اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

[گفتگو وتبادل نظر]تشخیص خرابی ای سی tda8571j

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

[گفتگو وتبادل نظر]تشخیص خرابی ای سی tda8571j

با سلام خدمت دوستان.
    من یا رادیو پخش ال جی با ای سی 8571 دارم که کار نمیکنه. خواستم ای سی شو تبدیل به امپلی فایر کنم و استفاده کنم ولی الان دو روزه هر بلایی سرش اوردم نشد که نشد. حالا احتمال میدم ای سی مشکل دار باشه. من واسش از روی دیتا شیت مدار ساختم حتی ای سی داغ هم میشه (در حدی که انگشتمو سوزوند) ولی کار نمیکنه و توی خروجی صدایی نیست. البته توی خروجی شماره 1 که هیچ صدایی نیست و لی توی خروجی 2 وقتی سیم لندگو رو قطع و وصل میکنم آروم تیک تیک (خر خر خیلی یواش در لحظه قطع و وصل) صدا میکنه. حالا میخواستم بدونم از کجا میشه تشخیص داد ای سی سالمه یا نه؟ یا ایراد توی قسمت های دیگه مدار هست.
    ممنون از پاسخ هاتون
    جدیدترین ویرایش توسط real_ahmadi; ۲۱:۳۱ ۱۳۹۵/۰۷/۰۴.

پاسخ : تشخیص خرابی ای سی tda8571j

نوشته اصلی توسط amin_b2 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان.
    من یا رادیو پخش ال جی با ای سی 8571 دارم که کار نمیکنه. خواستم ای سی شو تبدیل به امپلی فایر کنم و استفاده کنم ولی الان دو روزه هر بلایی سرش اوردم نشد که نشد. حالا احتمال میدم ای سی مشکل دار باشه. من واسش از روی دیتا شیت مدار ساختم حتی ای سی داغ هم میشه (در حدی که انگشتمو سوزوند) ولی کار نمیکنه و توی خروجی صدایی نیست. البته توی خروجی شماره 1 که هیچ صدایی نیست و لی توی خروجی 2 وقتی سیم لندگو رو قطع و وصل میکنم آروم تیک تیک (خر خر خیلی یواش در لحظه قطع و وصل) صدا میکنه. حالا میخواستم بدونم از کجا میشه تشخیص داد ای سی سالمه یا نه؟ یا ایراد توی قسمت های دیگه مدار هست.
    ممنون از پاسخ هاتون
    سلام
    احتمالا ای سی مشکل دار شده ولی شما این تست رو انجام بدید

به ورودی ها دستتون رو بزنید اگه نویز توی خروجی داشتی یعنی ای سی سالمه ولی اگه نداشتی ای سی سوخته

ای سی نباید بی خودی داغ بشه در اون حد این یکی از نشانه های مشکل داشتنشه
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس احمدی نمایش پست ها
      سلام
      احتمالا ای سی مشکل دار شده ولی شما این تست رو انجام بدید

به ورودی ها دستتون رو بزنید اگه نویز توی خروجی داشتی یعنی ای سی سالمه ولی اگه نداشتی ای سی سوخته

ای سی نباید بی خودی داغ بشه در اون حد این یکی از نشانه های مشکل داشتنشه
      ممنون از پاسخ سریعتون
      چشم الان امتحان میکنم و اعلام میکنم. وقتی به ای سی ولتاژ اعمال میشه داغ میشه حتی اگه هیچ ورودی یا خروجی بهش وصل نشه. داغ در حدی که بعضی وقتا از اطرافش دود بلند میشه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin_b2 نمایش پست ها
        ممنون از پاسخ سریعتون
        چشم الان امتحان میکنم و اعلام میکنم. وقتی به ای سی ولتاژ اعمال میشه داغ میشه حتی اگه هیچ ورودی یا خروجی بهش وصل نشه. داغ در حدی که بعضی وقتا از اطرافش دود بلند میشه.
        دود؟این ای سی رفته مرخصی بهتره بخیالش بشی
        Proudly @real_ahmadi
        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس احمدی نمایش پست ها
          دود؟این ای سی رفته مرخصی بهتره بخیالش بشی
          ارههه. الان تست کردم هیچ نویزی نبود. درضمن واسم جالب بود که چرا یه خروجیش هیچ صدایی نداره و یه خروجیش یه خش خش کوچیک داره!
          بهرحال ممنون از راهنماییتون

Sent from my SM-T705 using Tapatalk

دیدگاه

برم یه ای سی جدید بگیرم ببینم با اون ای سی جدید کار خواهد کرد!

Sent from my SM-T705 using Tapatalk

دیدگاه

پاسخ : [گفتگو وتبادل نظر]تشخیص خرابی ای سی tda8571j

سلام دوستان آیا میشه خروجی های ای سی رو با هم سری کرد که واتش بیشتر بشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X