اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آموزش تعمیر اینورتر جوش

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آموزش تعمیر اینورتر جوش

سلام دوستان من لیسانس قدرت دارم میخواهم وارد تعمیرات دستگاههای جوش اینورتر بشم .کسی جای مناسبی برای آموزش سراغ داره

پاسخ : آموزش تعمیر اینورتر جوش

نوشته اصلی توسط maria62gh نمایش پست ها
    سلام دوستان من لیسانس قدرت دارم میخواهم وارد تعمیرات دستگاههای جوش اینورتر بشم .کسی جای مناسبی برای آموزش سراغ داره
    اینور تور جوش فقط تجربه می خواد یک دوستی کلاس رفته چیزی یاد نگرفته
    من خودم دو سه مورد تعمیر کردم راحت است الکترونیک قطعات بشناسی می تونی تعمیر کنی
    البته تجربه شرط اول است

فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk

دیدگاه

دوست عزیز همونطور که دوستمون گفتند اگه تجربه در تعمیرات چیزهای ساده تر ندارید بهتره حتما اول یه جایی شاگردی کنید.اگر خوتون میخواهید تجربه کسب کنید هزینه اش زیاد خواهد بود!

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دیدگاه

متاسفانه توشهرما کسی بطور حرفه ای تعمیرات این دستگاههارو انجام نمیده که بخوام شاگردی کنم نکته دوم اینکه با سیستم اوستا -شاگردی خیلیاصولی ودرست تعمیرات رو یادنمی گیری نکته سوم اینکه دوست عزیز هزینه اس زیاد خواهد شد یعنی چقدر .این هزینه ارزش یاد گرفتن رو داره

دیدگاه

متاسفانه توشهرما کسی بطور حرفه ای تعمیرات این دستگاههارو انجام نمیده که بخوام شاگردی کنم نکته دوم اینکه با سیستم اوستا -شاگردی خیلیاصولی ودرست تعمیرات رو یادنمی گیری نکته سوم اینکه دوست عزیز هزینه اس زیاد خواهد شد یعنی چقدر .این هزینه ارزش یاد گرفتن رو داره
          اگه ترانس دارید خیلی خوب میشه.اگه ندارید درمورد هزینه یادگیری میشه قیمت یک ترانس کامل
          ترانس و بگیریدواگه قطعات الکترونیکی رو بشناسیدکه میشناسید .ترانس عزیزرو باز کنیدو مهندسی معکوس کنید.به نظرم برای جاهایی که کلاس های اموزشی ندارند بهترین راه حله .
          اینجوری تاته میشینه رو مخ .
          eshop-hodhod.ir

دیدگاه

سلام فرق ماسفت و ای جی بی تی دقیقا تو چیه کدوم بهتره واسه موتور جوش؟

دیدگاه

اگه منظورتون از لحاظ کاربرد در اینورتر هستش جفتشون سوییچ محسوب میشند ولی ماسفت فرکانس بالا تر ولی ای جی بی تی فرکانس کمتر کاری رو دارند ولی قدرت ای جی بی تی خیلی بیشتر از ماسفت هستش از لحاظ جریان دهی ولی من به شخصه از اونجا که تعمیر کار اینورتر هستم دستگاهای ماسفتی رو خوش تعمیر تر از ای جی بی تی میدونم ومدارش همه یه جورند وقطعاتش راحت گیر میاد
              یکی یدونه هستم------------ واسه نمونه هستم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X