ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    2016/09/11
    195
    79

Question کمک در رابطه با کار با نرم افزارهای برنامه نویسی ++C

سلام
    من موقعی که نرم افزار atmel studi را باز می کنم ، تمام کلاس ها و توابع به صورت باز شده هست . و باید یکی یکی کلاس ها و توابع را با کلیک کردن ببندم
    راهی هست که به صورت defult همه کلاس ها و توابع بسته باشه یا کلید کنترلی وجود داره که بزنی و همه رو جمع کنه ؟
    2008/09/12
    Isfahan
    1,040
    235

پاسخ : کمک در رابطه با کار با نرم افزارهای برنامه نویسی ++C

نقل قول نوشته اصلی توسط antipa

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

سلام
    من موقعی که نرم افزار atmel studi را باز می کنم ، تمام کلاس ها و توابع به صورت باز شده هست . و باید یکی یکی کلاس ها و توابع را با کلیک کردن ببندم
    راهی هست که به صورت defult همه کلاس ها و توابع بسته باشه یا کلید کنترلی وجود داره که بزنی و همه رو جمع کنه ؟
    سلام. از طریق منوی Tools گزینه ی Options را بزنید. در بخش Envirnment ، گزینه ی StartUp را انتخاب کنید. حالا از منوی At StartUp میتونید حالت Open Home page انتخاب کنید تا هنگام باز شدن مجدد برنامه ، پروژه های قبلی را باز نکنه و صفحه Home را بیاره. گزینه های دیگه هم داره که خودتون تست کنید.

ویرایش توسط شاهرخ مستقیمی : 2016/10/13 در ساعت 12:14 دلیل: اصلاح نمایش عکس
    Reveng will surely come... Your hard time are ahead
    // - - - - - - - - - -
    برگه های کتاب به منزله بالهایی هستند که روح ما را به عالم نور و روشنایی پرواز میآ*دهند. فرانسوا ولتر
    // - - - - - - - - - -
    اگر برای هرچیزی به غیر از علاقه ی شدیدتان به الکترونیک تلاش کنید ، خیلی دور نخواهید رفت / خیلی هم خوب نخواهید شد.
    // - - - - - - - - - -
    2016/09/11
    195
    79

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید خیری

سلام. از طریق منوی Tools گزینه ی Options را بزنید. در بخش Envirnment ، گزینه ی StartUp را انتخاب کنید. حالا از منوی At StartUp میتونید حالت Open Home page انتخاب کنید تا هنگام باز شدن مجدد برنامه ، پروژه های قبلی را باز نکنه و صفحه Home را بیاره. گزینه های دیگه هم داره که خودتون تست کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید خیری

سلام . ممنون همه ی گزینه هایی که گفتید رو تست کردم ولی به جواب نرسیدم
    شاید سوالم رو بد مطرح کردم - اینجوری می گم -> من واسه برنامه نویسی سه تا فایل .h دارم داخل هر فایل هم تعدادی کلاس و تابع نوشتم . وقتی اینا رو باز می کنم همه کلاس ها و توابع به صورت باز شده هست . و باید با موس برم رو ی علامت - کلید کنم و ببندم کلاس ها و توابع رو جمع کنم . تا محیط برنامه نویسی رو خلوت کنم
    مشکل من اینجایست که هر روز داره تعداد توابع زیاد تر میشه - بستن این توابع وقت زیادی رو می گیره
    راه کاری که گفتید رو تست کردم ولی بی تاثیر بود - شاید مشکل از نرم افزار باشه .... - اگر کلید کنترلی داشته باشه که بزنی و همه ی توابع بسته شه که خیلی عالی می شه .
    ----- اصلا نمی دونم سوال چی هست که حداقل که تو منابع خارجی سرچش کنم -
    ویرایش توسط شاهرخ مستقیمی : 2016/10/13 در ساعت 12:24 دلیل: اصلاح ابزار کد نقل قول
    2008/09/12
    Isfahan
    1,040
    235

نقل قول نوشته اصلی توسط antipa

سلام . ممنون همه ی گزینه هایی که گفتید رو تست کردم ولی به جواب نرسیدم
    شاید سوالم رو بد مطرح کردم - اینجوری می گم -> من واسه برنامه نویسی سه تا فایل .h دارم داخل هر فایل هم تعدادی کلاس و تابع نوشتم . وقتی اینا رو باز می کنم همه کلاس ها و توابع به صورت باز شده هست . و باید با موس برم رو ی علامت - کلید کنم و ببندم کلاس ها و توابع رو جمع کنم . تا محیط برنامه نویسی رو خلوت کنم
    مشکل من اینجایست که هر روز داره تعداد توابع زیاد تر میشه - بستن این توابع وقت زیادی رو می گیره
    راه کاری که گفتید رو تست کردم ولی بی تاثیر بود - شاید مشکل از نرم افزار باشه .... - اگر کلید کنترلی داشته باشه که بزنی و همه ی توابع بسته شه که خیلی عالی می شه .
    ----- اصلا نمی دونم سوال چی هست که حداقل که تو منابع خارجی سرچش کنم -
    اینو بزن ببین درست میشه:
    Ctrl+Alt+Home
    Reveng will surely come... Your hard time are ahead
    // - - - - - - - - - -
    برگه های کتاب به منزله بالهایی هستند که روح ما را به عالم نور و روشنایی پرواز میآ*دهند. فرانسوا ولتر
    // - - - - - - - - - -
    اگر برای هرچیزی به غیر از علاقه ی شدیدتان به الکترونیک تلاش کنید ، خیلی دور نخواهید رفت / خیلی هم خوب نخواهید شد.
    // - - - - - - - - - -
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4