اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با sim900

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با sim900

سلام
    من دارم روی پروژه gsm کار میکنم برای خواندن sms از وقفه استفاده میکنم ولی وقتی اس ام اس فرستاده میشه وقفه فعال نمیشه اما وقتی به شماره زنگ میزنم وقفه فعال میشه به نظر شما مشکل کجاست؟
    آرمان هايي که در ذهن داريم وحقيقتي که جلوي چشمانمان است هرگز نمي شود هر دوي آنها را داشت

پاسخ : مشکل با sim900

خب برای اینکه بتونیم راهنماییت کنیم باید نمونه کد و شماتیک اتصالات رو قرار بدی دوست عزیز.
    با تشکر
    چرا ناراحتی پاتریک!
    + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
    - از دیدنش ناراحت شدی؟
    + نه
    پس چی ناراحتت کرده
    + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    محصولات

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سوران آراسته نمایش پست ها
      خب برای اینکه بتونیم راهنماییت کنیم باید نمونه کد و شماتیک اتصالات رو قرار بدی دوست عزیز.
      با تشکر
      سلام
      از at mega16 استفاده میکنم پایه rx به tx و بالعکس و پایه ri به وقفه خارجی شماره صفر وصله برنامه هم بزرگه یکم اگه حوصله خوندنشو دارین بفرستم
      آرمان هايي که در ذهن داريم وحقيقتي که جلوي چشمانمان است هرگز نمي شود هر دوي آنها را داشت

دیدگاه

اول برنامه کل حافظه پیامک ها رو حذف کردم درست شد

دیدگاه

فقط یک نکته:
          از RI اگر استفاده می کنید باید با استفاده از زمان سنجی پیام رو از تماس تشخیص بدین که باز زیاد جالب نیس و بهترین کار دریافت کد سریال ماژول و تشخیص و دتکت اونه. یعنی کلا به جای وقفه نیروی خودتون رو بزارید رو ارتباط سریال.
          در این تاپیک هم من می خوام کدهایی رو قراربدم تا راحت بتونید در اخر کار یه دستگاه SMS کنترلر بسازید.
          چرا ناراحتی پاتریک!
          + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
          - از دیدنش ناراحت شدی؟
          + نه
          پس چی ناراحتت کرده
          + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
          تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
          محصولات

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X