اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

موتورهای خطی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

موتورهای خطی

اگر کسی در مورد موتورهای خطی پرسشی داشته باشد می توانم کمکش کنم.

پاسخ : موتورهای خطی

:applause:
    با سلام
    من اولین سوال رو می پرسم
    موتور خطی چیست ؟ و تمام نکاتی که باید در مورد این موتور مورد دقت قرار بگیرد را نام ببرید ؟ 20 نمره
    موفق باشید :nerd:
    هر كجا هستم، باشم / آسمان مال من است / پنجره فكر هوا عشق زمين مال من است ...
    بعضي وقت ها آدما طوري مي بينن که نمي بينن، بعضي وقت ها طوري مي بينن که اشتباه مي بينن، بعضي وقت ها مي بينن ولي سعي مي کنن مثل ديگران ببينن، ولي موفق اون کسي که سعي مي کنه متفاوت و قشنگ ببينه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط babak1979
      سلام

من می خواستم بدونم قدرتشون تا چه حده!؟ میتونن 3-4 کیلو نیرو وارد کنن!؟ قیمت هم بدیدن ممنون میشم :redface:

دیدگاه

با سلام
        دوست عزیز (آقا بابک)
        من با اون پاسخی که به تاپیک شما دادم یه منظور خاص داشتم
        نگاه کنید
        این طور نحوه ی پست زدن اشکال داره
        درسته شما جای استاد ما هستید و مسلما اطلاعات بالایی دارید
        که این تاپیک رو زدید
        ولی اگه هدف شما واقعا کمک کردن بود می تونستید به جای یه خط نوشتن
        یه خلاصه ای از این موضوع رو اینجا قرار می دادید اگر برای کسی سوال پیش می اومد
        مطمئنا سوال خودشون رو تو این تاپیک بیان می کردن
        ( با عرض شرمنده گی اگه کسی می خواد اطلاعات جوانان این مملکت رو بالا ببره لطفا دیگه وعده وعید نده عمل کنه )
        با تشکر...
        منتظر جواب های شما هستیم
        هر كجا هستم، باشم / آسمان مال من است / پنجره فكر هوا عشق زمين مال من است ...
        بعضي وقت ها آدما طوري مي بينن که نمي بينن، بعضي وقت ها طوري مي بينن که اشتباه مي بينن، بعضي وقت ها مي بينن ولي سعي مي کنن مثل ديگران ببينن، ولي موفق اون کسي که سعي مي کنه متفاوت و قشنگ ببينه.

دیدگاه

یه نقشه ای چیزی بزار
          یا عکس
          از نظر تئوری اطلاعات هست ولی عکس و نقشه و اینجور چیزا نیست
          ممنون

دیدگاه

موتورهای خطی را در دنیا کلا دو یا سه شرکت بیشتر به طور خاص تولید نمی کنند. معروف ترین آنها شرکت LinMot سوئیس است. زیمنس هم دارد ولی بیشتر به عنوان خطکش های دقیق کاربرد دارند تا موتور. موتورهای تولیدی شرکت LinMot معمولا در قالب یک پکیج ، شامل موتور، درایور آن، منبع تغذیه و کابل های مربوطه به فروش می رسد.
            از نظر حمل بار از 17 نیوتن ( یعنی 1.7 کیلو) تا 500 نیوتن ( پنجاه کیلو ) را می توانند جابجا کنند. از نظر دقت ،دقت باورنکردنی یک دهم میکرون را دارند.
            با انواع پورتها جهت ارتباط با درایور آنها مانند CanOpen, RS232 , RS485 و ... موجود هستند.همچنین جهت ارتباط با درایو و دستور دهی ، نرم افزار مخصوصی دارند که کار با آن بسیار راحت است. البته با دیگر کنترلرها مانند PLC نیز می توان به درایو فرمان ارسال کرد.

دیدگاه

سلام خسته نباشید !
              من می خواستم اطلاعاتی راجع به دینامیک و حالت های گذرا و ماندگار و به طور کلی مدل این موتورها داشته باشم واسه یک تحقیق !

دیدگاه

در بخش دانلود سایت فایلی در این زمینه از من موجود است:
                http://dlc.eca.ir/index.php?act=view&id=50

دیدگاه

سلام
                  در مورد این موتورها باید بگم که شرکت فراسیس نمایندگی شرکت LinMot را در ایران داره این شرکت به مشتریان خودش خدمات آموزشی ارائه میده و در پکیج آموزشیش همهگونه اطلاعاتی در این خصوص می یاشد ولی مدیر عامل خوبی داره ( البته من یه بار بیشتر ندیدمشون :mrgreen: ) فکر کنم بتونید با مراجعه اطلاعات خوبی از این شرکت بگیرید البته فکر می کنم، قول نمی دهم
                  راستی نگین من معرفیتون کردم میندازنتون بیرون :redface:
                  اصلا از من نشنیده بگیرید
                  اگر کسی بازم اطلاعاتی داشت به منم بگه خوشحال میشم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط بابک سلطانی
                    با سلام خدمت شما
                    من مدل دینامیکی ومدار معادل موتور سنکرون خطی (LSM) رو می خواستم. ممنون می شم کمکم کنید.
                    amir6164@gmail.com

دیدگاه

با سلام

در مورد طراحی موتورهای تخت یا به عبارت صحیح تر linear motors ، یه فایل PDF هست که خواندنش ، خالی از لطف نیست .

http://edt.missouri.edu/Winter2005/Thesis/BhamidiS-081605-T2308/research.pdf

دیدگاه

نحوه شبیه سازی موتور خطی در متلب چطوره؟ و راه اندازی موتور های خطی مختلف با هم چه فرق هایی می کنند؟ ممنون می شم راهنمایی بفرمایید
                        خواست+ تلاش كرد= توانست

دیدگاه

با سلام
                          کسی می دونه قیمت این موتورها متری چقدر است بر فرض می خواهیم برای تسمه نقاله استفاده کنیم که در هر 30 سانتیمت 150 کیلو را جابه جا کند :redface: :question:

دیدگاه

سی سال بعد oo:
                            یک سوال دیگه داشتم حداقل به اینیکی جواب بدین :cry2:
                            کاربردهای موتورهای خطی در چه وسایلی است من نام همه ان را می خواهم
                            ایا در ایران شرکتی است که هر نوع از ان را بخواهیم برایمان بسازد :-S

دیدگاه

نحوه محاسبه برچسب انرژی موتورها را می توانید توضیح بدهید؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X