اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تلویزیون به استبلایزر احتیاج دارد؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تلویزیون به استبلایزر احتیاج دارد؟

سلام
    تلویزیون به استبلایزر ولتاژ که از نوسانات برق جلوگیری می کنه احتیاج داره ؟و در طول عمر تلویزیون تاثیر داره ؟

ولتاژ تهران دقیقا نمی دونم 220 هست یا خیلی نوسان داره تو چند سایت خارجی خوندم که برای افزایش طول عمر تلویزیون لازمه که خریداری بشه اما تو چند فروم خارج خوندم که نوشته بود چون برق مدارات تلویزیون فقط 5 ولت هست احتیاجی نیست

قیمت یک مدلش رو نگاه کردم حدود 300 هزار تومنه

پاسخ : تلویزیون به استبلایزر احتیاج دارد؟

تلویزیونهای جدید LCD و LED دارای منبع تغذیه سویچینگ هستند و این منابع معمولا برای ولتاژ از 180 تا 240 ولت خروجی های مورد نیاز تلویزیون را تهیه میکنند و نیازی به استابیلایزر ندارند ولی برای تلویزیونهای قدیمی CRT بهتر است استفاده گردد .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nimdar نمایش پست ها
      تلویزیونهای جدید LCD و LED دارای منبع تغذیه سویچینگ هستند و این منابع معمولا برای ولتاژ از 180 تا 240 ولت خروجی های مورد نیاز تلویزیون را تهیه میکنند و نیازی به استابیلایزر ندارند ولی برای تلویزیونهای قدیمی CRT بهتر است استفاده گردد .
      کاملا صحیح است.....برای تلویزیون های جدید نیاز نیست....فوقش یه محافظ خوب بسشونه!
      تلویزیون های قدیمی هم خیلی هاشون تغذیشون سوییچینگه....بر هر صورت به نظر من نیازی نیست.....این همه مردم بیست سی سال استابلایزر نداشتن چندتاشون مشکل پیدا کردن مگه؟!
      خرج اضافیه!
      ................Fx7SAM................

دیدگاه

سلام
        من lcd کامپیوترم مدل lg2794dp هست که تیونر هم داره
        زمانی که با کامپیوتر در حال کار هستم بعضی اوقات اگه مهتابی رو خاموش یا روشن کنم یا همچنین پخش سی دی که متصل به کامپیوتر هست مانیتور خاموش و روشن میشه (فقط پنل مانیتور)
        مشخصه که حواسش به تغییر ولتاژ هست اما نمیدونم در چه حد مضر هست و همچنین مدل شما رو نمیدونم
        با سپاس
        جدیدترین ویرایش توسط amirpcp30; ۲۲:۳۹ ۱۳۹۵/۰۸/۰۲.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X