اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در مورد آیفون تصویری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در مورد آیفون تصویری

سلام
    آیفون تصویری که مدنظر من هست (مدل 1286 الکتروپیک) بهش چهارتاسیم وصله
    سوال من این هست که آیا میشه بدون استفاده از خود آیفون در رو باز کرد ؟ یعنی شما فکر کنید که یک مدار جدا درست کنید و دکمه دربازکن رو بیارید کنار آیفون

در جایی خوندم گفته شده بود اگه دو سیم از چهارسیم رو بهم وصل کنیم در باز میشود
    میخواستم بدونم آیا این حرف درسته؟ اگه درسته که شماره ی سیم هارو بفرمایید و اگر نیست در صورت وجود راه دیگری راهنمایی فرمایید
    ممنون

پاسخ : کمک در مورد آیفون تصویری

سلام
    اتفاقی که توی آیفون میفته دقیقاً همینه که با زدن دکمه در بازکن یه اتصال برقرار میشه و مسیر ولتاژ 12 ولت مورد نیاز برای بوبین پشت درب تأمین میشه. شما با هر روش دیگه ای که این کار رو بکنی (مثل زدن سیمها به هم یا استفاده از ریموت کنترل و ...) درب باز میشه.

دیدگاه

طبق گفته خود سایت سیم اول برای تصویر ،دوم برای vcc، سوم gnd ، و چهارم هم فک کنم برای انتقال صدا باشه
      با این تفاسیر کدوم سیم ها اگر بهم زده بشن در باز میشن ؟

دیدگاه

سلام دوستان خسته نباشید می خواستم بدونم مدار ایفون تصویری چطوری با 4 تا سیم کار میکنه تا این جاش که این چهار تا سیم به ترتیب اول-انتقال صدا بین پنل و گوشی و بلعکس-دوم-سیم منفی برای پانل- سوم- سیم مثبت برای پنل-چهارم هم برای انتقال تصویر از پنل مانیتور...با اتصال سیم اول به دوم زنگ ایفون به صدا در میاد و با اتصال سیم اول به

دیدگاه

قبلا این پست و دیده بودم
          وقتی صدا رو به منفی وصل میکنم آیفون زنگ میخوره ولی از در بازکنش که گفته بود سیم صدا رو به vcc وصل کنید نتیجه نگرفتم

-----------------------------------------
          بالاخره کار کرد
          دفعه های قبلی هم همین کارو میکردم ولی در باز نمیشد ولی الان دیگه کار میکنه خیلی ممنون
          جدیدترین ویرایش توسط amirhossein2; ۱۱:۴۰ ۱۳۹۵/۰۸/۰۲.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X