اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ضبط مکالمه تلفن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ضبط مکالمه تلفن

سلام
    من برای شرکت خودمون نیاز دارم سیستم ضبط مکالمه تلفنی با مشتریان رو پیاده سازی کنم دقیقا مثل شرکتهایی که با سیستم سانترال این کارو انجام میدن
    اما سیستم سانترال ما این قابلیت رو نداره
    و خودم تصمیم گرفتم که درستش کنم
    اگر امکانش هست راهنمایی بفرمایید و آی سی مورد نیاز برای ضبط مکالمه رو معرفی کنید
    با تشکر

پاسخ : ضبط مکالمه تلفن

تا جائی که می دونم بیشتر شرکتها برای ضبط مکالمات و همچنین هدایت مشتریان به بخشهای مرتبط در شرکت، از نرم افزارهای رایانه ای مرتبط استفاده می کنند.
    ضبط مکالمات روی آی سی حافظه محدودیت زیادی دارد و این روش، بیشتر برای دستگاههای منشی تلفنی و صرفا جهت ضبط و پخش چند پیغام کوتاه از پیش ضبط شده برای تماس گیرنده پشت خط به کار می رود.

دیدگاه

اگه زیرساخت استفاده از این نرم افزارها وجود نداشته باشه چطور ؟
      درحال حاضر مشکلم اینه که دریافت اطلاعات رو به چه صورت میتونم انجام بدم
      یعنی زمانیکه یک مکالمه شروع میشه بدونم آیا تماس ورودی بوده یا خروجی ؟ شماره مخاطب ، مدت و صدای مکالمه
      بعد از دریافت این اطلاعات ، انها را ذخیره کنم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط a.h.ferdowsi نمایش پست ها
        سلام
        من برای شرکت خودمون نیاز دارم سیستم ضبط مکالمه تلفنی با مشتریان رو پیاده سازی کنم دقیقا مثل شرکتهایی که با سیستم سانترال این کارو انجام میدن
        اما سیستم سانترال ما این قابلیت رو نداره
        و خودم تصمیم گرفتم که درستش کنم
        اگر امکانش هست راهنمایی بفرمایید و آی سی مورد نیاز برای ضبط مکالمه رو معرفی کنید
        با تشکر
        با سلام :
        اگر شما خودتان می خواهید این وسیله را درست کنید، راحت ترین راه خرید یک کیت ضبط مکالمات تلفن می باشد. این کیت را می توانید از نیو کیت تهران خ جمهوری اسلامی بعد از 4 راه حافظ، کوچه آلیک خریداری کنید و سپس مونتاژ کنید.
        علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
        نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی تحیری نمایش پست ها
          با سلام :
          اگر شما خودتان می خواهید این وسیله را درست کنید، راحت ترین راه خرید یک کیت ضبط مکالمات تلفن می باشد. این کیت را می توانید از نیو کیت تهران خ جمهوری اسلامی بعد از 4 راه حافظ، کوچه آلیک خریداری کنید و سپس مونتاژ کنید.
          برادر عزیز
          خیلی دستگاه ها آمادش هست ، من میخوام یک نمونه سفارشی برای خودمون درست کنم
          لطفا در زمینه طراحی و ساخت راهنمایی بفرمایید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X