اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

استخدامی در شرکت دسنگاهای خودپرداز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

استخدامی در شرکت دسنگاهای خودپرداز

ی مدت پیش توی مصاحبه ی یکی از این شرکتهای خودپرداز پذیرفته شدم و ی مدت دیگه میخام برم کار کنم از دوستانی که تجربه ی کاری توی این زمینه رو دارن خواهش میکنم ازشون که تجربیاتشون رو بهم بگن ممنون میشم راهنماییم کنید که بگید این چجور شغلیه؟و ارزش کار کردن داره یا نه؟

پاسخ : استخدامی در شرکت دسنگاهای خودپرداز

چیزی که ارزش کار کردن توی اون شغل رو مشخص میکنه، 1-شرایطش ( مثل ساعت کاری بیمه و نو ع قرار داد و...) 2-حقوقش نسبت به ساعت کاری 3- مسیر رفت و آمد و آینده کاری شما مشخص میکنه.
    شما میتونی بری قرارداد بنویسی اما اگه ازت سفته یا چک خواستن با بالاترین سرعت ممکن از دستشون فرار کن، چون کلاه بردارن.
    رفقا مهم نیست چطوری بازی می کنید؛ اگه شروع نکنید، قطعا بازنده هستید.

دیدگاه

دوست گرامی
      به طور کلی pencil عزیز درست میگویند ولی گاهی دادن چک و سفته غیر قابل اجتنابه مخصوصا شرکتهای پیمانکار بانکها حساسیت عجیبی به حفظ بعضی از آموزشها و اسرار کاری دارند که در اختیار شرکتهای رقیب قرار نگیرد ... که در این مورد سفته فقط به منظور تظمین عدم کار کردن با شرکتهایی با عملکرد مشابه میباشد
      پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pencil نمایش پست ها
        چیزی که ارزش کار کردن توی اون شغل رو مشخص میکنه، 1-شرایطش ( مثل ساعت کاری بیمه و نو ع قرار داد و...) 2-حقوقش نسبت به ساعت کاری 3- مسیر رفت و آمد و آینده کاری شما مشخص میکنه.
        شما میتونی بری قرارداد بنویسی اما اگه ازت سفته یا چک خواستن با بالاترین سرعت ممکن از دستشون فرار کن، چون کلاه بردارن.
        شرایطش و حقوقش و مسیر رف و امد خوبه و مهم تر از همه این که ادم از این بیکاری در میاد خیلی ارزش داره واسم ولی الان حرف شما منو نگران کرد ولی شرکت بی در و پیکر نیست و معتبر هست که بخاد کلاهبرداری کنه شما خودتون سابقه کاری دارید توی این زمینه؟

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط emitor نمایش پست ها
        دوست گرامی
        به طور کلی pencil عزیز درست میگویند ولی گاهی دادن چک و سفته غیر قابل اجتنابه مخصوصا شرکتهای پیمانکار بانکها حساسیت عجیبی به حفظ بعضی از آموزشها و اسرار کاری دارند که در اختیار شرکتهای رقیب قرار نگیرد ... که در این مورد سفته فقط به منظور تظمین عدم کار کردن با شرکتهایی با عملکرد مشابه میباشد
        آره اموزش دارن و شایدم به خاطر این هم سفته میگیرن و تعهد اموزشی میخان ازم

دیدگاه

سلام دوست عزیز .من یکی از دوستام پیشنهاد شغلی مشابه شمارو داشت. قرار شد تعمیرات دستگاه خود پردازو یادش بدن و اینم انجام بده
          اما وقتی وارد شد فقط میرفت کاغذ دستگاه های پوز رو تو فروشگاه عوض میکرد تا بعد یه مدت اومد بیرون
          یه سری شرکت ها هستن که تعمیر نگهداری دستگاه پوز رو دارن و از بانک پول میگرین به صورت پیمانکاری
          تا جایی که من میدونم تعمیر و نگه داری دستگاه های خود پرداز هم به شرکت های وارد کنندشون هست که وابسته به بانک و مرکزی و ارگان های نیمه دولتی

درضمن سفته هم همیشه توی قرار داد میدن.شما با هر شرکتی قرار داد بندی جهت انجام کار و تعهد قرار داد باید سفته بدی و شرکت مقابل هم باید یک کپی با امضای اصلی شخص از قرار داد به شما بده
          این یه چیز دو طرفست که اگه قرار دادو شما اجرا نکردی سفته هاتون قابل استفاده هست و اگه هم شرکت قرار دادشو اجرا نکرد اون کپی رو میبری اداره کار ، اداره کار برات پولشون میکنه
          جدیدترین ویرایش توسط hunybal; ۱۱:۱۵ ۱۳۹۵/۰۷/۲۹.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X