ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    2016/09/21
    4
    0

مشكل قطع برق

سلام خسته نباشيد به تموم مهندس هاي عزيز من برق كار نيستم و جيز زيادي ازش نميدونم من دو اتاق دارم كه 6ماه با محافظ مشكل قطع برق دارم 3محافظ تست كردم تو ساعت هاي كه مصرف برق كمه مثل ساعت 12.1 شب مشكل قطع برق محافظ شروع ميشه انكا برق زياده
    من تا 6 ماه بيش تو اتاق ديكه ام يك يخجال فريز داشتم تا وقتي اون بود شب ها برقم از محافظ ها قطع نميشد
    از 2مهندس سوال كردم جا اينكه راهنمايي كنن فقط كفتن جنين جيزي امكان نداره!
    يه مشكل ديكه هم دارم اينه وقتي سيستم رو استند باي هست با زدن كليد برق خاموش روشن سيستم از حالت استند باي در مياد
    درضمن يك محافظم صفحه ديجيتالي دره كه ميزان برق نشون ميده جيز حرفه اي دقيقي نيست تو حالت معمولي حدود 230 رو نشون ميده امشب قبل اينكه قطع بشه تو 240 بود قطع شد
    ججوري مي تونم برق بايين بيارم
    2013/03/18
    babol
    1,389
    657

پاسخ : مشكل قطع برق

نقل قول نوشته اصلی توسط farzin11

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

سلام خسته نباشيد به تموم مهندس هاي عزيز من برق كار نيستم و جيز زيادي ازش نميدونم من دو اتاق دارم كه 6ماه با محافظ مشكل قطع برق دارم 3محافظ تست كردم تو ساعت هاي كه مصرف برق كمه مثل ساعت 12.1 شب مشكل قطع برق محافظ شروع ميشه انكا برق زياده
    من تا 6 ماه بيش تو اتاق ديكه ام يك يخجال فريز داشتم تا وقتي اون بود شب ها برقم از محافظ ها قطع نميشد
    از 2مهندس سوال كردم جا اينكه راهنمايي كنن فقط كفتن جنين جيزي امكان نداره!
    يه مشكل ديكه هم دارم اينه وقتي سيستم رو استند باي هست با زدن كليد برق خاموش روشن سيستم از حالت استند باي در مياد
    درضمن يك محافظم صفحه ديجيتالي دره كه ميزان برق نشون ميده جيز حرفه اي دقيقي نيست تو حالت معمولي حدود 230 رو نشون ميده امشب قبل اينكه قطع بشه تو 240 بود قطع شد
    ججوري مي تونم برق بايين بيارم
    معمولا تو این ساعاتی که گفتین شبکه تقریبا از بار سنگین خلاص میشه ، و افزایش ولتاژ خواهیم داشت ، حالا شما میگید 240 ولت میرسه و محافظ قطع میکنه ، و این اتفاق هم میاوفته و چیز عجیبی نیست.
    شما از همسایه ها بپرس که آیا همچین مشکلی برا اونها هم پیش میآد ، اگه آره که باید زنگ بزنید اداره برق برای تنظیم ولتاژ ،
    اگه گفتند خیر شما اون دستگاهی که به محافظ کنونی وصله جدا کنید و به یه محافظ جدید وصل کنید ، ببینید درسته میشه یا خیر.
    شما به طور عادیی نمیتونید برق و کم کنید ، شامل هزینه خرید ترانس میشه که تقریبا هزینه بالاست.
    ویرایش توسط hosseinam : 2016/09/21 در ساعت 01:19
    به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
    (پيش به سوي هدف)
    2016/09/21
    4
    0

تو يك ساختمان شخصي زندكي مي كنم براي واحد هاي ديكه اين مشكل بيش نمياد از اين كنتوري هم من استفاده مي كنم دو داره برق ميده اون واحد هيج مشكلي نداره فقط من دارم،برق من مستقيم از كنتور امده فيوز من كنار كنتور قرار داره،محافظ هاي ديكه هم تست كردم همين اتفاق ميده محافظ ها تو طبقه هاي ديكه قطعي نداره
    2013/03/18
    babol
    1,389
    657

کنتور شما جداست ؟؟؟
    ولت متر دارین؟؟
    (پيش به سوي هدف)
    2016/09/21
    4
    0

كنتوري كه من استفاده مي كنم به دو جا برق ميده،به يك واحد و دو تا اتاق من
    ولت متر ندارم
    2013/03/18
    babol
    1,389
    657

پس با این حال یعنی فقط برای دوتا اتاق شما ساعت 12 به اونور قطع میشه ، ولی برای اون واحدی که از کنتور شما برق میگیره ، و دارای محافظ هستند ، این اتفاق نمیاوفته.
    خوب اگه هردو شما از یه کنتور برق میگیرین و اون واحد هیچ مشکلی نداره ، یعنی برق مشکلی نیست ، من پییشنهاد مکنم شما یه شب محافظاتونو جابجا کنید ، ببینید چی میشه !!!

ولی اگه ولتمتر بود میتونستیم سریع بررسی کنیم ، که آیا اضافه ولتاژ دارین و چقدره!!!!

ولی یه پیشنهاد دیگه میدم و اون اینکه به یه برق کار یا اداره برق بگید مشکلو و ازشون بیخوایید که بیان برن رو تیر برق و سیم خونتونو بندازن رو یه فاز دیگه ، شاید اون فاز یکم بیشتر بار باشه و ولتاژ اینقدر افزایش نداشته باشه.و مشکلتون حل بشه.
    (پيش به سوي هدف)
    2016/09/21
    4
    0

بله اون واحد مشكلي نداره فقط من دارم
    سه محافظ قبلا تست كردم باز قطع ميكرد،الان محافظ هاي اون واحد تو اتاقم استفاده ميكنم
    يكي از دوستانم ولتمتر داره فردا انجام ميده
    اكه مشكل فاز و اونجيزي كه كفتيد باشه نبايد تو اون واحد هم همين اتفاق قطع برق بيوفته؟
    2013/03/18
    babol
    1,389
    657

نقل قول نوشته اصلی توسط farzin11

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

بله اون واحد مشكلي نداره فقط من دارم
    سه محافظ قبلا تست كردم باز قطع ميكرد،الان محافظ هاي اون واحد تو اتاقم استفاده ميكنم
    يكي از دوستانم ولتمتر داره فردا انجام ميده
    اكه مشكل فاز و اونجيزي كه كفتيد باشه نبايد تو اون واحد هم همين اتفاق قطع برق بيوفته؟
    دقیقا همینطوره ، هر اتفاقی برای شما میاوفته برای اون واحد هم باید بیوفته.
    الان که دارید از محافظ اون واحد استفاده میکنید ، هم همون مشکل برقراره پس.
    ولی اگه یه فاز دیگه بار بیشتری داشته باشه ، مشکل شما حل میشه و اون واحد هم مشکلی نخواهد داشت.

البته باید حضورن اونجا باشیم تا بهتر بررسی کنیم ، مثلا این امکان هم هست که یه بار خازنی در اتاق شما وجود داشته باشه، حالا میتونه از داخل کامپیوتر باشه .
    شما کمپیوتر رو از برق کشیدی که ببینی آیا اون مشکل هنوز پابرجاست یا نه؟؟؟
    در این ساعت شما برق داری آیا؟؟؟ یعنی قطعی ندارین؟؟
    دوستتون هم باید در همین ساعتی که قطع میشه از برق نمونه بگیره ، نه در ساعات دیگه.
    (پيش به سوي هدف)
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8