اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال ساده دارم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال ساده دارم

سلام
    من تازه دارم با avr کار میکنم به یک سوال خیلی خیلی ساده برخوردم امکانش هست کمکم کنید؟
    اینکه: من برنامشو نمیخوام فقط توی محیط شماتیک میخوام میکرو که atmega32 هست تولید pwm کنه و تایمر اونو یا تعداد دفعاتی که این پالس بالا میره را بشماره. قسمتای دیگه هم داره که اونارو مشکل ندارم، فقط برای این کار باید توی محیط شماتیک در آلتیوم چیکار کنم؟
    اگر امکانش هست سریع جواب بدید ممنون میشم

پاسخ : سوال ساده دارم

آلتیوم که نمیتومی میکرو رو شبیه سازی کنی از پروتیوس استفاده کن

دیدگاه

منظور شما اینه که چیدمان قطعاتتون چجوری باشه و از چه قطعاتی استفاده بکنید ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فرشاد اکرمی نمایش پست ها
        منظور شما اینه که چیدمان قطعاتتون چجوری باشه و از چه قطعاتی استفاده بکنید ؟
        بله، اینکه چه پایه هایی رو و چگونه فعال کنم، نمیخوام شبیه سازی کنم همه چیز اوکیه این قسمتو آماده کنم مدارم آماده روت کردنه.

دیدگاه

خوب اینطور که من فهمیدم شما میخواید پالس هایی که pwm تولید میکنه رو بشمارید !!!
          خوب شما اون پایه ای که قرار هست بهتون pwm رو بده بگیر وصل کن به یکی از پایه های خارجی کانتر همون میکرو ، خوب بعد ازتو برنامه بگیر بریز داخل یه متغییر .
          اینجوری پالس هایی که پایه ی pwm میده ، کانتر میآد تعدادشو میخونه و به شما میده.
          یه سیم وصل کن. اول رو یه بردبرد تست بگیر بعد ترک و بکش.
          این لینکهم یکم اطلاعات بهتون میده :
          به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
          (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hosseinam نمایش پست ها
            خوب اینطور که من فهمیدم شما میخواید پالس هایی که pwm تولید میکنه رو بشمارید !!!
            خوب شما اون پایه ای که قرار هست بهتون pwm رو بده بگیر وصل کن به یکی از پایه های خارجی کانتر همون میکرو ، خوب بعد ازتو برنامه بگیر بریز داخل یه متغییر .
            اینجوری پالس هایی که پایه ی pwm میده ، کانتر میآد تعدادشو میخونه و به شما میده.
            یه سیم وصل کن. اول رو یه بردبرد تست بگیر بعد ترک و بکش.
            این لینکهم یکم اطلاعات بهتون میده :
            http://mechatronic-lab.com/electroni...98%D9%86).html
            mochakeram

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X