ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 5 12345 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 50
    2016/10/15
    38
    16

تعمیر آداپتور 19 ولت لپتاپ

سلام
    یه آداپتور 19 ولتی لپتاپ، شارژ نمیکنه: سیم اصلیش که به برق شهری وصل میشه سالمه؛ اون سرش که به لپتاپ وصل میشه به جای 19 ولت، 0.02 یا 0.03 ولت برق میده. خود آداپتور رو باز کردم و مالتی متر رو به لحیمهای سیمی که به طرف لپتاپ میره وصل کردم اما برق نداشت پس اشکال از سیمها نیست و باید از مدار آداپتور باشه.
    کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه درستش کنم؟
    2014/11/14
    ECA
    4,294
    2,985

پاسخ : تعمیر آداپتور 19 ولت لپتاپ

سلام
    یه عکسی چیزی ازش بزارید
    خازن هاشم نگاه کنید باد نکرده باشن مقامتی چیزی هم سیاه نباشه عکس بزارید.
    موفق باشید
    Proudly @real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ
    2016/10/15
    38
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط مهندس احمدی

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

سلام
    یه عکسی چیزی ازش بزارید
    خازن هاشم نگاه کنید باد نکرده باشن مقامتی چیزی هم سیاه نباشه عکس بزارید.
    موفق باشید
    سلام
    غیر از قاب پلاستیکی، چیزی رو باز نکردم. چند تا عکس میذارم ببینید به چه صورت بازش کنم که کمترین به هم ریختگی پیش بیاد.
    ویرایش توسط Arashk Partee : 2016/11/13 در ساعت 16:40
    2015/11/26
    438
    681

دوست عزیز این هیتسینک آلومینیومی را کلا باز کنید بگذارید کنار و بعد عکس بگیرید البته با احتیاط . اینطوری هیچ چیز معلوم نیست و تعمیرکارها هم نمی توانند از بیرون لاپاراسکوپی اش کنند
    مضافا همواره روی خود برد هم معمولا فوم زیادی تزریق شده که بخودی خود کار تعمیرکارها را دو چندان مشکل می کند
    شارژر لپتاپ معمولا خازنهای الکترولیت اش آسیب می بیند اما اگر ایراد از ic باشد بعلت کمیاب بودن تنها راهی که پیشنهاد می شود اینست که شارژر نو تهیه شود
    ویرایش توسط Skylake : 2016/11/13 در ساعت 17:41
    2016/10/15
    38
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Skylake

دوست عزیز این هیتسینک آلومینیومی را کلا باز کنید بگذارید کنار و بعد عکس بگیرید البته با احتیاط . اینطوری هیچ چیز معلوم نیست و تعمیرکارها هم نمی توانند از بیرون لاپاراسکوپی اش کنند
    مضافا همواره روی خود برد هم معمولا فوم زیادی تزریق شده که بخودی خود کار تعمیرکارها را دو چندان مشکل می کند
    شارژر لپتاپ معمولا خازنهای الکترولیت اش آسیب می بیند اما اگر ایراد از ic باشد بعلت کمیاب بودن تنها راهی که پیشنهاد می شود اینست که شارژر نو تهیه شود
    دوست گرامی
    1. همونطور که این جمله در پست قبل «
    به چه صورت بازش کنم که کمترین به هم ریختگی پیش بیاد» نشون میداد،
    هدفم از عکسهایی که گذاشتم، معلوم شدن اشکال نبود بلکه این بود که آیا راهنمایی*ای درباره*ی نحوه*ی باز کردن دارید یا خیر.
    2. درباره*ی فوم، متوجه نشدم که آیا منظورتون اینه که باید کاریش کرد یا تعمیر رو مشکل میکنه یا ...؟
    ویرایش توسط Arashk Partee : 2016/11/13 در ساعت 19:16
    2014/10/12
    تهران - تهران پارس
    2,739
    2,456

نقل قول نوشته اصلی توسط Arashk Partee

سلام
    یه آداپتور 19 ولتی لپتاپ، شارژ نمیکنه: سیم اصلیش که به برق شهری وصل میشه سالمه؛ اون سرش که به لپتاپ وصل میشه به جای 19 ولت، 0.02 یا 0.03 ولت برق میده. خود آداپتور رو باز کردم و مالتی متر رو به لحیمهای سیمی که به طرف لپتاپ میره وصل کردم اما برق نداشت پس اشکال از سیمها نیست و باید از مدار آداپتور باشه.
    کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه درستش کنم؟
    با سلام :
    یکی از مواردی که در اکثر منبع تغذیه های سویچینگ، از جمله آداپتور لپ تاپ پیش می آید در صورت عدم سوختن قطعات و عدم مشاهده سوختگی بورد و بوی سوختگی، کولد سولدر یا وجود لحیم سرد است. اگر از این عیب باشد، قلع تمام نقاط لحیم شده را مجددا با هویه گرم و ذوب کنید .
    علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
    نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)
    2016/05/25
    463
    483

دراکثر اداپتورها و شارژرها معمولا سیم های مثبت و منفی خروجی یا قطع میشه یا در نهایت از داخل روپوش سیم اتصا میکنه .مخصوصا شارژرهای لبتاب از نوع مرغوب هستن و حا به حال خراب نمیشن.البته شما یه بار مطمین بشید که این دوتا سیم با هم اتصال ندارند بعدبرید سراغ بقیه مواردی که دوستان گفتن.
    2016/10/15
    38
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Namvar14

دراکثر اداپتورها و شارژرها معمولا سیم های مثبت و منفی خروجی یا قطع میشه یا در نهایت از داخل روپوش سیم اتصا میکنه .مخصوصا شارژرهای لبتاب از نوع مرغوب هستن و حا به حال خراب نمیشن.البته شما یه بار مطمین بشید که این دوتا سیم با هم اتصال ندارند بعدبرید سراغ بقیه مواردی که دوستان گفتن.
    در پست اول عرض شد �
    خود آداپتور رو باز کردم و مالتی متر رو به لحیمهای سیمی که به طرف لپتاپ میره وصل کردم اما برق نداشت پس اشکال از سیمها نیست و باید از مدار آداپتور باشه
    �.

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نقل قول نوشته اصلی توسط علي تحيری

با سلام :
    یکی از مواردی که در اکثر منبع تغذیه های سویچینگ، از جمله آداپتور لپ تاپ پیش می آید در صورت عدم سوختن قطعات و عدم مشاهده سوختگی بورد و بوی سوختگی، کولد سولدر یا وجود لحیم سرد است. اگر از این عیب باشد، قلع تمام نقاط لحیم شده را مجددا با هویه گرم و ذوب کنید .
    سلام
    لطفاً راهنمایی کنید بعد از قاب پلاستیکی گه بازش کردم، بقیه موارد را چطور باز کنم که آسیب به وجود نیاورد.
    (در ضمن، بوی سوختگی ندارد. بدون این که بویی بدهد، قطع شد.)
    ویرایش توسط Arashk Partee : 2016/11/13 در ساعت 19:33
    2016/05/25
    463
    483

نقل قول نوشته اصلی توسط Arashk Partee

در پست اول عرض شد �
    خود آداپتور رو باز کردم و مالتی متر رو به لحیمهای سیمی که به طرف لپتاپ میره وصل کردم اما برق نداشت پس اشکال از سیمها نیست و باید از مدار آداپتور باشه
    �.

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

سلام
    لطفاً راهنمایی کنید بعد از قاب پلاستیکی گه بازش کردم، بقیه موارد را چطور باز کنم که آسیب به وجود نیاورد.
    (در ضمن، بوی سوختگی ندارد. بدون این که بویی بدهد، قطع شد.)
    اینکه شما با مولتی ولتاژواندازه گرفتید دلیل نمیشه که اتصال ندارن.اگه سیم اتصال کنه ولتاژ بین دو سیم صفره.البته یکی از صدها دلیل می تونه این باشه.برای تست شما باید ازعدم اتصال دوسیم اطمینان حاصل کنید. نه ولتاژو اندازه بگیرید.
    2008/09/29
    6,000
    428

برای باز کردن وسواس نداشته باشید ، کمی خسارت وارد میشه ولی قابل ترمیم خواهد بود.
صفحه 1 از 5 12345 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 50