اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کارت daq

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کارت daq

سلام دوستان من یک کارت مینی daqبرای پروژم خریداری کردم که متاسفانه یک مشکل سخت افزاری برام پیش امده کسی هست که رو تعمیراتش تسلط داشته باشه

پاسخ : کارت daq

سلام
    کارت مال چه شرکتیه ؟
    مشخصات و ایراد رو بفرمایید تا در صورت توان راهنمایی کنیم.
    چرا ناراحتی پاتریک!
    + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
    - از دیدنش ناراحت شدی؟
    + نه
    پس چی ناراحتت کرده
    + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    محصولات

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mvgilani نمایش پست ها
      سلام دوستان من یک کارت مینی daqبرای پروژم خریداری کردم که متاسفانه یک مشکل سخت افزاری برام پیش امده کسی هست که رو تعمیراتش تسلط داشته باشه
      سلام ، اگه امکانش هست مدل دقیق کارت را بفرمائید
      Reveng will surely come... Your hard time are ahead
      // - - - - - - - - - -
      برگه های کتاب به منزله بالهایی هستند که روح ما را به عالم نور و روشنایی پرواز میآ*دهند. فرانسوا ولتر
      // - - - - - - - - - -
      اگر برای هرچیزی به غیر از علاقه ی شدیدتان به الکترونیک تلاش کنید ، خیلی دور نخواهید رفت / خیلی هم خوب نخواهید شد.
      // - - - - - - - - - -

دیدگاه

سلام مدل mini daq reva هستش با وصل پاور دیدم که ال ای دی برد شروع به چشمک زدن کرد و پاورو تست کردم دیدم ولتاژ از0 تا15 نوسان داره با تعویض پاور یه ترانزیستور در پشت پایه جامپر بود که سوخته دیگه هم پورت کام رو شناسایی نمی کنه سیستم.میخواستم بیشتر دلیل این حالت با وجود رگولاتور رو بدونم و اینکه اون ترانزیستور کارش

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

سلام مدل mini daq reva هستش با وصل پاور دیدم که ال ای دی برد شروع به چشمک زدن کرد و پاورو تست کردم دیدم ولتاژ از0 تا15 نوسان داره با تعویض پاور یه ترانزیستور در پشت پایه جامپر بود که سوخته دیگه هم پورت کام رو شناسایی نمی کنه سیستم.میخواستم بیشتر دلیل این حالت با وجود رگولاتور رو بدونم و اینکه اون ترانزیستور کارش

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mvgilani نمایش پست ها

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

خوب باید با ولتمتر تست نقطه به نقطه از پشت تغذیه بگیرید و قطعه ای که احتمالا معیوب شده را پیدا کنید و تعویض کنید.

اخه نه بورد داریم و نه شماتیک و ... اینطور دستم از خدمت کوتاهه چون خود بورد باید باشه که با ولتمتر تست بگیریم.
          Reveng will surely come... Your hard time are ahead
          // - - - - - - - - - -
          برگه های کتاب به منزله بالهایی هستند که روح ما را به عالم نور و روشنایی پرواز میآ*دهند. فرانسوا ولتر
          // - - - - - - - - - -
          اگر برای هرچیزی به غیر از علاقه ی شدیدتان به الکترونیک تلاش کنید ، خیلی دور نخواهید رفت / خیلی هم خوب نخواهید شد.
          // - - - - - - - - - -

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X