اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل بسیار عجیب با کیل 5.16

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل بسیار عجیب با کیل 5.16

سلام
    من با کیل یه برنامه نوشتم برای STM32F407 DISKOVERY BOARD بوسیله STMCUBE برای راه اندازی LCD.
    یه لایبرری از اینرنت پیدا کردم و هم توی برنامه هدرشو نوشتم و هم فایلشو کنار پروژه ریختم ولی
    STMBUTTOM\STMBUTTOM.axf: Error: L6218E: Undefined symbol LCD_Clear (referred from main.o).
    STMBUTTOM\STMBUTTOM.axf: Error: L6218E: Undefined symbol LCD_ConfigurePort (referred from main.o).
    STMBUTTOM\STMBUTTOM.axf: Error: L6218E: Undefined symbol LCD_Initalize (referred from main.o).
    STMBUTTOM\STMBUTTOM.axf: Error: L6218E: Undefined symbol LCD_Print (referred from main.o).
    !!!!!!!!!!
    کمک!

پاسخ : مشکل بسیار عجیب با کیل 5.16

الان یعنی همه این symbol ها توی اون کتابخونه هست؟ یا اینا تعریف نشدن یا کتابخونه درست ضمیمه پروژه کیل نشدن.

دیدگاه

تعریف شدن و فک کنم مورد دوم درست باشه!
      میشه نحوه ضمیمه کردن صحیح رو بگید؟

دیدگاه

یعنی هیچ کس اد کردن لایبرری و پچ اون به کیل رو بلد نیست؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط electronic_2222 نمایش پست ها
          یعنی هیچ کس اد کردن لایبرری و پچ اون به کیل رو بلد نیست؟
          نه بعضی سوالات یا خیلی ساده هستش یا تکراری. مثلا من فکر میکنم توی این صفحه هر چی نوشته رو اگه واسه پروژه تون انجام بدید مشکلی نباشه. واسه اضافه کردن هدرها و...(اگه مشکلی داشتی بگو برات فارسیش کنم):

دیدگاه

مشکل عجیب تر شد!
            با اد کردن پچ و فایل دات سی لایبرری ، الان که سیمبول های کتابخونه رو میشناسه ولی 27 ارور و 19 وارنینگ مبنی بر نشناختن سیمبول های دیگر برنامه که قبلا میشناخت!! میده!

دیدگاه

مشکل عجیب تر شد!
              با اد کردن پچ و فایل دات سی لایبرری ، الان که سیمبول های کتابخونه رو میشناسه ولی 27 ارور و 19 وارنینگ مبنی بر نشناختن سیمبول های دیگر برنامه که قبلا میشناخت!! میده!
              مطمئنی قبلا می شناخته؟ ممکن با اد کردن تازه این اشکالات رو شناسایی کرده باشه. اون سیمبل ها هم توی همین هدر هستند؟ جای دیگه؟ کتابخونه اش اضافه شده؟

دیدگاه

بله عزیز میشناخته...اون سیمبول ها توی کتابخانه فابریک کیل هستن و هدرشم تعریف شده!
                جدیدترین ویرایش توسط electronic_2222; ۱۱:۲۴ ۱۳۹۵/۰۶/۲۵.

دیدگاه

بله عزیز میشناخته...اون سیمبول ها توی کتابخانه فابریک کیل هستن و هدرشم تعریف شده!
                  یه سوال ازتون بپرسم ناراحت نمیشید؟ بار اولتونه کدنویسی میکنید؟ چون من احساس میکنم یا همه چیز رو ندادید یا اصلا این پروژه شما ایراد داره. ساده ترینش اینه که شما یه فایل هدر داری که معلوم نیست فایل C کجاست.

دیدگاه

عزیز من وقتی سیمبول های مربوط به هدر جدیده رو که پاک میکنم کامپایل میشه و حتی پروگرام میکنم!

دوستان یعنی هیچ کس نیست کمک کنه؟
                    جدیدترین ویرایش توسط اشکان غفارزاده; ۱۱:۲۳ ۱۳۹۵/۰۶/۳۱.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X