اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی برای ساخت اکوآمپلی فایر 12 ولتی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی برای ساخت اکوآمپلی فایر 12 ولتی

سلام
    قصد دارم یک اکو آمپلی فایر بسازم که با آداپتور 12 ولت 2 یا 3 آمپر راه بیفته ، میشه با همچین ولتاژی پری آمپلی رو راه انداخت؟
    لطفا برای بخش آمپلی فایر هم یک آیسی با کیفیت مناسب پیشنهاد بدید ، اگه خروجی استریو داشته باشه که چه بهتر
    اگر Pcb هم موجود نبود مهم نیست شماتیک بزارید شاید بتونم با آلتیوم طراحی کنم.

پاسخ : راهنمایی برای ساخت اکوآمپلی فایر 12 ولتی

نوشته اصلی توسط CORE-I7 نمایش پست ها
    سلام
    قصد دارم یک اکو آمپلی فایر بسازم که با آداپتور 12 ولت 2 یا 3 آمپر راه بیفته ، میشه با همچین ولتاژی پری آمپلی رو راه انداخت؟
    لطفا برای بخش آمپلی فایر هم یک آیسی با کیفیت مناسب پیشنهاد بدید ، اگه خروجی استریو داشته باشه که چه بهتر
    اگر Pcb هم موجود نبود مهم نیست شماتیک بزارید شاید بتونم با آلتیوم طراحی کنم.
    سلام مدار اکو امپلی فایر که زیاده

شما با همون 12ولت میخوای امپلی فایر رو راه بندازی؟
    توان چقدر نیاز داری؟
    اگه بخوای با همین اداپتور هم اکو و هم امپلی فایر رو راه بندازی tda7377 هست که دوتا 30وات میده tda7297هم هست که دوتا 15وات میده تصمیم باخودت ببین کدوم به دردت می خوره همونو بساز
    موفق باشی
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

ممنون مهندس
      همین 7377 tda که گفتین فکر میکنم خوب هست.
      برا بخش پری و اکو من یه مدار دیدم دوبل میخواست ، نمیدونم چیکار کنم ، با این آداپتور میشه هر دو تا مدار رو تغذیه کرد؟ مداری پیدا نمیشه با ولتاژ تک کار کنه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط CORE-I7 نمایش پست ها
        ممنون مهندس
        همین 7377 tda که گفتین فکر میکنم خوب هست.
        برا بخش پری و اکو من یه مدار دیدم دوبل میخواست ، نمیدونم چیکار کنم ، با این آداپتور میشه هر دو تا مدار رو تغذیه کرد؟ مداری پیدا نمیشه با ولتاژ تک کار کنه؟
        بایدباشه بگردید پیدا می کنید.اگه نبود باید دوتا ترانس استفاده کنید
        Proudly @real_ahmadi
        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

ترانس نمیشه ، چون میخوام یه چیز جمع و جور و سبک بسازم فقط آداپتور میتونم استفاده کنم.
          تا الآن که پیدا نکردم همچین مداری ولی بازم میگردم ، اگر کسی همچین مداری به چشمش خورد لطفا قرار بده...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X