اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با ماژول اثر انگشت R301

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با ماژول اثر انگشت R301

سلام من ماژول R301 را از فروشگاه ECA خریدم تمامی کد های به درستی کار می کنن ولی دو اثر انگشت با هم تطبیق پیدا نمی کنن . من به این صورت دارم عمل می کنم:
    GenImg
    در بافر شماره 1 میریزم Img2Tz(1)
    GenImg
    در بافر شماره 2میریزمImg2Tz(2)
    وقتی دستور RegModel را صدا میزنم خطای 0a میده به این معنی که دو اثر انگشت با هم همخوانی ندارن ؟ کسی به این مشکل برخورد کرده ؟
    من فکر می کنم مشکل از اسکنر ماژول هست چون دستورات به درستی انجام میشن ولی فقط منطبق نمیشن با هم مگر اینکه من این وسط یه دستوری را جا انداخته باشم.
    دوستان لطفا اگر با این ماژول کار کردین راهنمایی کنید.

پاسخ : مشکل با ماژول اثر انگشت R301

نوشته اصلی توسط ntaxyz نمایش پست ها
    سلام من ماژول R301 را از فروشگاه ECA خریدم تمامی کد های به درستی کار می کنن ولی دو اثر انگشت با هم تطبیق پیدا نمی کنن . من به این صورت دارم عمل می کنم:
    GenImg
    در بافر شماره 1 میریزم Img2Tz(1)
    GenImg
    در بافر شماره 2میریزمImg2Tz(2)
    وقتی دستور RegModel را صدا میزنم خطای 0a میده به این معنی که دو اثر انگشت با هم همخوانی ندارن ؟ کسی به این مشکل برخورد کرده ؟
    من فکر می کنم مشکل از اسکنر ماژول هست چون دستورات به درستی انجام میشن ولی فقط منطبق نمیشن با هم مگر اینکه من این وسط یه دستوری را جا انداخته باشم.
    دوستان لطفا اگر با این ماژول کار کردین راهنمایی کنید.
    با سلام شما بعد از getimg باید genchar رو روی charbuf1 اعمال کنید و بعد دوباره getimg رو انجام بدید و اینبار genchar رو روی charbuf2 اعمال کنید سپس
    دستور RegModel رو اجرا کنید موفق باشید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pirozy نمایش پست ها
      با سلام شما بعد از getimg باید genchar رو روی charbuf1 اعمال کنید و بعد دوباره getimg رو انجام بدید و اینبار genchar رو روی charbuf2 اعمال کنید سپس
      دستور RegModel رو اجرا کنید موفق باشید.
      ممنون از راهنماییتون دستور img2tz که نوشته بودن همین کار genchar را داخل این ماژول انجام میده این کارا انجام دادم ولی همیشه میگه بین الگوها تفاوت وجود داره.
      از طریق خود نرم افزار هم تست کردم بازم نشد!

دیدگاه

شما انگشتت رو از رو ماژول برندار و دو تا getimg رو بگیر تست کن نتیجه رو هم اینجا قرار بده

دیدگاه

تقریبا یک سال از ایجاد این موضوع گذشته اما نخواستم موضوع جدید باز کنم
          من ماژول R305 در اختیارم هست
          ظاهرا این ماژول به خاطر حافظه کمش کمتر مورد استقبال قرار گرفته
          حالا میشه خواهش کنم اگر کسی از دوستان میدونه بفرماید که روند کلی راه اندازی و استفاده از ماژول چجوره؟
          از این لینک و توضیحات بالا این برداشت رو دارم که برای هر کاری باید یک سری مقادیر رو پشت سر هم بفرستم حدود 8 بایت که شامل هدر، آدرس ماژول و ....
          اما اگر یه توضیح کلی در مورد روند کار بفرمایید ممنون میشم

دیدگاه

با سلام
            من سنسور R308 خریدم میخام با َArduino UNO راه اندازی کنم ولی نمیتونم ممکنه کمکم کنید سیم قرمز 5 ولت سیم سیاه زمین سبز پایه 2 (دریافت) و سفید پایه 3 (ارسال) وصل کردم ولی ماژول کار نمیکنه اصلا چراغش روشن نمیشه ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X