اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اصلاح قطعه طراحی شده در پی سی بی آلتیوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اصلاح قطعه طراحی شده در پی سی بی آلتیوم

دوستان من یه قطعه تو آلتیوم درست کردم ، و گرفتم جایگذاری کردم تو پی سی بی، حالا یه تغییراتی تو اندازه های قطعه دادم ، باید چیکار کنم تا این تغییرات تو قطعه طراحی شده در محیط پی سی بی هم اعمال بشه؟

با تشکر.
    به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
    (پيش به سوي هدف)

پاسخ : اصلاح قطعه طراحی شده در پی سی بی آلتیوم

وقت بخیر

توی لایبری روی قطعه کلیک سمت راست و انتخاب update میکنی !!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط taktrashe نمایش پست ها
      وقت بخیر

توی لایبری روی قطعه کلیک سمت راست و انتخاب update میکنی !!
      همین کار رو کردم ، ولی قطعی تو پی سی بی هنوز با اطلاعات قبلی حضور داره ، و تغییر نکرده.
      (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

شاید اصولی نباشه ولی کارتو راه میندازه .
        قطعه رو توی شماتیک حذف کن دوباره سرچش کن و نصب کن . بعد از همون منوی design دوباره اپدیت کن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hosseinam نمایش پست ها
          همین کار رو کردم ، ولی قطعی تو پی سی بی هنوز با اطلاعات قبلی حضور داره ، و تغییر نکرده.
          حدس میزنم لایبریری قطعه توی پی سی بی شما با لایبریری که روش تغییرات متفاوت باشه !! چون با آپ دیت کاملا تغییرات اعما میشه بعدش پیغام میده که جندتا قطعه رو بروز کرددم ..

دیدگاه

حدس میزنم لایبریری قطعه توی پی سی بی شما با لایبریری که روش تغییرات متفاوت باشه !! چون با آپ دیت کاملا تغییرات اعما میشه بعدش پیغام میده که جندتا قطعه رو بروز کرددم ..
            نه لایبرری یکی هست. ولی دکمه ی آپدیت و نمیبینم ، refresh داره که میزنمش. همین.
            (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

وقت بخیر

اول اینکه فایل پی سی بی باید توی یک پروژه باشه !! دوم این که لایبریری هم باید توی اون پروژه باشه یعنی میتونید به پروژه اد کنید !! حالا فایل پی سی بی باز شده و لایبریری هم باز کنید !! در تب منوی پروژه تاب هست بنام پی سی بی لایبریری که با باز شدن اون لایبریری ظاهر میشه !! حالا قطعه رو پیدا کنید و تغییرات رو اعمال کنید و کلیک سمت راست ====>>> update pcb with نام قطعه ===>> بزنید دقیقا بروز میشه !!!

دیدگاه

وقت بخیر

اول اینکه فایل پی سی بی باید توی یک پروژه باشه !! دوم این که لایبریری هم باید توی اون پروژه باشه یعنی میتونید به پروژه اد کنید !! حالا فایل پی سی بی باز شده و لایبریری هم باز کنید !! در تب منوی پروژه تاب هست بنام پی سی بی لایبریری که با باز شدن اون لایبریری ظاهر میشه !! حالا قطعه رو پیدا کنید و تغییرات رو اعمال کنید و کلیک سمت راست ====>>> update pcb with نام قطعه ===>> بزنید دقیقا بروز میشه !!!
                مسیر که شما گفتید برای من نامفهوم بود و نتونستم پیداش کنم ، اما از طریق انتخاب کردن روی یه قطعه و راست کلیک کردن و دنبال کردن مسیر زیر تونستم تغییرات رو اعمال کنم :
                component action / update selected components ... / update all footprints

خوشحال میشم اگه با یه عکس بتونید منظورتونو برسونید.چون بهتر اینه که با تغییر در قطعه خودش اتوماتیک تغییرات اعمال بشه.
                آلتیوم ورژن 2016

با تشکر.
                (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X