اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در ویندوز 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در ویندوز 7

سلام به دوستان

مشکلی برای ویندوز 7 من پیش اومده که بعد از این که restart نرم افزاری انجام میدم وضعیت دکستاپم اینطوری میشه
    به آیکون های دکستاپ و task bar توجه کنید

در این حالت به مدت تقریبا 5 دقیقه میمونه و هــــیچ کاری نمیشه انجام داد جز اینکه restart سخت افزاریش کنم و یا همون طور که گفتم 5 دقیقه منتظر بمونم تا درست بشه
    اما اگه ریست سخت افزاری بشه دیگه مشکلی نداره
    بعد از 5 دقیقه دکستاپ به حالت عادی برمیگرده و دیگه خیلی خوووب کار میکنه که این عکسش هست ( با عکس بالا مقایسه کنید )

4 روزه که ویندوز 7 64 بیت ultimate نصب کردم
    بعدش کل هارد رو ویروس یابی کردم که هیچ ویروسی نداشت
    با dvd ویندوز اورجینال ویندوزم رو نصب کردم

مشکلی نداشت تا اینکه همین امروز نرم افزار کدویژن 3.12 رو دانلود و نصب کردم
    فکر کنم از اون به بعد دیگه بعد از ریست کردن نرم افزاری این مشکل بوجود اومد
    آنتی ویروس من که اوست هست ( از سایت خودش دان کردم ) به کرک کدویژن گیر میداد و نمیشد نصبش کرد برای همین تو قسمت استثناهاش اومدم کرک رو استثنا کردم
    بعد از اون این طوری شده

این کل کارهایی بود که انجام شده . . .

کیس رو 2 ماهه که گرفتم و 1/550 تومن پام دراومد
    سیستم دو هسته ای هست فرکانس توربو 3.9 گیگاهرتز
    رم 4 گیگ
    هارد 1 ترا
    گرافیک 2 گیگا هرتز
    پردازنده AMD

خواستم بدونم الان باید چیکار کنم ؟
    چرا این مشکل پیش اومده ؟
    جدیدترین ویرایش توسط rezamajdi; ۲۳:۳۹ ۱۳۹۵/۰۷/۱۳.
    آرزوی سرافرازی برای ایران عزیز . . .

پاسخ : مشکل در ویندوز 7

مشکل شورکات ها یا میانبرها هستند وقتی داشتی کرک میکردی کرک در حال دستکاری رجیستری بوده تا لایسنس نرم افزارتو معتبر کنه در این حین لازم بوده که اپلیکشن نرم افزار هم دکپی بشه (تغییر ادرس میانبر قدیمی به جدید)که انتی ویروست از قسمت هایی که بلاک کرده دسترسی اپلیکشن به چرخ افزار (dll) میانبرها...... و نمایش انها رو محدود و مورد بررسی قرار میده بعد مدتی پس از انواع تست اون بدبختو ولش میکنه به حال خودش (اکثر ویروسها ساخته خود کمپانی های انتی ویروسند )
    توی محدودیت های یا فیلترهاش بگرد دنبال نرم افزار جدیدت و تیک به خودم مربوط میشه رو بزن )
    یا برگرد عقب -بکاپ روز قبل- انتی ویروسو غیر فعال بعد نرم افزارتو نصب کن ریستارت بعد ببین انتی ویروست چه واکنشی میده اگه باز نشد دندون خراب رو بکش

دیدگاه

دوستان

من ویندوز سون 64 بیت رو نصب کردم
      نرم افزار های التیوم و iprog رو هم نصب کردم
      بعد از چند روز نرم افزار آلتیوم رو که کلیک کردم اجرا بشه
      تو همین صفحه ی مستطیل شکلی که اول کار میاد گیر میکنه و بعد از نیم ساعت آلتیوم باز میشه
      در این مدت سیستم هنگ میکنه و هیچ کاری نمیشه باهاش انجام داد
      iprog ( نرم افزار پروگرامر ) رو هم که کلیک میکنم اجرا بشه همینطور میشه یعنی بعد از نیم ساعت اجرا میشه و در این مدت سیستم هنگه حتی یه فایل رو هم نمیشه باز کرد
      هر دفعه روشن شدن یا ریست شدن کامپیوتر همینطور هست
      اما بعدش که نرم افزار اجرا شد دیگه مشکلی نداره یعنی میبندمش بعد رو آیکونش که کلیک میکنم خیلی راحت اجرا میشه

اما در مورد نرم افزار های دیگه مثل کدویژن اصلا مشکلی نداره فقط همین آلتیوم و iprog اینطوری هست
      این مشکل پدر منو در آورده لطفا راه چاره ای پیدا کنید

ممنون

دیدگاه

سلام دوستان

این پیغام ظاهر شده مشکل از کجاست و باید چیکار کنم ؟
        ضمنا پست بالایی رو هم اگه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rezamajdi نمایش پست ها
          سلام دوستان

روی گزینه ی ask me again later بزن یا برو تنظیمات بک اپ رو غیر فعال کن البته اگه نمی خوای بک اپ بگیری وگر نه باید تنظیمات بک اپ رو به طور دلخواه خودت تنظیم کنی
          موفق باشی
          Proudly @real_ahmadi
          #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

سلام به دوستان

مشکلی برای ویندوز 7 من پیش اومده که بعد از این که restart نرم افزاری انجام میدم وضعیت دکستاپم اینطوری میشه
            به آیکون های دکستاپ و task bar توجه کنید

در این حالت به مدت تقریبا 5 دقیقه میمونه و هــــیچ کاری نمیشه انجام داد جز اینکه restart سخت افزاریش کنم و یا همون طور که گفتم 5 دقیقه منتظر بمونم تا درست بشه
            اما اگه ریست سخت افزاری بشه دیگه مشکلی نداره
            بعد از 5 دقیقه دکستاپ به حالت عادی برمیگرده و دیگه خیلی خوووب کار میکنه که این عکسش هست ( با عکس بالا مقایسه کنید )

4 روزه که ویندوز 7 64 بیت ultimate نصب کردم
            بعدش کل هارد رو ویروس یابی کردم که هیچ ویروسی نداشت
            با dvd ویندوز اورجینال ویندوزم رو نصب کردم

مشکلی نداشت تا اینکه همین امروز نرم افزار کدویژن 3.12 رو دانلود و نصب کردم
            فکر کنم از اون به بعد دیگه بعد از ریست کردن نرم افزاری این مشکل بوجود اومد
            آنتی ویروس من که اوست هست ( از سایت خودش دان کردم ) به کرک کدویژن گیر میداد و نمیشد نصبش کرد برای همین تو قسمت استثناهاش اومدم کرک رو استثنا کردم
            بعد از اون این طوری شده

این کل کارهایی بود که انجام شده . . .

کیس رو 2 ماهه که گرفتم و 1/550 تومن پام دراومد
            سیستم دو هسته ای هست فرکانس توربو 3.9 گیگاهرتز
            رم 4 گیگ
            هارد 1 ترا
            گرافیک 2 گیگا هرتز
            پردازنده AMD

خواستم بدونم الان باید چیکار کنم ؟
            چرا این مشکل پیش اومده ؟
            درود یک توصیه دوستانه از اخرین ورژن بدون دستکاری شده ویندوز 10 استفاده کنید هیچ گاه از ویندوز 7 استفاده نکنید چون خیلی راحت اکسپلویت میشن و راحت میتونن از سیستمت شل بگیرن و هکت کنن این یه مورد مورد بعدی که فرمودید 5 دقیقه طول میکشه تا لود صورت بگیره و سیستم از حالت هنگی در بیاد علتش میتونه از کار افتادن بعضی از فایل های اجرایی ویندوز باشه یا دستکاری های که شرکت های مختلف که توی ویندوز ها اعمال میکنن باشه چون فایلی ناقص باشه دوچار مشکل میشه ویندوزت عامل بعدی میتونه ویروس باشه متاسفانه ویندوز 7 بدلیل داشتن باگ های امنیتی و عدم پشتیبانی مایکروسافت از این ورژن باعث بروز مشکلاتی میشه که وقتی پای ویروس های سیستمی هم وسط کشیده میشه دیگه ویندوز 7 رو مثل یه غده سرطانی نحوه عملکردشو کند میکنه الان خیلی از ویروس ها هستن که چون خودشون رو با فایل های سیستمی و اصلی ویندوز مخلوط میکنن انتی ویروس دیگه نمیتونه پاکش کنه مورد بعدی و شایع کندی سیستم ها عدم کار کردن درست سیستم برقی کیس هست مثلا اگه کابل های وصل شده به هارد اتصالی داشته باشن یا پاورتون ضعیف باشه و نتونه برق مورد نیاز قطعات رو برسونه باعث کندی خواهید شد لذا توصیه میشه یه چکابی کنید هم سیستم برق کیس رو هم قطعات رو گرد و خاکی بود حتما پاک بشه برای پاک کردن کرد و خاک کیس موتور بادی که توی پنجر گیر ها یا تعویض روغنی ها استفاده میشه توصیه میشه ببرید اونجا و با موتور بادی قطعات رو زیر باد قرار دهید تا تمیز بشه

دیدگاه

سلام دوستان

این ارور میگه که هادر دیسک متعلق به بک اپ گیری که معمولا درایو c هست پر شده و بهتون اخطار میده که بک اپ جدید رو کپی کنم روی اون بک اپ قبلی یا ریپیر کنم رپیر یعنی منظم کردن و پاک کردن موارد ناخاسته که مربوط میشه به پروسس ها و لاگ های بدرد نخور برای حل این مشکل شما باید فضای دیسک مورد نظر رو خالی کنی تا بک اپ جدید بتونه فضا برای ذخیره سازی داشته باشه یا اینکه به قول مهندس احمدی کلا بک اپ گیری خودکار رو خاموش کنیدتا این مشکل بوجود نیاد اگه از ان دسته افرادی هستید که تمایل ندارید پول گیگ بدید توصیه میشه بک اپ رو غیر فعال کنید چون فعال باشه هم گیگ اینترنتون رو مصرف میکنه هم سیتمتون رو موقع دانلود بک اپ کند میکنه موفق باشید و بدرود

دیدگاه

سلام دوستان

ویندوز تشخیص داه که هاردتون دچار مشکل شده و پیشنهاد میکنه قبل از این که به طور کامل از کار بیوفته ازش بکاپ بگیرید. برای این که از سلامت هارد مطمئن بشید می*تونید از نرم افزار hddlife استفاده کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمیدرضا رضایی نمایش پست ها
                  ویندوز تشخیص داه که هاردتون دچار مشکل شده و پیشنهاد میکنه قبل از این که به طور کامل از کار بیوفته ازش بکاپ بگیرید. برای این که از سلامت هارد مطمئن بشید می*تونید از نرم افزار hddlife استفاده کنید.
                  با تشکر از راهنمایی دوستان

نرم افزار رو نصب کردم این عکسش هست نظرتون چیه ؟
                  من کل کیسم رو همش 3 ماهه که گرفتم که البته از وقتی گرفتمش هر روز حدود 10 تا 17 ساعت روشنه
                  البته کارهای سنگین باهاش انجام ندادم و اهل بازی هم نیستم
                  بیشتر وقتم رو تو همین انجمن برای یادگیری و یاددادن میگزرونم

با این اوصاف چی فکر میکنید ؟
                  ظاهرا اوضاع هاردم خوب نیست
                  نظرتون چیه ؟

جدیدترین ویرایش توسط rezamajdi; ۱۱:۰۷ ۱۳۹۵/۰۷/۲۲.

دیدگاه

با تشکر از راهنمایی دوستان

نرم افزار رو نصب کردم این عکسش هست نظرتون چیه ؟
                    من کل کیسم رو همش 3 ماهه که گرفتم که البته از وقتی گرفتمش هر روز حدود 10 تا 17 ساعت روشنه
                    البته کارهای سنگین باهاش انجام ندادم و اهل بازی هم نیستم
                    بیشتر وقتم رو تو همین انجمن برای یادگیری و یاددادن میگزرونم

با این اوصاف چی فکر میکنید ؟
                    ظاهرا اوضاع هاردم خوب نیست
                    نظرتون چیه ؟

همانطور که آقای رضایی گفتند هارد شما معیوب است
                    لطفا بخش smart را باز کنید و یا hd tune pro را نصب و از سربرگ health آن یک شات اینجا بگذارید تا علت دقیق مشکل هارد و همچنین راه حل ها معرفی شود
                    دانلود نسخه ی پورتابل hd tune به حجم 2MB :
                    http://dl2.soft98.ir/soft/h/HD.Tune.Pro.5.60.Portable.exe

دیدگاه

سلام

بفرمایید این عکس
                      حالا مشکلش چیه و باید چیکار کنم
                      هارد من western digital هست 1 ترا و سه ماهه که دارمش
                      هرروز حدود 15 ساعت سیستمم روشنه و کارهای سنگین خیـــلی کم باهاش انجام میدم

اینم عکس از وضعیت درایوها . ظاهرا درایو f مشکل داره

جدیدترین ویرایش توسط rezamajdi; ۱۵:۴۴ ۱۳۹۵/۰۷/۲۲.

دیدگاه

هاردتون مشکل داره. به فکر بکاپ گیری و جایگزین کردن هارد باشید. جالب اینه که هاردتون زیاد هم کار نکرده احتمالا بهش ضربه زدید و بدسکتور ایجاد شده.

دیدگاه

هارد شما اوضاعش وخیم است و هر آن ممکنست اطلاعاتتان بر باد رود.
                          با توجه به اینکه مدت زمان کمی است که تهیه کرده اید این وضعش اگر ناشی از بی دقتی شما نبوده قطعا ناشی از تقلبی (ریفربیش) بودن هارد شماست
                          حتی کپی کردن اطلاعات به/از هارد مزبور خالی از ریسک نیست
                          وقتی اطلاعات مهمش را منتقل کردید توسط برنامه ی زیر اقدام به Low Level Format (فرمت سطح پایین) کنید، معمولا چندین ساعت طول خواهد کشید اما طبق آزمایشهای اینجانب %۵۰ احتمال دارد مشکلاتش (اگر مکانیکال نباشد) رفع شود
                          http://dl2.soft98.ir/soft/h/HDD.Low....0.Portable.exe
                          جدیدترین ویرایش توسط Skylake; ۱۶:۵۵ ۱۳۹۵/۰۷/۲۲.

دیدگاه

سلام

من وقتی فرمت سطح پایین انجام بدم بعدش ویندوز پاک نمیشه ؟
                            اگه پاک بشه چطوری فرمت ادامه پیدا میکنه ؟
                            یکم برام سوال ایجاد شده دقیقا باید چیکار کنم
                            ضمن این که 8/1 باید برم سربازی عجله دارم که این مشکل رو حلش کنم
                            آیا لازم هست هارد رو درش بیارم ؟

دیدگاه

درود اگر هادر شما دوچار بدسیکتور شده باشه میتونید با نرم افزاری اون قسمت اسیب دیده هادرتون رو از پارتیشن بندی جدا کنید مثلا اگه هادرتون 320 هست و اسیب دیدگی 20 گیگ از کل هادرتون رو خراب کرده شما میتونید این قسمت رو ببرید و دیگه ازش استفاده نکنید ولی هادرتون 20 گیگ کم میشه و 300 گیگ ما بقی رو میتونید استفاده کنید توجه داشته باشید قبل از این کار باید از اطلاعات هادرتون بک اپ بگیرید و بعد اینکار و بریدن قسمت اسیب دیده مجددا هادرتون رو پارتیشن بندی کنید و ویندوزتون رو دوباره نصب کنید بعدش حله علت افتادن بدسیکتور تو پست های قبلی یه گریزی زدم بهش میتونه از ضربه خوردن فیزیکی به هارد باشه یا گفتم که پاورتون برق رو به مقدار لازم نتونسته برسونه به هاردت و یا اتصالی داشته باشی و برق ضعیف قوی به هادرت برسه منجر به اسیب دیدگی هادرتون میشه بنده چند سال پیش خودم سر این رعایت نکردنها 2 تا از هاردام سوخت کلا همه اطلاعاتمم رفت چون منتطقه ما برقا قبلانها خیلی ضعیف بود حتی یخچالهای همسایمون هم سوخته بود اگه نرسان برق دارید تو منطقه اتون از محافظ استفاده بشه هیچ گاه کیس رو تو محیط سرد و مرطوب نگه داری نکنید چون توی دمای سرد اهن الات منقبض میشن و وقتی جریان برق وصل بشه و گرم بشه منبسط پس این موارد رعایت بشه موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X