اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

رفع اشکال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

رفع اشکال

سلام دوستان خسته نباشید یه سوال دارم . توی شکلی که براتون میذارم مدار یه اشکال وجود داره که با افزودن قطعه تصحیح میشه . بعدش من زبانم اصلا خوب نیست . شما میتونین راهنماییم کنین و بگین اشکال کار کجاست. با تشکر!!

پاسخ : رفع اشکال

نوشته اصلی توسط oracle_73 نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید یه سوال دارم . توی شکلی که براتون میذارم مدار یه اشکال وجود داره که با افزودن قطعه تصحیح میشه . بعدش من زبانم اصلا خوب نیست . شما میتونین راهنماییم کنین و بگین اشکال کار کجاست. با تشکر!!
    سلام میشه بیشتر توضیح بدید که دقیقا مشکل کجاست؟؟؟با فزودن کدوم قطعه تصحیح میشه؟؟؟دقیقا منظورتون رو بگید

تی اون مدار مقاومت باید 1اهم 5وات انتخاب بشه ترانزیستور هم TIP2955 یا MJE2955 که اگه جریان بالا مثلا بالای 3امپر و 4امپر نیاز داری tip2955به کارت میاد
    موفق باشی
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

راستش من از استادم سوال کردم اگه بخوام خروجی یه مدار رگولاتوری رو زیاد کنم چکار باید انجام بدم . شکلی که فرستادمو رو برام کشید گفت اما بدون اشکال داره و باید تصحیح بشه . من تو کتاب هنر الکترونیک مدارشو پیدا کردم .اما زبانم اصلا خوب نیست . نمیفهممش.
      این شکل هم حالت تصحیح شده هستش

دیدگاه

نوشته اصلی توسط oracle_73 نمایش پست ها
        راستش من از استادم سوال کردم اگه بخوام خروجی یه مدار رگولاتوری رو زیاد کنم چکار باید انجام بدم . شکلی که فرستادمو رو برام کشید گفت اما بدون اشکال داره و باید تصحیح بشه . من تو کتاب هنر الکترونیک مدارشو پیدا کردم .اما زبانم اصلا خوب نیست . نمیفهممش.
        این شکل هم حالت تصحیح شده هستش
        من مدار قبلی رو پیشنهاد می کنم....این مدار بی خودی زیادی قطعات داره
        مدار اولی رو که بهت گفتم با مقدار هایی که گفتم بستم ازش هم جواب گرفتم واسه 7812 و واسه lm317 راحت تونسته جریان 2.5رو بده ولی میشه تا 4ازش کشید که بستگی به ترانزیستوری که می زاری داره
        Proudly @real_ahmadi
        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

خیلی ممنون از اینکه وقت گذاشتین

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X