اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

[گفتگو و تبادل نظر] کامپایل کد آماده با GCC؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

[گفتگو و تبادل نظر] کامپایل کد آماده با GCC؟

سلام به دوستان گل انجمن.ببخشید به کمکتون احتیاج دارم یک برنامه هست که نوشته شده .تو نت پیدا کردم اما هر کار میکنم کامپایل نمیشه تا ازش استفاده کنم .خود برنامه قید کرده باید با کامپایلر gcc کامپایل بشه اما نمیشه شاید مشکل از نرم افزار من باشه اگه زحمتی نیست این حقیر را در یابید
    این هم لینک مربوط به برنامه و مدارش.
    avr-tutorials.com هل هو أول وأفضل مصادر جميع المعلومات التي تبحث عنها. من ضوء الموضوعات العامة إلى مزيد من الموضوعات التي كنت لتتوقعها هنا، avr-tutorials.com تمتلكها جميعًا. نأمل أن تجد ما تبحث عنه!

از دوستان کسی اعلام امادگی نمیکنه. حداقل طریقه درست کامپایل رو بگید شاید من درست کامپایل نمیکنم ورژن نرم افزا من استودیو4 هست .تو کامپایل ارور میده وخروجی ندارم.ممنون میشم راهنمایی بفرماید.با تشکر
    جدیدترین ویرایش توسط اشکان غفارزاده; ۲۱:۴۵ ۱۳۹۵/۰۷/۱۵.

پاسخ : [گفتگو و تبادل نظر] کامپایل کد آماده با GCC؟

اگه میبینید کسی جواب نداد ه واسه اینه که درست سوال نکردین - گفتین کامپایل نمیشه ولی هیچ توضیحی درباره اینکه چرا کامپایل نمیشه یا چه خطایی پیش میاد ندادین
    مداری که اونجا گذاشته یه ایرادی داره که نمی دونم چرا بین تغذیه میکرو مقاومت یک کیلو گذاشته که نباید باشه - اون مقاومت میتونه از منبع تغذیه به پایه ی ریست باشه ولی تغذیه میکرو باید آزاد باشه و مستقیم به منبع تغذیه وصل بشه
    درباره برنامه هم اینکه چرا کامپایل نمیشه توضیح بدین
    همینطور میتونید با کدویژن هم کامپایل کنید اگه باهاش کار میکنین فقط باید چند خط رو تغییر بدین
    If the wind will not serve, take to the oars

دیدگاه

ممنون که جواب دادین نه متاسفانه با c اشنا نیستم.خب تو کامپایل برنامه تاگل فعال باشه خط به خط گیر میده میگه مشکل داره خاموش باشه به متغیرها ایراد میگیره کلا یا برنامه مورد داره یا من

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ادرنالین نمایش پست ها
        ممنون که جواب دادین نه متاسفانه با c اشنا نیستم.خب تو کامپایل برنامه تاگل فعال باشه خط به خط گیر میده میگه مشکل داره خاموش باشه به متغیرها ایراد میگیره کلا یا برنامه مورد داره یا من
        خب این توضیح چیزی نبود که انتظارشو داشتم
        پس دست کم از خطایی که میده عکس بزارین یا متن خطا رو بزارین و همینطور اینکه از کدوم خطوط ایراد میگیره یا اگه چیز دیگه ای هم هست کامل بگید
        اون برنامه ای رو که سایت گذاشته بود بررسی کردم - بنظر نمیاد ایراد داشته باشه
        اگه درست مشکل رو توضیح ندید کسی نمی تونه کمکی بکنه
        If the wind will not serve, take to the oars

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ASHIT AXAR نمایش پست ها
          خب این توضیح چیزی نبود که انتظارشو داشتم
          پس دست کم از خطایی که میده عکس بزارین یا متن خطا رو بزارین و همینطور اینکه از کدوم خطوط ایراد میگیره یا اگه چیز دیگه ای هم هست کامل بگید
          اون برنامه ای رو که سایت گذاشته بود بررسی کردم - بنظر نمیاد ایراد داشته باشه
          اگه درست مشکل رو توضیح ندید کسی نمی تونه کمکی بکنه
          پس مشکل از منه اخه زیا دبا این کامپایلر کار نکردم بیشتر میکرو باهاش پروگ کردم تا کامپایل کردن قبلش به متغیرها گیر داده بود الان میگه کی لازمم .فکر کنم باید ارتقا بدم برم 5 یا 6.نمیشه خودتون زحمتشو بکشید فایل هگز تحویل بدین تا من یاد بگیرم چطور کامپایل کنم هر چند که خیلی سادست اما تا بیام درست بفهمم راه درست کدومه خیلی طول میکشه به قول معروف شاعر میگه تا گوساله گاو شود دل مادرش اب شود

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X