اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست مدار تایمر دیجیتال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست مدار تایمر دیجیتال

سلام به همه استادان
    میخوام یک مدار تایمر دیجیتال که زمان قطع و وصلشو روی سون سگمنت یا ال سی دی نشون بده رو برام بذارین
    برای یک شیر اب میخوامش و اینکه باید تا100 ساعت جواب بده
    تو نتم گشتم چیزی پیدا نکردم

پاسخ : درخواست مدار تایمر دیجیتال

توی فروشگاه خود سایت موجوده تشریف ببرید اینجا: http://eshop.eca.ir/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D9%85%D8%B1-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D9%84%D8%B3/5503-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D9%85%D8%B1-12-%D9%88%D9%84%D8%AA-%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%B1%D9%84%D9%87-%D9%88-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%B1.html

ببخشید نمییشه پست رو حذف کرد تایمر سایت فقط تا 100 ثانیه می شماره باید تایمر صنعتی استفاده کنید هست تو بازار تا یک هفته رو هم میشه بهش برنامه داد دیدم
    جدیدترین ویرایش توسط amin20107; ۱۸:۴۱ ۱۳۹۵/۰۸/۱۲.
    گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
    همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

دوستان و همکاران سلام
      نیاز به طراحی یک مدار دارم که از دو رله تشکیل شده رله اول 5.5 ساعت روشن و سپس خاموش شود در همین حال رله دوم برای نیم ساعت روشن و سپس خاموش شده رله اول روشن شود و این چرخه مدام تکرار شود (رله ها میتونه 6 یا 12 یا 220 ولت باشه مهم نیست)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط morteza-mm نمایش پست ها
        دوستان و همکاران سلام
        نیاز به طراحی یک مدار دارم که از دو رله تشکیل شده رله اول 5.5 ساعت روشن و سپس خاموش شود در همین حال رله دوم برای نیم ساعت روشن و سپس خاموش شده رله اول روشن شود و این چرخه مدام تکرار شود (رله ها میتونه 6 یا 12 یا 220 ولت باشه مهم نیست)
        سلام
        شما می تونید با استفاده میکروکنترلر avr این رله هارو کنترل کنید با ساعت دقیق و..
        موفق باشید بدرود
        Proudly @real_ahmadi
        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

[QUOTE=مهندس احمدی;640875]سلام
          شما می تونید با استفاده میکروکنترلر avr این رله هارو کنترل کنید با ساعت دقیق و..
          موفق باشید بدرود[/QUOTE

با سلام
          میکروکنترلر چی هست ؟ایا اماده هست باید خرید کنم یا باید درست کنم ؟میشه بیشتر توضیح بدین؟

دیدگاه

این مدار رو پارسال برا یه مشتری نوشتم و تقریبا وقت زیادی رو هم صرفش کردم،تا حد زیادی کار همه ی دوستانی که نیاز به یه تایمر خوب دارن رو راه میندازه ،بصورت رایگان میذارم که دوستان استفاده کنن.این مدار سه تا خروجی داره که براحتی میشه زمان استارت و استپش رو مشخص کرد،با 1307 کار میکنه و خیلی دقیق هست.در حالت عادی ساعت نشون داده میشه.دقت کنید قبل از هر چیز در ابتدای منیو رو در قسمت CL باید ساعت رو تنظیم کنید. سه تا تایمر با P1، P2 و P3 مشخص شده که میتونید زمان شروع و پایان هر تایمر رو تنظیم کنید،در قسمت آخر تنظیمات هم یک عدد سه رقمی که در واقع سه تا عدد باینری جداگونه هست رو میبینید.با صفر و یک کردن هر کدوم از این ها میتونید بترتیب تایمر مربوط به اون رو روشن یا خاموش یا بهتر بگم فعال یا غیر فعال کنید.
            جدیدترین ویرایش توسط M16A2; ۲۱:۵۸ ۱۳۹۶/۰۵/۱۱.

دیدگاه

[QUOTE=morteza-mm;642023]
              نوشته اصلی توسط مهندس احمدی نمایش پست ها
              سلام
              موفق باشید بدرود[/QUOTE

با سلام
              میکروکنترلر چی هست ؟ایا اماده هست باید خرید کنم یا باید درست کنم ؟میشه بیشتر توضیح بدین؟
              میکرو کنترلر یه ای سی هستش که مثل کامپیوتر می مونه برنامه نویسی می کنی برنامه رو روش می ریزی
              موفق باشی
              Proudly @real_ahmadi
              #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

من با AVR درست کرده بودم برا یکی از دوستان
                تا 16 ساعت میشد تاخیر ایجاد کرد
                نمیونم اگه به کارت میاد فایلش رو واست بزارم
                اعداد رو هم روی سون سگمنت نشون میداد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط M16A2 نمایش پست ها
                  این مدار رو پارسال برا یه مشتری نوشتم و تقریبا وقت زیادی رو هم صرفش کردم،تا حد زیادی کار همه ی دوستانی که نیاز به یه تایمر خوب دارن رو راه میندازه ،بصورت رایگان میذارم که دوستان استفاده کنن.این مدار سه تا خروجی داره که براحتی میشه زمان استارت و استپش رو مشخص کرد،با 1307 کار میکنه و خیلی دقیق هست.در حالت عادی ساعت نشون داده میشه.دقت کنید قبل از هر چیز در ابتدای منیو رو در قسمت CL باید ساعت رو تنظیم کنید. سه تا تایمر با P1، P2 و P3 مشخص شده که میتونید زمان شروع و پایان هر تایمر رو تنظیم کنید،در قسمت آخر تنظیمات هم یک عدد سه رقمی که در واقع سه تا عدد باینری جداگونه هست رو میبینید.با صفر و یک کردن هر کدوم از این ها میتونید بترتیب تایمر مربوط به اون رو روشن یا خاموش یا بهتر بگم فعال یا غیر فعال کنید.
                  سلام اقا خیلی لطف کردین بابت این مداری که گذاشتین خدا خیرتون بده اما من یه سوال دارم ممنون میشم نیازم فوری جواب بدید بهم برای روشن کردن تایمر ها باید چه کار کرد اخه من زمان رو تنظیم میکنم براش. اما دوباره با زدن منو مینویسه off چطوری باید فعالش کرد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Evil1 نمایش پست ها
                    سلام اقا خیلی لطف کردین بابت این مداری که گذاشتین خدا خیرتون بده اما من یه سوال دارم ممنون میشم نیازم فوری جواب بدید بهم برای روشن کردن تایمر ها باید چه کار کرد اخه من زمان رو تنظیم میکنم براش. اما دوباره با زدن منو مینویسه off چطوری باید فعالش کرد
                    دوست عزیز مدار هیچ مشکلی نداره و خیلی از دوستان درستش کردن.شما اول زمان استارت و استاپ هر سه تایمر رو تنظیم میکنی تا یک متغیر عددی داخل برنامه قرار بگیره و سیکل اجرای برنامه با یک مقدار بیمعنا که دائم باید چک بشه ،مختل نشه ، حتی اگه فقط به یکیش احتیاج داشته باشید.عدد آخر همون طور که گفتم سه عدد باینری جدا گونه هست.در ضمن باید تنظیمات رو قبل از خروج ذخیره کنید که اگه درست یادم باشه باید یکی از دو دکمه کم یا زیاد رو بزنید تا ذخیره بشه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X