اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کتابخونه اولیه برای کار کردن مستقیم با رجیستر ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کتابخونه اولیه برای کار کردن مستقیم با رجیستر ها

سلام به همه
    من stm32f746ngh6 رو قصد دارم یاد بگیرم، ide مورد استفاده هم فرقی نمیکنه iar,keil,و... اما اگر iar باشه چه بهتر نبود مهم نیست.
    فعلا قصد پروژه معروف blinking یا همون چشمک زن رو دارم، و هدفم آشنایی اولیه با رجیستر هاست،
    مشکلم اینجاست که نمیدونم هدر فایلی که بقیه بچه ها اول برنامه اینکلود میکنن و بعد میتونن رجیستر ها رو تغییر بدن رو از کجا تهیه کنم.
    خود هدر فایل رو تونستم گیر بیارم از اینتر نت و پروژه بقیه بچه ها اما می خوام بدونم این رو از کجا میشه گیر اورد، مگه نباید توی محیط خود ide ازش وجود داشته باشه؟
    لطفا یکی راهنمایی کنه، همیشه اولش سخته، یکی بیاااااااااااد کمکمکمکمکمکمکمکمک
    اي خدا ، من بايد از نظر علم از همه برتر باشم، تا مبادا که دشمنان مرا از اين راه طعنه زنند. بايد به آن سنگدلاني که علم را بهانه کرده و به ديگران فخر ميآ*فروشند، ثابت کنم که خاک پاي من هم نخواهند شد. بايد همه آن تيره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترين و افتاده ترين مرد روي زمين باشم.
    شهيد دکتر مصطفي چمران
    اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم
    ; C is not for children

پاسخ : کتابخونه اولیه برای کار کردن مستقیم با رجیستر ها

سلام
    واسه KEIL اینطوریه که شما از منوی Project -> Manage -> Pack Installer میتونید پک های مربوط به میکرو خودتون رو دانلود کنید...یا اینکه از سایت KEIL پک ها رو دانلود کنید و بعدش داخل همون پک اینستالر اون ها ر و اد کنید...
    تولید کننده تجهیزات برنامه پذیر اتوماسیون صنعتی

www.intelart.ir

ساخت کنترلر دما PID فازي با AVR [آموزشی]

دیدگاه

سلام
      یه اموزش گذاشتم با کامپایلر true studio و کتابخانه HAL با stm32cubemx که لینکشو پایین میبینی و میتونی stm32f746 رو هم به همون روش بسازی
      سلام یه اموزش ساده برای بچه ها میذارم شاید مفید باشه (برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرستید) بخش اول (معرفی نرم افزار ها) این اموزش با کامپایلر atolic True Studio هست که میتونید از لینک زیر دانلود کنید . این کامپایلر بصورت رایگان (lite) هم عرضه میشه که من از رایگان استفاده میکنم و فرقش با پولیش اینه که یسری
      امام مهدی(عج): اگر شیعیان ما ، که خداوند طاعتشان دهد. در عهد ما وفادار و همدل بودند، هرگز دیدار ما (ظهور) به تاخیر نمی افتاد.(کدام عهد ؟)

دیدگاه

iar خودش فایلهای هدر رو داره تو پوشه include

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X