اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارور قفل در اسانسور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارور قفل در اسانسور

سلام . دوستان این اسانسور ما مرتب ارور قفل در میده (ارور 68 ) اما مسئله ایینه که بعضی وقتا خرابه بعضی وقتا هم خود به خود کار میکنه و مشکلی نداره ! بعضی وقتا هم با خاموش و روشن کردن تابلو در موتور خانه ok رو روی صفحه مادر برد میزنه و درست میشه . چیزی که هست احتمال زیاد سنسور بسته شدن در به تابلو فرمان نمیده . اما اگه میشه یک راهنمایی کنید که چطور میتونم این مشکل رو برطرف کنم ؟! (نصاب چند بار جهت رفع عیب اومده ولی ترجیه میدم خودم حلش کنم یا علتشو بدونم)
    تابلو afp elevator - موتور هم akis
    موفقيت = يك درصد نبوغ ، 99 درصد عرق ريختن
    (اديسون)

پاسخ : ارور قفل در اسانسور

نوشته اصلی توسط saeed450 نمایش پست ها
    سلام . دوستان این اسانسور ما مرتب ارور قفل در میده (ارور 68 ) اما مسئله ایینه که بعضی وقتا خرابه بعضی وقتا هم خود به خود کار میکنه و مشکلی نداره ! بعضی وقتا هم با خاموش و روشن کردن تابلو در موتور خانه ok رو روی صفحه مادر برد میزنه و درست میشه . چیزی که هست احتمال زیاد سنسور بسته شدن در به تابلو فرمان نمیده . اما اگه میشه یک راهنمایی کنید که چطور میتونم این مشکل رو برطرف کنم ؟! (نصاب چند بار جهت رفع عیب اومده ولی ترجیه میدم خودم حلش کنم یا علتشو بدونم)
    تابلو afp elevator - موتور هم akis
    سلام دوست عزیز اگر تابلو دقیقا پیام Error on 68 میده یعنی قفل نمیاد درب بسته میشه و کمان هم بسته میشه اما قفل درب طبقه نمیاد و به علت خرابی کنتاکت نیست علت افتادگی درب پیشنهاد بنده به شما این که حتما با سرویس کار قرارداد ببندین طبق بنده قانون اگر شما دست بزنید به آسانسور هر چند ساختمون برای خودتون باشه برای کسی اتفاق بیوفته از 20 درصد الی 50 درصد پای شما گیره .

خدایی نکرده درب بسته نشه و یک نفر سقوط کنه و فوت کنه شما از 220 که تو این ماه بیشتر هستش باید 20 الی 50 درصدش رو بدی مخصوصا که آسانسور شما استاندارد هم نیست بیمه هم نداره حتما

موفق باشید من جات باشم دست نمیزنم .
    I'm going to
    RWTH Aachen
    University

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X