اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال استفاده از دو امپلی نا همسان پشت سر هم برای تقویت فون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال استفاده از دو امپلی نا همسان پشت سر هم برای تقویت فون

سلام یک خروجی فون صدای ضعیفی داریم که وقتی به ورودی امپلی اصلی میزنیم بخاطر همین صدای فون ضعیف خروجی صدای امپلی قدرت اصلی رو نداره
    با توجه به وات و بلندگو میخوام این فون قویتر بشه که صدای خروجیه امپلی اصلی هم قویتر شه
    اگر خروجیه فون رو بدم به مدرات اماده امپلی بازاری با ای سی 2005 فون قوی تر میشه؟
    اگه میشه همین فون قویتر که از خروجیه امپلی 2005میاد و بزنم به ورودیه امپلی اصلی این کار امکان پذیر است ؟
    جدیدترین ویرایش توسط محسن سلامت; ۱۶:۳۷ ۱۳۹۵/۰۸/۰۷.

پاسخ : سوال استفاده از دو امپلی نا همسان پشت سر هم برای تقویت فون

نوشته اصلی توسط محسن سلامت نمایش پست ها
    سلام یک خروجی فون صدای ضعیفی داریم که وقتی به ورودی امپلی اصلی میزنیم بخاطر همین صدای فون ضعیف خروجی صدای امپلی قدرت اصلی رو نداره
    با توجه به وات و بلندگو میخوام این فون قویتر بشه که صدای خروجیه امپلی اصلی هم قویتر شه
    اگر خروجیه فون رو بدم به مدرات اماده امپلی بازاری با ای سی 2005 فون قوی تر میشه؟
    اگه میشه همین فون قویتر که از خروجیه امپلی 2005میاد و بزنم به ورودیه امپلی اصلی این کار امکان پذیر است ؟
    سلام
    بیشتر توضیح بدین این فون چی هست؟؟اطلاعات بیشتر لطفا
    وصل خرجی یه امپ مثل 2005 به ورودی یه امپ دیگه کار غیر اصولییه شاید بشه ولی کار درستی نیست و بنده اصلا پیشنهاد نمی کنم اطلاعات کامل بدین شاید شد یه تقویت کننده ترانزیستوری گزاشت وخروجی اون رو داد به یه امپلی فایر دیگه این اصولیه وبدون مشکل کار می کنه

موفق باشید
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

سلام خروجی پری خود دستگاه اسپیکر دارای فون ضعیفیه چون مدار امپلی نداره میخوام یه امپلی روش سوار کنم قبلا با امپلی خودش مثلا صدا100 بود الان با امپلی جدا که تهیه کردم صداش 65
      احساس میکنم فون ضعیفه امپلی خودشم ترانزیستوری بود میخوام فونش و با یه مدار امپلی کوچک تقویت کنم و از اونورم بدم به ورودیه امپلیه اصلی فون زیاد شه طبیعتا خروجیم زیاد میشه

با چند مدار مختلف تست زدم و به این نتیجه رسیدم فون ضعیفه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محسن سلامت نمایش پست ها
        سلام خروجی پری خود دستگاه اسپیکر دارای فون ضعیفیه چون مدار امپلی نداره میخوام یه امپلی روش سوار کنم قبلا با امپلی خودش مثلا صدا100 بود الان با امپلی جدا که تهیه کردم صداش 65
        احساس میکنم فون ضعیفه امپلی خودشم ترانزیستوری بود میخوام فونش و با یه مدار امپلی کوچک تقویت کنم و از اونورم بدم به ورودیه امپلیه اصلی فون زیاد شه طبیعتا خروجیم زیاد میشه

با چند مدار مختلف تست زدم و به این نتیجه رسیدم فون ضعیفه
        اهان
        این مدار رو بین فون وامپلی فایر قرار بدید

ورودی مدار میکروفون وصل میشه وخروجیش به امپلی فایر وصل میشه تست کنید ببینید چی میشه
        موفق باشی
        Proudly @real_ahmadi
        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X