ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: کارت daq

2016/08/28
    2
    0

کارت daq

سلام دوستان من یک کارت مینی daqبرای پروژم خریداری کردم که متاسفانه یک مشکل سخت افزاری برام پیش امده کسی هست که رو تعمیراتش تسلط داشته باشه
    2010/08/19
    کردستان
    1,925
    898

پاسخ : کارت daq

سلام
    کارت مال چه شرکتیه ؟
    مشخصات و ایراد رو بفرمایید تا در صورت توان راهنمایی کنیم.
    چرا ناراحتی پاتریک!
    + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
    - از دیدنش ناراحت شدی؟
    + نه
    پس چی ناراحتت کرده
    + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
    2008/09/12
    Isfahan
    1,040
    235

نقل قول نوشته اصلی توسط mvgilani

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

سلام دوستان من یک کارت مینی daqبرای پروژم خریداری کردم که متاسفانه یک مشکل سخت افزاری برام پیش امده کسی هست که رو تعمیراتش تسلط داشته باشه
    سلام ، اگه امکانش هست مدل دقیق کارت را بفرمائید
    Reveng will surely come... Your hard time are ahead
    // - - - - - - - - - -
    برگه های کتاب به منزله بالهایی هستند که روح ما را به عالم نور و روشنایی پرواز میآ*دهند. فرانسوا ولتر
    // - - - - - - - - - -
    اگر برای هرچیزی به غیر از علاقه ی شدیدتان به الکترونیک تلاش کنید ، خیلی دور نخواهید رفت / خیلی هم خوب نخواهید شد.
    // - - - - - - - - - -
    2016/08/28
    2
    0

سلام مدل mini daq reva هستش با وصل پاور دیدم که ال ای دی برد شروع به چشمک زدن کرد و پاورو تست کردم دیدم ولتاژ از0 تا15 نوسان داره با تعویض پاور یه ترانزیستور در پشت پایه جامپر بود که سوخته دیگه هم پورت کام رو شناسایی نمی کنه سیستم.میخواستم بیشتر دلیل این حالت با وجود رگولاتور رو بدونم و اینکه اون ترانزیستور کارش

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

سلام مدل mini daq reva هستش با وصل پاور دیدم که ال ای دی برد شروع به چشمک زدن کرد و پاورو تست کردم دیدم ولتاژ از0 تا15 نوسان داره با تعویض پاور یه ترانزیستور در پشت پایه جامپر بود که سوخته دیگه هم پورت کام رو شناسایی نمی کنه سیستم.میخواستم بیشتر دلیل این حالت با وجود رگولاتور رو بدونم و اینکه اون ترانزیستور کارش
    2008/09/12
    Isfahan
    1,040
    235

نقل قول نوشته اصلی توسط mvgilani

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

خوب باید با ولتمتر تست نقطه به نقطه از پشت تغذیه بگیرید و قطعه ای که احتمالا معیوب شده را پیدا کنید و تعویض کنید.

اخه نه بورد داریم و نه شماتیک و ... اینطور دستم از خدمت کوتاهه چون خود بورد باید باشه که با ولتمتر تست بگیریم.
    Reveng will surely come... Your hard time are ahead
    // - - - - - - - - - -
    برگه های کتاب به منزله بالهایی هستند که روح ما را به عالم نور و روشنایی پرواز میآ*دهند. فرانسوا ولتر
    // - - - - - - - - - -
    اگر برای هرچیزی به غیر از علاقه ی شدیدتان به الکترونیک تلاش کنید ، خیلی دور نخواهید رفت / خیلی هم خوب نخواهید شد.
    // - - - - - - - - - -
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5