اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل codevision

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل codevision

سلام
    وقتی برنامه رو اجرا میکنم یک لحظه صفحه همیشگی باز میشه بعد این شکلی میشه هیچ کاری هم نمیشه کرد

چند بار unistall کردم درست نشد ریجستری هاشم پاک کردم دوباره دانلودش کردم بازم همینطوریه کسی میدونه باید چکار کنم؟
    اگه مقدور هست کسی پوشه نصب شدشو نسخه 3.12 آپلود کنه

پاسخ : مشکل codevision

شما لطفا اون بالا یه راس کلیک کن ببین میتونی تولبار رو بیاری؟
    من سرعت اپلودم داغونه تا الان20 درصد اپلود شده_به محض این که اپ شد حتما میفرستم برات

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shokuhi نمایش پست ها
      سلام
      وقتی برنامه رو اجرا میکنم یک لحظه صفحه همیشگی باز میشه بعد این شکلی میشه هیچ کاری هم نمیشه کرد

چند بار unistall کردم درست نشد ریجستری هاشم پاک کردم دوباره دانلودش کردم بازم همینطوریه کسی میدونه باید چکار کنم؟
      اگه مقدور هست کسی پوشه نصب شدشو نسخه 3.12 آپلود کنه
      دوست خوبمون در این تایپک جواب دادند انجام بدین حل میشه

سلام دوستان کدویژن من بعضی موقع قاطی میکنه و تمام منو هاش ناپدید میشه و مجبورم میکنه ویندوز رو عوض کنم میشه راهنمایی کنید چطور این مشکل رو حل کنم ؟ پاک کردم دوباره نصب کردم اما حل نشد .
      I'm going to
      RWTH Aachen
      University

دیدگاه

مشکل حل شد باید همون پوشه HP InfoTech رو از مسیر C:\ProgramData پاک میکردم
        یه سوال هم بگم که تاپیک الکی نداده باشم
        چطوری میشه دو یا چند تا پروژه رو تو codevision باز کرد و همشون هم بشه کامپایل کرد "برای وقتی که گیرنده فرستنده داشته باشیم"
        معمولا وقتی open میکنم پروژه میره تو other files و دو تا پنجره codevision هم که نمیشه باز کرد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X