اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروگرام کردن میکرو بدون استفاده از کامپیوتر..چگونه؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروگرام کردن میکرو بدون استفاده از کامپیوتر..چگونه؟؟؟

آقا سلام...
    دوستان بیاین با هم بحث کنیم ببینیم چجوری میشه یه میکرو رو بدون استفاده از کامپیوتر پروگرام کرد؟؟؟
    مثلا یه فایل هگز رو که قبلا رو یه حافظه eeprom یا هر چیز دیگه ذخیره شده رو توسط مثلا اتمگا 8 ، یه میکروی اتمگا 640 رو پروگرام کرد؟؟؟
    ممنون میشم جواب بدید...

پاسخ : پروگرام کردن میکرو بدون استفاده از کامپیوتر..چگونه؟؟؟

سلام منم خیلی دلم میخواد یاد بگیرم یه بارم پیگیر شدم و به یه جاهایی رسیدم اما نتونستم عملی کنم برای این کار باید از بوتلودر استفاده کنی از این طریق سی پی یو میاد خودش برنامه مورد نظر میخونه و تو حافظه فلش خودش مینیویسه برای شروع میتونی فیلم های اموزشی استاد کی نژاد ببینی از بخش 93 تا بخش 97 راجعبه بوتلودر
    سقراط : دانش من بدانجایی رسید که فهمیدم هیچ نمیدانم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amir4elec نمایش پست ها
      آقا سلام...
      دوستان بیاین با هم بحث کنیم ببینیم چجوری میشه یه میکرو رو بدون استفاده از کامپیوتر پروگرام کرد؟؟؟
      مثلا یه فایل هگز رو که قبلا رو یه حافظه eeprom یا هر چیز دیگه ذخیره شده رو توسط مثلا اتمگا 8 ، یه میکروی اتمگا 640 رو پروگرام کرد؟؟؟
      ممنون میشم جواب بدید...
      برای پروگرام کردن فایل هگزو روی هر چیزی میشه ریخت و از طریق پورت سریال (سریال میکرویی دیگر / سریال موبایل / و ...) میکرو را پروگرام کرد.
      Reveng will surely come... Your hard time are ahead
      // - - - - - - - - - -
      برگه های کتاب به منزله بالهایی هستند که روح ما را به عالم نور و روشنایی پرواز میآ*دهند. فرانسوا ولتر
      // - - - - - - - - - -
      اگر برای هرچیزی به غیر از علاقه ی شدیدتان به الکترونیک تلاش کنید ، خیلی دور نخواهید رفت / خیلی هم خوب نخواهید شد.
      // - - - - - - - - - -

دیدگاه

من یه مدته دارم روی یک پروگرامر کار میکنم که بشه با ریختن فایل هگز روی مموری یه میکرو دیگه پروگرام کرد
        توی این سایت در مورد کامند هایی که باید برای میکرو فرستاده بشه توضیح داده ولی من هر کاری میکنم که میکرو پاک بشه نمیشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X