اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

rotateکردنlcd 16*2 در بسکام

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

rotateکردنlcd 16*2 در بسکام

وقت بخیر دوستان من میخوام
    ال سی دی مو تو بسکام روتیت کنم میخوام بدونم دستورش چیه کسی هست بدونه کمک کنه.تشکر

پاسخ : rotateکردنlcd 16*2 در بسکام

میشه منظورتونو از روتیت واضح تر بگین؟؟؟دقیقا میخواین چیکار کنین؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sajad1372 نمایش پست ها
      ال سی دی مو تو بسکام روتیت کنم میخوام بدونم دستورش چیه کسی هست بدونه کمک کنه.تشکر

سلام
      فک نکنم کاری که میخواین بشه انجام داد ال سی دی رو برعکسش کنید (شایدم بشه)
      بدرود
      Proudly @real_ahmadi
      #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

آهان فهمیدم چی میخواید؟؟؟....چرا میشه ولی یکم وقت زیاد میخواد...اون کاراکتر ها رو همینجوری نمیشه برعکسش کرد...، شما باید کاراکتر برعکس رو بسازین ، و هرجا که خواستین استفاده کنید...تو بخش LCD Designer

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amir4elec نمایش پست ها
          آهان فهمیدم چی میخواید؟؟؟....چرا میشه ولی یکم وقت زیاد میخواد...اون کاراکتر ها رو همینجوری نمیشه برعکسش کرد...، شما باید کاراکتر برعکس رو بسازین ، و هرجا که خواستین استفاده کنید...تو بخش LCD Designer
          این روش امکانپذیره
          اما چون تعداد کاراکترهای محدودی رو می تونید خودتون برای ال سی دی کاراکتری تعریف کنید نمی تونید همه رو از اول درست کنید و در حافظه ال سی دی قرار بدید. به همین علت باید تابعی بنویسید که هر وقت لازم بود موقع اجرای برنامه کاراکتر مورد نظر برعکس شده رو درست کنه و در حافظه ال سی دی قرار بده.
          ترتیب نمایش کاراکترها رو هم که با برنامه نویسی باید درست کنید.

دیدگاه

سلام
            وقت بخیر
            نوشته اصلی توسط sajad1372 نمایش پست ها
            دوست گرامی ، جناب "sajad1372"
            کنجکاو شدم !
            احتمالا از این روش برای نمایش اطلاعات بر روی شیشه جلو خودرو (HUD (Head Up Display ، میخواهید استفاده نمایید ؟

با احترام
            95/8/22

دیدگاه

سلام.خیر دوست من .تو زدن پی سی بی گند زدم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط habibnia نمایش پست ها
                این روش امکانپذیره
                اما چون تعداد کاراکترهای محدودی رو می تونید خودتون برای ال سی دی کاراکتری تعریف کنید نمی تونید همه رو از اول درست کنید و در حافظه ال سی دی قرار بدید. به همین علت باید تابعی بنویسید که هر وقت لازم بود موقع اجرای برنامه کاراکتر مورد نظر برعکس شده رو درست کنه و در حافظه ال سی دی قرار بده.
                ترتیب نمایش کاراکترها رو هم که با برنامه نویسی باید درست کنید.
                فرضا که شدنی باشه .اونقد دردسراین کارز یاده که اگه پی سی بی شو از اول بزنین راحت تره.
                eshop-hodhod.ir

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Namvar14 نمایش پست ها
                  فرضا که شدنی باشه .اونقد دردسراین کارز یاده که اگه پی سی بی شو از اول بزنین راحت تره.
                  منم فکر میکنم حق با آقای نامور هست.
                  پی سی بی رو دوباره بزنین که خیلی راحت تره. برنامه نویسیش پردردسره.
                  البته زمانی که من جواب رو نوشتم هنوز نمی دونستم مشکل دوستمون از پی سی بی هست و به هر حال اصل سوال رو جواب دادم.
                  جدیدترین ویرایش توسط habibnia; ۰۸:۴۹ ۱۳۹۵/۰۸/۲۳.

دیدگاه

دیگه چرا LCD رو به کل از اول بزنین؟؟!!!...اونجایی که LCD رو لحیم کردید ، منظورم قسمت فوت پرینتش ، یه پین هدر به تعدا پایهLCD بزنید.بیاید اینو پین هدر که خالیه PCBکوچیک و جمع جور واسش بسازید...تو PCB ترتیپ پایه ها رو عوض کنین...دوباره اونجا LCD رو به PCB کوچیکه بزنین...این روش به نظر من بهتره ، چون واسه PCB کلی دردسر داره...تو این روشی که من گفتم ، یه کوچول ارتفاع LCDمیاد بالا...
                    موفق باشید...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X