اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فوت پرینت برای تولید صنعتی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فوت پرینت برای تولید صنعتی

سلام به شما دوستان

اگه من خودم تو نرم افزار آلتیوم برای قطعات فوت پرینتی با اندازه دلخواه طراحی کنم آیا شرکت های سازنده مدارچاپی و مونتاژ کار ها
    میتونن با این فوت پرینت ها کار کنند ؟
    مثلا من بیام برای مقاومت 0.25 وات یه فوت پرینت بزنم که فاصله دوپایه مقاومت 2 سانتی متر باشه
    آیا اونا میتونن رو این اندازه ها کار کنن ؟ ( این فقط یه مثال هست )

با تشکر
    آرزوی سرافرازی برای ایران عزیز . . .

پاسخ : فوت پرینت برای تولید صنعتی

بله دوست عزیز..اونها به فوت پرینت کاری ندارند..بلکه به فایل های خروجی کار دارند..در واقع فقط کافیه فایل اصلی رو به اونها بدی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin tal نمایش پست ها
      بله دوست عزیز..اونها به فوت پرینت کاری ندارند..بلکه به فایل های خروجی کار دارند..در واقع فقط کافیه فایل اصلی رو به اونها بدی
      از پاسختون ممنون
      اما برای مونتاژ کردن چی دستگاه هاشون مگه روی یه اندازه مشخص برای مثلا مقاومت 0.25 وات تنظیم نشدن ؟
      برای مونتاژ کردن بازم هر اندازه ای باشه میتونن کار کنن یا . . .

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط amin tal نمایش پست ها
      از پاسختون ممنون
      اما برای مونتاژ کردن چی دستگاه هاشون مگه روی یه اندازه مشخص برای مثلا مقاومت 0.25 وات تنظیم نشدن ؟
      آرزوی سرافرازی برای ایران عزیز . . .

دیدگاه

سلام
        معمولا در صنعت برای هر کاری یک استاندار وجود داره
        در طراحی و ایجاد فوت پرینت قطعات الکترونیکی شرکت التیوم از استاندارد IPC استفاده می کنه استاندارد IPC شاخهای بسیار متنوعی داره و شما باید حتما برای طراحی و چیدمان صنعتی اطلاعاتی از این استاندارد داشته باشید.
        بیشتر تولید کنندگان برد از این استاندارد در تولید فیبر مدار چاپی استفاده می کنند
        کلمات برای سر چ در اینترنت :
        Altium + ipc

دیدگاه

سوالتو یه ده تا انجمن دیگه هم کپی میکردی فک کنم به جوابهای بهتری میرسیدی برای مونتاژ هم خروجی قطعات رو میدی به نرم افزار ماشین قطعه گذار اونجا پایه های قطعات برای سوراخها تنظیم میشن .
          جدیدترین ویرایش توسط محمد پورخلیلی; ۱۷:۳۲ ۱۳۹۵/۰۶/۱۷.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rezamajdi نمایش پست ها
            از پاسختون ممنون

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

از پاسختون ممنون
            برای مونتاژ با دستگاه cnc برای برد های smd اپراتور میتونه تنظیمات لازم رو انجام بده یا طبق خود فایل التیوم قطغات رو جایگذاری کنه...
            اما در چینش دستی مهم راحتی کار در جایگذاری قطعا هاست..
            قطعا چیزی که باید توجه بشه ااینه که فوت پرینت که شما طراحی میکنید با قطعه مورد نظر متناسب و هم اندازه باشه..مثلا قطر سوراخی که در طراحی فوت پرینت گذاشتید با قطر پایه قطعه هم اندازه باشه..یا اگه خواستید کمی بزرگتر بشه اما کوچکتر نباشه..
            یا فاصله بین دو پایه و تداخل نداشتن قطعات
            ولی هرچه برد شما به استانداردهای بین المللی نزدیکتر باشه مشکلات کمتری رئ اینده خواهد داشت.مثلا تعمیر اون راحتتره برای تعمیرکار

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X