اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انتخاب موتور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

انتخاب موتور

باسلام
    بنده قصد دارم یه وزنه کمتر از 500گرم رو با یه موتور در راستای عمودی جابه جا کنم و تنها ویژگی هایی که برام مهمه دقت خیلی بالا و روان کار کردن موتوره.چه راهی پیشنهاد میدین؟
    در مورد افزایش دقت هم به نظرتون از فیدبک استفاده کنم چطوره؟
    باتشکر

پاسخ : انتخاب موتور

خب دقت خیلی بالا میشه استپ موتور
    واسه روان کار کردن باید میکرواستپ درایور بزارید
    واسه خیلی دقیق کار کردن سیستم کلوز لوپ باید کار کنید همون انکودر بزارید و...
    از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
    --------------------------------------------------------
    تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
    --------------------------------------------------------
    اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohamadrezaa نمایش پست ها
      خب دقت خیلی بالا میشه استپ موتور
      واسه روان کار کردن باید میکرواستپ درایور بزارید
      واسه خیلی دقیق کار کردن سیستم کلوز لوپ باید کار کنید همون انکودر بزارید و...
      خیلی ممنون از راهنماییتون.
      ولی چون قصد دارم از لحاظ اقتصادی هم مناسب باشه فعلا قصد دارم با موتور دی سی بزنم بعد اگه جالب نشد اون چیزی که شما پیشنهاد دادید رو دنبال میکنم.
      الان اگه امکانش هس در مورد اینکه چطوری از شفت موتور فیدبک بگیرم راهنمایی کنید

دیدگاه

هه_اولین پروژه روباتیک من ...
        .
        .
        من با یه موتور گیربکس ساده این کارو کردم_اصلا نیازی به ابزار پیچیده و پیشرفته نداشت _فقد یه نخ که باهاش کفشارو میدوزن
        تا 5کیلو رو جواب داد تا اینکه نخه پاره شد
        .
        اگه قیمت نهاییش برات خیلی مهمه که کم باشه موتور گیربکس dc دور پایین بهترین راحه از نظر من

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X