اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

sim900

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

sim900

هنگام دریافت پیام ،برای خوندن متن اس ام اس، دستورات را طبق کدزیر برای خوندن اس ام اس به ماژول ارسال می کنیم.طبق برنامه زیر هروقت سه تا اینتر و همچنین مقدارصفربرای متغیرbدریافت شدبه شرطی که متغیر sms نیزپر بود،میکرواز حلقه دریافت متن دربیاد.حالا چرا بعضی اوقات متن اس ام اس دریافتی با شرایط برنامه زیر،شامل تاریخ و ساعت نیز می باشد.درصورتی که باید فقط متن خالصی باشد که فرستنده پیام انرا فرستاده است.این یعنی اینکه ماژول با شرط بالا از حلقه خارج نشده.
    میشه بگید چه اتفاقی افتاده این وسط؟
    البته من برای چیره شدن بر این مشکل یه حلقه گذاشتم که اگه ساعت تو متن پیام بود،برگرده و دوباره متن روازماژول بخونه که در سری دوم حتما فقط متن پیام خونده میشه.یعنی نشده که به سری سوم بکشه .ولی با این وجودیه وقت بمیرم و این سوال در ذهن من بمونه و جاهل از دنیا برم.

do
    ()B = Inkey
    Select Case B
    :Case 0
    :case 13
    incr G
    If Sms <> "" Then Exit Do
    :Case 10
    Case Else
    if G=3 then
    ( Sms = Sms + Chr(b
    end if
    End Select
    loop

دوستان نظرات تونو هم بگید ممنون میشم .
    ویه سوال دیگه :
    اونم اینکه یه متن خالی اس ام اس شامل چند کارکتره .بدون متن و فضای خالی

خیلی وقته تو این انجمن کسی به سوالات من جواب نمیده .
    جدیدترین ویرایش توسط اشکان غفارزاده; ۲۰:۵۰ ۱۳۹۵/۰۷/۲۰.
    eshop-hodhod.ir

پاسخ : sim900

نوشته اصلی توسط Namvar14 نمایش پست ها
    هنگام دریافت پیام ،برای خوندن متن اس ام اس، دستورات را طبق کدزیر برای خوندن اس ام اس به ماژول ارسال می کنیم.طبق برنامه زیر هروقت سه تا اینتر و همچنین مقدارصفربرای متغیرbدریافت شدبه شرطی که متغیر sms نیزپر بود،میکرواز حلقه دریافت متن دربیاد.حالا چرا بعضی اوقات متن اس ام اس دریافتی با شرایط برنامه زیر،شامل تاریخ و ساعت نیز می باشد.درصورتی که باید فقط متن خالصی باشد که فرستنده پیام انرا فرستاده است.این یعنی اینکه ماژول با شرط بالا از حلقه خارج نشده.
    میشه بگید چه اتفاقی افتاده این وسط؟
    البته من برای چیره شدن بر این مشکل یه حلقه گذاشتم که اگه ساعت تو متن پیام بود،برگرده و دوباره متن روازماژول بخونه که در سری دوم حتما فقط متن پیام خونده میشه.یعنی نشده که به سری سوم بکشه .ولی با این وجودیه وقت بمیرم و این سوال در ذهن من بمونه و جاهل از دنیا برم.

do
    ()B = Inkey
    Select Case B
    :Case 0
    :case 13
    incr G
    :Case 10
    Case Else
    if G=3 then
    ( Sms = Sms + Chr(b
    end if
    End Select
    loop

دوستان نظرات تونو هم بگید ممنون میشم .
    ویه سوال دیگه :
    اونم اینکه یه متن خالی اس ام اس شامل چند کارکتره .بدون متن و فضای خالی

خیلی وقته تو این انجمن کسی به سوالات من جواب نمیده .
    سلام ، شاید دلیل بی پاسخ ماندن اینه که برای کار با رشته ها اکثرا با دستورات لایبرری استرینگ در زبان سی استفاده می کنند.
    Reveng will surely come... Your hard time are ahead
    // - - - - - - - - - -
    برگه های کتاب به منزله بالهایی هستند که روح ما را به عالم نور و روشنایی پرواز میآ*دهند. فرانسوا ولتر
    // - - - - - - - - - -
    اگر برای هرچیزی به غیر از علاقه ی شدیدتان به الکترونیک تلاش کنید ، خیلی دور نخواهید رفت / خیلی هم خوب نخواهید شد.
    // - - - - - - - - - -

دیدگاه

پاسخ : sim900

نوشته اصلی توسط سعید خیری نمایش پست ها
      سلام ، شاید دلیل بی پاسخ ماندن اینه که برای کار با رشته ها اکثرا با دستورات لایبرری استرینگ در زبان سی استفاده می کنند.
      برا نم همین مشکل پیش میاد یک بار پیامو میخونه دفعه بعد ساعت و تاریخ رو ...
      عجب روزگاریست...! هیچکس به سکوت آدم نمیرسد،همه منتظرند به داد آدم برسند...!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X