اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست راهنمایی در مورد متغیر کردن پاور کامپیوتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست راهنمایی در مورد متغیر کردن پاور کامپیوتر

با سلام
    بنده برای کارم نیاز دارم تا ولتاژ پاور کامپیوتر رو متغیر بکنم
    پاور ها گرین 380 هستند
    آی سی tl494 هستش و ولتاژ با ولوم بستن سر پایه یک اضافه می شه و محافظ قطع کن مدار پایه 4 هستش که نمی ذاره از 14 ولت بالاتر بره

منتهی یادم نمیادبا پایه 4 قبلا" چجوری این کار رو می کردم
    پایه 14 رو فکر کنم باید با یه مقاومت به زمین وصل میکردم منتهی اصلا" جزییاتش یادم نمیاد
    توی اینترنت هم هر چی سرچ کردم مطلب بدرد بخوری پیدا نکردم

پاسخ : درخواست راهنمایی در مورد متغیر کردن پاور کامپیوتر

با سلام
    این لینک خدمت شما
    سلام دوستان بنده نظرم به اینجا خورد http://danyk.cz/at_atx_en.html کاری که گفت رو رو پاور کامپیوتر هاف بریج انجام دادم . :biggrin: یه سری تغییر کوچیک علاوه بر توضیحات ایشون تو مدارش دادم (مثل ولتاژ پایه شماره 2 آی سی که INV IN هست) تا بتونه از 3 شروع بشه. :wink: یه خازن 33 نانو هم تو مدار اضافه کردم تا فیدبک باعث ایجاد سوت

موفق باشید
    ................Fx7SAM................

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سیدعلی.م نمایش پست ها
      با سلام
      این لینک خدمت شما
      سلام دوستان بنده نظرم به اینجا خورد http://danyk.cz/at_atx_en.html کاری که گفت رو رو پاور کامپیوتر هاف بریج انجام دادم . :biggrin: یه سری تغییر کوچیک علاوه بر توضیحات ایشون تو مدارش دادم (مثل ولتاژ پایه شماره 2 آی سی که INV IN هست) تا بتونه از 3 شروع بشه. :wink: یه خازن 33 نانو هم تو مدار اضافه کردم تا فیدبک باعث ایجاد سوت

موفق باشید
      ضمن عرض تشکر از توجه شما
      بنده این مطلب رو قبلا" مطالعه کرده بودم
      چیزی راجع به پایه dead time control ننوشته یعنی اصلا" دست به این پایه نزده بود

ضمنا" بنده 3 روزه تمامی نوشته های ایرانی و خارجی رو مطالعه کردم و چون مطلب به درد نخوری پیدا نکردم درخواست راهنمایی دادم

اگر از دوستان کسی اطلاعاتی در مورد آی سی tl494 داره لطفا" منو راهنمایی کنه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط s0or نمایش پست ها
        ضمن عرض تشکر از توجه شما
        بنده این مطلب رو قبلا" مطالعه کرده بودم
        چیزی راجع به پایه dead time control ننوشته یعنی اصلا" دست به این پایه نزده بود

ضمنا" بنده 3 روزه تمامی نوشته های ایرانی و خارجی رو مطالعه کردم و چون مطلب به درد نخوری پیدا نکردم درخواست راهنمایی دادم

اگر از دوستان کسی اطلاعاتی در مورد آی سی tl494 داره لطفا" منو راهنمایی کنه
        خب نیازی به تغییر دید تایم نیست!!
        چرا باید دید تایم عوض شه؟!

دیدگاه

مشکل من حل شد
          برای بالا بردن ولتاژ بیشتر از 14 ولت پایه 4 رو از مدار قطع کرده و با مقاومت 2 کیلو به زمین وصل کردم تا voltag safety مدار از کار بیافته

دیدگاه

نوشته اصلی توسط s0or نمایش پست ها
            مشکل من حل شد
            برای بالا بردن ولتاژ بیشتر از 14 ولت پایه 4 رو از مدار قطع کرده و با مقاومت 2 کیلو به زمین وصل کردم تا voltag safety مدار از کار بیافته
            تا جاییکه یادمه پایه 4 مال دیدتایمه و شما نباید دید تایم رو عوض کنید وگرنه در بار بالا سوییچ پر پر میکنید!!
            شما باید شبکه فیدبک رو عوض کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X