اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در باره ترانس آمپلی فایر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در باره ترانس آمپلی فایر

سلام دوستان
    من قصد دارم یه سیستم صوتی بسازم ، برای اینکار یه ضبط تقریبا قدیمی سامسونگ رو باز کردم و از توش یه ترانس و یک IC stk 442-070 رو در آوردم..
    اما هرچقدر به این ترانس نگاه میکنم سر در نمیارم چی به چیه؟
    اگه از عزیزان کسی میتونه منو راهنمایی کنه تا بتونم با همین ترانس یه پاور برای آمپلی درست کنم
    این ترانس تو ورودیش 6 سر و در خروجیش 10 سر داره
    این اطلاعات هم روش نوشته: AH26-00159A ...........HDY 2515B

پاسخ : کمک در باره ترانس آمپلی فایر

سلام.
    عکس ترانستو بفرست تا بهت بگم ولتاژش چطوریه

دیدگاه

[IMG][/IMG]

دیدگاه

دوستان کسی نیست بتونه منو راهنمایی کنه؟؟؟؟

دیدگاه

دوست عزیز یه عکس واضح از پشت و روی برد بگذار توی عکس چیزی مشخص نیست
          موفق باشید.
          طوری زندگی کن انگار امروز اخرین روز زندگیته!!!
          امروز رو کامل زندگی کن...
          (یه روز یعنی هیچوقت!)

دیدگاه

[IMG][/IMG]سلام ببخشید کیفیت دوربینم خیلی کمه
            [IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][IMG][/IMG][/IMG]

دیدگاه

سلام مدل دستگاه رو دقیق بگو شاید بتونم شماتیک کلشو بهت بدم
              به امید روزی که شما رو بر بالاترین نقطه ی علم الکترونیک ببینم . زنده باد ECA.
              الکترونیک قدرت
              الکترونیک آنالوگ
              طراحی و تولید انواع مدارات الکترونیک در تیراژ انبوه
              ---------------------BMCELEC@-------------------
              ------------www.hoseyniemeni.ir-----------
              ---------------www.bmc-elec.com--------------
              ---------------www.bmc-elec.ir--------------

دیدگاه

سلام ...خودم که خیلی گشتم ولی چیزی پیدا نکردم...خدا کنه شما بتونی
                samsung MAX_VL6400

دیدگاه

دوستان خواهش میکنم یکی منو راهنمایی کنه .... این ترانس چون از تو ضبط سامسونگ در آوردم احتمالا کیفیتش خیلی خوبه ....حیفه ازش اتفاده نکنم....یه همچین ترانسی تو بازار که گیر نمیاد باید بدم واسم بپیچن که اونم خیلی گرون میشه.

دیدگاه

سلام داداش منم یکی از این ترانسها دارم البته مال پاناسونیکه.

من بدون بردش نتونستم راهش بندازم البته خیلی باهاش ور رفتم و با همون برد راهش انداختم.

ترانس من خودش ورودی 220 مشخص بود ولی وقتی برق رو وصل میکردم خروجی نداشتم اینقدر باهاش ور رفتم تا فهمیدم باید دوتا از کانکتور ها به هم اتصال بدم تا ترانس روشن بشه.که یکیش به رله میره و اون یکی به یه ترانزیستور.
                    البته ترانس من با شما فرق میکنه.
                    این عکسش:

دیدگاه

ورودی که مشخصه میشه اون سوکت سفیده
                      ولتاژ بهش بده و خروجیها رو با ولتمتر اندازه بگیر در ضمن اگر خروجی نداشتی باید رله رو هم تحریک کنی چون ممکنه به عنوان کلید قطع و وصل ترانس استفاده شده باشه
                      موفق و پیروز باشی
                      طوری زندگی کن انگار امروز اخرین روز زندگیته!!!
                      امروز رو کامل زندگی کن...
                      (یه روز یعنی هیچوقت!)

دیدگاه

سلام
                        شماتیک دستگاه شما رو پیدا نکردم ولی شماتیک دستگاه max-vl45 رو براتون آپلود کردم ظاهرا ترانسش خیلی شبیه به ترانس شماست
                        لینک:
                        به امید روزی که شما رو بر بالاترین نقطه ی علم الکترونیک ببینم . زنده باد ECA.
                        الکترونیک قدرت
                        الکترونیک آنالوگ
                        طراحی و تولید انواع مدارات الکترونیک در تیراژ انبوه
                        ---------------------BMCELEC@-------------------
                        ------------www.hoseyniemeni.ir-----------
                        ---------------www.bmc-elec.com--------------
                        ---------------www.bmc-elec.ir--------------

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Amir_h_ نمایش پست ها
                          سلام داداش منم یکی از این ترانسها دارم البته مال پاناسونیکه.

من بدون بردش نتونستم راهش بندازم البته خیلی باهاش ور رفتم و با همون برد راهش انداختم.

ترانس من خودش ورودی 220 مشخص بود ولی وقتی برق رو وصل میکردم خروجی نداشتم اینقدر باهاش ور رفتم تا فهمیدم باید دوتا از کانکتور ها به هم اتصال بدم تا ترانس روشن بشه.که یکیش به رله میره و اون یکی به یه ترانزیستور.
                          البته ترانس من با شما فرق میکنه.
                          این عکسش:
                          http://s8.picofile.com/file/82739882..._24_51_Pro.jpg
                          آقا دمت گرم ... امیدوارم کردی...مال منم دقیقا یه برد کوچکتر بهش وصل میشه که نمیدونم واسه چیه..
                          دوست عزیز برای شما هم در ورودی 6 سر و در خروجی 10 سر داره؟
                          میخوام بدونم اگه از برد جداش کنم باید 220 رو به کدوم پایه ها بزنم؟

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط hoseyni emeni نمایش پست ها
                          سلام
                          شماتیک دستگاه شما رو پیدا نکردم ولی شماتیک دستگاه max-vl45 رو براتون آپلود کردم ظاهرا ترانسش خیلی شبیه به ترانس شماست
                          لینک:
                          http://s9.picofile.com/file/82740521..._vl45.pdf.html
                          سلام
                          آقا دستت درد نکنه یکم فرق میکنه ولی همینم کمک خیلی بزرگیه...لطف کردی واقعا
                          جدیدترین ویرایش توسط hassannikkhah; ۲۲:۱۳ ۱۳۹۵/۰۸/۱۹.

دیدگاه

سلام.
                            یه سوکت 2 پین سفید هست که ورودی برقته. اون 6 ورودی برای مناطق مختلفه. بعضی مناطق 110 ولتیه، بعضی مناطق 220 بعضی مناطق 240 و...
                            بسته به اینکه دستگاه قراره به کدام قاره یا کشور ارسال بشه، شرکت ها مدار رو تغییر میدن ولی ترانس ثابته.
                            یکی از پایه های سوکت سفید مستقیم وارد ترانس شده، یکی دیگه هم در مدار گذشته و بعد وارد ترانس شده، دنبالش کن تا متوجه بشی وارد کدام پایه شده.

خروجی های این ترانس ها هم 2 ولتاژ اصلی دارن عموما که 3 سر هستند.
                            مثلا 20-0-20 ولت و 35-0-35.
                            0 که کلا مشترکه، دو سر کنار 0 ولتاژ پایین تره، مثلا 20 ولت و دوسر دور تر ولتاژ بالاتر مثلا 35 ولت.
                            پایه های خروجی رو ببین، اون پایه هایی که سیم لاکی ضخیم دارن همون ولتاژ های اصلی هست که بدرد شما میخورن.
                            بین اون پایه های اصلی هم 2 تاش یک سیم هستند که متعلق به اون ولتاژ های بالاتره.
                            3 تاش دو سیم هستند. بین اون 3 تا دو سیم ها یکشون باید به دوتای دیگه ولتاژ تقریبا مساوی بده. مثلا همون 20 ولت به هرکدوم. این همون 0 مشترک هستش.
                            وقتی پیداش کردی، نسبت به اون تک سیم ها هم چک کن، به اون دوتا هم باید 2 تا ولتاژ مساوی بده.

موفق باشی
                            جدیدترین ویرایش توسط chico67; ۲۳:۰۶ ۱۳۹۵/۰۸/۱۹.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط chico67 نمایش پست ها
                              سلام.
                              یه سوکت 2 پین سفید هست که ورودی برقته. اون 6 ورودی برای مناطق مختلفه. بعضی مناطق 110 ولتیه، بعضی مناطق 220 بعضی مناطق 240 و...
                              بسته به اینکه دستگاه قراره به کدام قاره یا کشور ارسال بشه، شرکت ها مدار رو تغییر میدن ولی ترانس ثابته.
                              یکی از پایه های سوکت سفید مستقیم وارد ترانس شده، یکی دیگه هم در مدار گذشته و بعد وارد ترانس شده، دنبالش کن تا متوجه بشی وارد کدام پایه شده.

خروجی های این ترانس ها هم 2 ولتاژ اصلی دارن عموما که 3 سر هستند.
                              مثلا 20-0-20 ولت و 35-0-35.
                              0 که کلا مشترکه، دو سر کنار 0 ولتاژ پایین تره، مثلا 20 ولت و دوسر دور تر ولتاژ بالاتر مثلا 35 ولت.
                              پایه های خروجی رو ببین، اون پایه هایی که سیم لاکی ضخیم دارن همون ولتاژ های اصلی هست که بدرد شما میخورن.
                              بین اون پایه های اصلی هم 2 تاش یک سیم هستند که متعلق به اون ولتاژ های بالاتره.
                              3 تاش دو سیم هستند. بین اون 3 تا دو سیم ها یکشون باید به دوتای دیگه ولتاژ تقریبا مساوی بده. مثلا همون 20 ولت به هرکدوم. این همون 0 مشترک هستش.
                              وقتی پیداش کردی، نسبت به اون تک سیم ها هم چک کن، به اون دوتا هم باید 2 تا ولتاژ مساوی بده.

موفق باشی
                              خیلی ممنون از اینکه وقت میزارید و منو راهنمایی میکنید...
                              این ترانسی که من دارم تو خروجیش 10 تا سر داره که 3 تای اولی سیمهای خیلی نازکی دارن...و 7 تای بعدی کلفتن....سر نهم هم بهش 4تا سیم وصله ...به بقیه همون یک سیم وصله با این چیزی که شما گفتین فرق داره

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X