشیهای دیگه رفتار کنه و هر وقت فایلی از گوشی می فرستی کامپیوتر اونو بگیره و دیگه نیازی به browse کردن گوشی و کپی کردن فایلها از توش نباشه.
            منم دارم از همین مدل بلوتوث billionton استفاده میکنم .ضمنا منظور من از بروزر کردن گوشی توسط نرم افزار bluesoleil بود نه pcsuit . در رابطه با فرستادن فایل از گوشی تو این نرم افزار اول بهتره گوشی رو با کامپیوتر pair کنی (هر چند لزومی نیست ) بعد فایل رو از گوشی میفرستی . ولی کلا فکر زیاد با widcomm تفاوت نداشته باشه .
            من لینک این نرم افزار رو دارم ولی از اونجایی که که حجم این نرم افزار یه خورده بالاست اجازه بده خودم تستش کنم که اگه سالم نبود پلود کنم .

دیدگاه

ورژن 1.4 که خودم ازش استفاده میکنم ( انسانهای عصر حجر هم از این ورژن استفاده میکردند )

http://www.4shared.com/file/64719761/1aa578f6/BTSW.html 12meg

و اینم آخرین ورژن نرم افزار از خود سایتش :

http://www.bluesoleil.com/download/ 37meg

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kasper
                سلام.
                اقای بابازاده ببخشید. من یه خورده رو این قضیه تامل! کردم که کجا تاپیک بزنم. اخه ربط زیادی به سخت افزار نداره و مشکل از نرم افزار و تنظیماتش است. به هر حال شرمنده.
                اصلا با pc suite کار نمی کنم. یعنی نیازی بهش نیست.وقتی از تو گوشی یه فایل می خوام بفرستم و تو قسمت سرچ اسم کامپیوترم را انتخاب می کنم کمی فکر کی کنه و بعدش این پیام رو میده:
                sending failed
                احتمالا باید یه تنظیم خاصی تو برنامه ای که رو کامپیوتر نصب شده داشته باشه تا بشه از گوشی به کامپیوتر فایل فرستاد.
                یعنی شما این مشکل را ندارید؟ اقای بابازاده مدل بلوتوث شما همینه؟ با WIDCOMM وصل میشید؟
                تنظیمات security نداره که.
                خواهشا یه نظری بدید.
                ممنونم.
                سلام

خب یه جورایی حق باشما میتونه باشه ، ولی خود مشکل در کل مربوط به اینترفیس بلوتوثه که یه سخت افزاره
                مثل درایور یه پرینتر که مبحثش باید تو سخت افزار باز شه.

خب من WIDCOMM هم دارم مال یکی از بلوتوثهامه که چون ورژن بلوتوثه 1.1 هست ازش دیگه استفاده نمیکنم که دقیقا بهت بکم تنظیمات امنیتیش کجاست ، متاسفانه نصب نیست رو سیستمم.
                ولی بگردی پیدا میشه :mrgreen:
                دقت کن که بعضی گوشی ها برا connect شدن نیاز دارن که یه passkey تعیین بشه . پس حالات normal و low رو تو تنظمیات چک کن.
                گوشیتو با سیستمت pair کن و سیستمت رو authorize کن که دیگه نپرسه.

البته باید یاداوری کنم که یکی از مشکلات میتونه تنظیمات security باشه و چیزای دیگه ای هم دخیله.
                ولی چون ارتباط از یک طرف برقرار میشه این احتمال رو بیشتر میکنه.

بعد اینکه بسته به مدل اینترفیس بلوتوث شما و ورژن blue soleil stack امکان داره با blue soleil هم بتونی کار کنی.
                فقط قبل از امتحان حتما باید stack فعلیتو که WIDCOMM هست رو پاک کنی تا بلوتوثت رو آزاد کنه.

موفق باشی.

Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

سلام.
                  اقا مشکلم با بلوتوث کاملا حل شد. Bluesoleil خیلی برنامه خوبیه.
                  من این نسخه که تو سایتش گذاشته رو دانلود کردم اما محدودیت داره. محدودیتش اینه که نمی ذاره بیشتر از 2 مگ انتقال داده بشه. این نسخه ای که mabood جان اپلود کرده اند طبق گفته های خودشون خیلی قدیمیه و شاید با بلوتوث من مشکل داشته باشه.( دقیقا نمی دونم چه نسخه ای است )
                  حالا کسی می تونه لینک دانلود نسخه تقریبا جدید که کرک شده باشه رو بده؟ من خودم گشتم اما چیزی پیدا نکردم.

دیدگاه

سلام

http://www.4shared.com/file/57882729/e4327f1b/Blue_Soleil_v6222710_FULL.html?s=1

http://www.4shared.com/file/59438804/9c794c4a/IVTBlue_Soleilv505build178.html?s=1

موفق باشی/

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X