اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ای سی 4080 رسید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ای سی 4080 رسید

اقا هرچی رشته بودم پنبه شد کلی راجب ای سی 7294tdaبرنامه ریختم ک یه 150واتشو بسازم که یهو فروشگااه این ماژوله لعنتی رو گذاشت
    این ماژولی ک گذاشتن از ای سی 4048stkاستفاده میکنه و ادعادمیکنن 150واته حالا کدومو بگیرم وایی ج بدید
    جدیدترین ویرایش توسط sadegh.parokh; ۱۶:۲۲ ۱۳۹۵/۰۶/۳۱. دلیل: ای سی stk4048رسید

پاسخ : کمک کمک بدبخت شدیم ای سی 4080 رسید

سلام
    ببین اگر درسته خوب دومی رو بگیر

دیدگاه

پاسخ : ای سی 4080 رسید

نوشته اصلی توسط sadegh.parokh نمایش پست ها
      اقا هرچی رشته بودم پنبه شد کلی راجب ای سی 7294tdaبرنامه ریختم ک یه 150واتشو بسازم که یهو فروشگااه این ماژوله لعنتی رو گذاشت
      این ماژولی ک گذاشتن از ای سی 4048stkاستفاده میکنه و ادعادمیکنن 150واته حالا کدومو بگیرم وایی ج بدید

دوست عزیز عنوان موضوع باید گویای محتوای موضوع باشد لطفا از زدن عنوان های مثل کمک به دادم برسید یا امثال اینا که خیلی هست جدا اجتناب کنید اگر میخاهید تاپیکی که باز میکنید محبوبیت در گوگل داشته باشه باید عنوانی انتخاب کنید که سرچ خورش بیشتره کسی توی گوگل برای اینکه بدونه ای سی رسیده یا نه سرچ نمیکنه کمک کمک بدبخت شدم سرچ میکنه مثلا خرید ای سی فلان یا مشکل در ای سی فلان خواهشا همه کاربرا این موارد ریز رو رعایت کنن چون خیلی تاثیر رو سئو سایت داره با سپاس از همگی شما بدرود

دیدگاه

پاسخ : ای سی 4080 رسید

ولی الان ک دیتاشیتشو دیدم میگم عجب ای سی توپیه ن ؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X