اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

[گفتگو وتبادل نظر]راهنمایی برای ساخت امپلی 40w

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

[گفتگو وتبادل نظر]راهنمایی برای ساخت امپلی 40w

سلام. دوستان یک مدار امپلی میخواستم 40w برای این ساب 20وات 4اهم .ممنون
    تنها سایت آپلود عکس و فایل و آهنگ و فیلم رایگان و دائمی با لینک مستقیم و حجم بالا و بدون نیاز به ثبت نام و با ماندگاری مادام العمر آپلود سنتر عکس و فایل

تنها سایت آپلود عکس و فایل و آهنگ و فیلم رایگان و دائمی با لینک مستقیم و حجم بالا و بدون نیاز به ثبت نام و با ماندگاری مادام العمر آپلود سنتر عکس و فایل
    جدیدترین ویرایش توسط real_ahmadi; ۲۳:۳۱ ۱۳۹۵/۰۷/۰۳.

پاسخ : راهنمایی برای ساخت امپلی 40w

سلام
    این توان هایی که شرکت ها می نویسن الکیه این سابووفر خیلی باشه 5 تا 6وات بیتر بهش بدی می سوزه

شما واسه دوتا باند میخوای که نوشتی 40وات؟؟؟؟
    اگه اره توصیه می کنم از ای سیTDA7297استفاده کن دوتا خروجی 15وات میده یه ولوم گین واسش بزار توان رو تنظیم کن ه فیلتر پایین گذر هم واسه ساب باید بزاری اونم توی انجمن هست خواستی بگو لینک میدم
    جعبه واسه این سابووفر میتونه خیلی خیلی تاثیر زیادی روی صداش داشته باشه پس به فکر یه جعبه مناسب باش
    موفق باشی
    جدیدترین ویرایش توسط real_ahmadi; ۲۲:۳۸ ۱۳۹۵/۰۷/۰۳.
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس احمدی نمایش پست ها
      سلام
      این توان هایی که شرکت ها می نویسن الکیه این سابووفر خیلی باشه 5 تا 6وات بیتر بهش بدی می سوزه

شما واسه دوتا باند میخوای که نوشتی 40وات؟؟؟؟
      اگه اره توصیه می کنم از ای سیTDA7297استفاده کن دوتا خروجی 15وات میده یه ولوم گین واسش بزار توان رو تنظیم کن ه فیلتر پایین گذر هم واسه ساب باید بزاری اونم توی انجمن هست خواستی بگو لینک میدم
      جعبه واسه این سابووفر میتونه خیلی خیلی تاثیر زیادی روی صداش داشته باشه پس به فکر یه جعبه مناسب باش
      موفق باشی
      مهندس اگه ممکنه لینک بذارید . با توجه به راهنمایی شما پس یک امپلی ۲۰ واتی کافیه . نیاز به باند ندارم فقط میخوام این سابوفرو بهش وصل کنم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط vmali نمایش پست ها
        مهندس اگه ممکنه لینک بذارید . با توجه به راهنمایی شما پس یک امپلی ۲۰ واتی کافیه . نیاز به باند ندارم فقط میخوام این سابوفرو بهش وصل کنم
        لینک چی رو بزارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
        (یه معذرت خواهی بنده در پست قبلی اشتباها گفتم باند منظورم همون سابووفر بود)
        شما باید از ای سی TDA2030استفاده کنی مناسبه این سابووفره 20وات روش نوشته ولی کمتره ای سی که گفتم 14واته
        این لینک یه ماژول اماده امپلی فایر با tda2030
        خرید آمپلی فایر صوتی 18W با تراشه TDA2030A ماژول MODULE آمپلی فایر Amplifier Audio تقویت کننده صدا پخش کننده استریو مونو سیستم صوتی خودرو ماشین خانگی مشخصات فنی و دیتاشیت با قیمت مناسب در فروشگاه ECA

اینم یه لینک از خود ای سی TDA2030
        خرید تراشه TDA2030A آیسی IC آی سی آمپلی فایر Amplifier تقویت کننده صوتی صدا پخش کننده صدا TDA پکیج DIP SMD مشخصات فنی و دیتاشیت با قیمت مناسب در فروشگاه ECA

اینم مدار امپلی فایر با ای سی TDA2030

یادت باشه واسه این که خروجیش رو بدی به سابووفر باید یه فیلتر پایین گذر توی ورودی امپلی فایر قرار بدی
        سوالی بود در خدمتم

موفق باشی در پناه حق
        جدیدترین ویرایش توسط real_ahmadi; ۲۳:۰۲ ۱۳۹۵/۰۷/۰۵.
        Proudly @real_ahmadi
        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس احمدی نمایش پست ها
          لینک چی رو بزارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
          (یه معذرت خواهی بنده در پست قبلی اشتباها گفتم باند منظورم همون سابووفر بود)
          شما باید از ای سی TDA2030استفاده کنی مناسبه این سابووفره 20وات روش نوشته ولی کمتره ای سی که گفتم 14واته
          این لینک یه ماژول اماده امپلی فایر با tda2030
          خرید آمپلی فایر صوتی 18W با تراشه TDA2030A ماژول MODULE آمپلی فایر Amplifier Audio تقویت کننده صدا پخش کننده استریو مونو سیستم صوتی خودرو ماشین خانگی مشخصات فنی و دیتاشیت با قیمت مناسب در فروشگاه ECA

اینم یه لینک از خود ای سی TDA2030
          خرید تراشه TDA2030A آیسی IC آی سی آمپلی فایر Amplifier تقویت کننده صوتی صدا پخش کننده صدا TDA پکیج DIP SMD مشخصات فنی و دیتاشیت با قیمت مناسب در فروشگاه ECA

اینم مدار امپلی فایر با ای سی TDA2030

یادت باشه واسه این که خروجیش رو بدی به سابووفر باید یه فیلتر پایین گذر توی ورودی امپلی فایر قرار بدی
          سوالی بود در خدمتم

موفق باشی در پناه حق
          فیلتر پایین گذر چیه میشه ساخت یا باید خریداری باید بشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط vmali نمایش پست ها
            فیلتر پایین گذر چیه میشه ساخت یا باید خریداری باید بشه
            یه مداره که باید بسازی در انجمن هستش
            Proudly @real_ahmadi
            #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

پاسخ : [گفتگو وتبادل نظر]راهنمایی برای ساخت امپلی 40w

با سلام : برای اینکه مدار بالا برای تقویت کننده ساب بهینه بشه باید بعضی ظرفیت ها تغییر کنه

خازن ورودی از یک میکرو فاراد باید بیشتر بشه مثلا 4.7 میکرو فاراد

خازن 2 میکرو فاراد که از پایه 2 ای سی زمین شده افزایش پیدا کنه

خازن 220 نانو که با بلندگو موازی شده افزایش پیدا کنه

ولوم ورودی هم 10 کیلو باشه

نکته مهم کیفیت منبع تغذیه هست که به نظر من بهتره روی یک رگلاتور ترانزیستوری با دیود زنر فکر کنید
              --------------------------- --------------------------

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X