اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فوت پرینت کلید فشاری؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فوت پرینت کلید فشاری؟

سلام خدمت اساتید محترم
    توی مدارم یه کلید فشاری 4پایه با ابعاد 12*12 دارم که توی کتابخونه پروتئوس نیست. برای طراحی PCB باید چیکار کنم؟

پاسخ : فوت پرینت کلید فشاری؟

خب باید خودتون اون رو بسازید.
    کاری نداره فقط کافیه ابعاد دقیق رو بدونید و شروع به ساختش کنید.
    چرا ناراحتی پاتریک!
    + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
    - از دیدنش ناراحت شدی؟
    + نه
    پس چی ناراحتت کرده
    + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    محصولات

دیدگاه

ممنونم. با اندازه گیری پایه ها ، توی پروتئوس ساختمش و الحمدلله جواب داد. اما کلاً برای قطعاتی که توی پروتئوس نیست باید چیکار کنم. همچنین بعضی قطعات توی پروتئوس هستن اما فوت پرینت ندارن. برای اینها چیکار باید کرد. ممنون.

دیدگاه

در صورتی که می خواین واقعا در دنیای الکترونیک مشغول به کار بشین پیشنهاد می کنم هر چه سریعتر کوچ کنید به DXP.
        چرا ناراحتی پاتریک!
        + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
        - از دیدنش ناراحت شدی؟
        + نه
        پس چی ناراحتت کرده
        + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
        تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
        محصولات

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X