اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در رابطه با کار با نرم افزارهای برنامه نویسی ++C

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در رابطه با کار با نرم افزارهای برنامه نویسی ++C

سلام
    من موقعی که نرم افزار atmel studi را باز می کنم ، تمام کلاس ها و توابع به صورت باز شده هست . و باید یکی یکی کلاس ها و توابع را با کلیک کردن ببندم
    راهی هست که به صورت defult همه کلاس ها و توابع بسته باشه یا کلید کنترلی وجود داره که بزنی و همه رو جمع کنه ؟

پاسخ : کمک در رابطه با کار با نرم افزارهای برنامه نویسی ++C

نوشته اصلی توسط antipa نمایش پست ها
    سلام
    من موقعی که نرم افزار atmel studi را باز می کنم ، تمام کلاس ها و توابع به صورت باز شده هست . و باید یکی یکی کلاس ها و توابع را با کلیک کردن ببندم
    راهی هست که به صورت defult همه کلاس ها و توابع بسته باشه یا کلید کنترلی وجود داره که بزنی و همه رو جمع کنه ؟
    سلام. از طریق منوی Tools گزینه ی Options را بزنید. در بخش Envirnment ، گزینه ی StartUp را انتخاب کنید. حالا از منوی At StartUp میتونید حالت Open Home page انتخاب کنید تا هنگام باز شدن مجدد برنامه ، پروژه های قبلی را باز نکنه و صفحه Home را بیاره. گزینه های دیگه هم داره که خودتون تست کنید.

جدیدترین ویرایش توسط شاهرخ مستقیمی; ۱۲:۱۴ ۱۳۹۵/۰۷/۲۲. دلیل: اصلاح نمایش عکس
    Reveng will surely come... Your hard time are ahead
    // - - - - - - - - - -
    برگه های کتاب به منزله بالهایی هستند که روح ما را به عالم نور و روشنایی پرواز میآ*دهند. فرانسوا ولتر
    // - - - - - - - - - -
    اگر برای هرچیزی به غیر از علاقه ی شدیدتان به الکترونیک تلاش کنید ، خیلی دور نخواهید رفت / خیلی هم خوب نخواهید شد.
    // - - - - - - - - - -

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سعید خیری نمایش پست ها
      سلام. از طریق منوی Tools گزینه ی Options را بزنید. در بخش Envirnment ، گزینه ی StartUp را انتخاب کنید. حالا از منوی At StartUp میتونید حالت Open Home page انتخاب کنید تا هنگام باز شدن مجدد برنامه ، پروژه های قبلی را باز نکنه و صفحه Home را بیاره. گزینه های دیگه هم داره که خودتون تست کنید.
      نوشته اصلی توسط سعید خیری نمایش پست ها

سلام . ممنون همه ی گزینه هایی که گفتید رو تست کردم ولی به جواب نرسیدم
      شاید سوالم رو بد مطرح کردم - اینجوری می گم -> من واسه برنامه نویسی سه تا فایل .h دارم داخل هر فایل هم تعدادی کلاس و تابع نوشتم . وقتی اینا رو باز می کنم همه کلاس ها و توابع به صورت باز شده هست . و باید با موس برم رو ی علامت - کلید کنم و ببندم کلاس ها و توابع رو جمع کنم . تا محیط برنامه نویسی رو خلوت کنم
      مشکل من اینجایست که هر روز داره تعداد توابع زیاد تر میشه - بستن این توابع وقت زیادی رو می گیره
      راه کاری که گفتید رو تست کردم ولی بی تاثیر بود - شاید مشکل از نرم افزار باشه .... - اگر کلید کنترلی داشته باشه که بزنی و همه ی توابع بسته شه که خیلی عالی می شه .
      ----- اصلا نمی دونم سوال چی هست که حداقل که تو منابع خارجی سرچش کنم -
      جدیدترین ویرایش توسط شاهرخ مستقیمی; ۱۲:۲۴ ۱۳۹۵/۰۷/۲۲. دلیل: اصلاح ابزار کد نقل قول

دیدگاه

نوشته اصلی توسط antipa نمایش پست ها
        سلام . ممنون همه ی گزینه هایی که گفتید رو تست کردم ولی به جواب نرسیدم
        شاید سوالم رو بد مطرح کردم - اینجوری می گم -> من واسه برنامه نویسی سه تا فایل .h دارم داخل هر فایل هم تعدادی کلاس و تابع نوشتم . وقتی اینا رو باز می کنم همه کلاس ها و توابع به صورت باز شده هست . و باید با موس برم رو ی علامت - کلید کنم و ببندم کلاس ها و توابع رو جمع کنم . تا محیط برنامه نویسی رو خلوت کنم
        مشکل من اینجایست که هر روز داره تعداد توابع زیاد تر میشه - بستن این توابع وقت زیادی رو می گیره
        راه کاری که گفتید رو تست کردم ولی بی تاثیر بود - شاید مشکل از نرم افزار باشه .... - اگر کلید کنترلی داشته باشه که بزنی و همه ی توابع بسته شه که خیلی عالی می شه .
        ----- اصلا نمی دونم سوال چی هست که حداقل که تو منابع خارجی سرچش کنم -
        اینو بزن ببین درست میشه:
        Ctrl+Alt+Home
        Reveng will surely come... Your hard time are ahead
        // - - - - - - - - - -
        برگه های کتاب به منزله بالهایی هستند که روح ما را به عالم نور و روشنایی پرواز میآ*دهند. فرانسوا ولتر
        // - - - - - - - - - -
        اگر برای هرچیزی به غیر از علاقه ی شدیدتان به الکترونیک تلاش کنید ، خیلی دور نخواهید رفت / خیلی هم خوب نخواهید شد.
        // - - - - - - - - - -

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X