اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

رله ای چند خروجی که تحت ولتاژهای ورودی مختلف خروجی های متفاوت رو وصل کنه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

رله ای چند خروجی که تحت ولتاژهای ورودی مختلف خروجی های متفاوت رو وصل کنه

باسلام
    من میخوام یه استابلایزر بسازم و برای ساختش به رله ای نیاز دارم که اگه ولتاژ ورودیش تغییر کرد کنتاکت وصل خروجیش هم تغییر کنه.ممنون میشم اگه کسی در مورد همچین رله ای اطلاعی داره در موردش توضیح بده و البته اسمشم بگه.با تشکر

پاسخ : رله ای چند خروجی که تحت ولتاژهای ورودی مختلف خروجی های متفاوت رو وصل کنه

فکر کنم خودتون باید بسازید
    کار سختی نیست
    کمک خواستید درخدمتیم
    تیم کاوش در مسابقات بین المللی ایران اپن 2016.نمایشی.مین یاب.
    علم را باید در آزمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه!

دیدگاه

یعنی مثلا اگه ولتاژاز 220 به 225رسید یه کنتاکت داشته باشه و ا ز225 به 230 رسید یه کنتاکت دیگه داشته باشه درسته ؟اگه اینجوری باشه که این رله باید 100 تا کنتاکت داشته باشه .تا بتونه محدوده خاصی از افزایش ولتاژرو با کنتاکت ها خودش ،تصحیح بکنه.
      eshop-hodhod.ir

دیدگاه

استنباط من از صحبتهای جناب mkh این بود . فکر میکنم چیز دیگه ای مد نظرشون باشه ...
        منظورتون از تغییر کردن ولتاژ ، ولتاژ بوبین هست؟
        یکم بیشتر توضیح بدین که دقیقا قراره چه کاری انجام بشه تا بشه بهتر کمک کرد
        تیم کاوش در مسابقات بین المللی ایران اپن 2016.نمایشی.مین یاب.
        علم را باید در آزمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه!

دیدگاه

درود بر شما.
          در مبحث تثبیت ولتاژ چند نوع دستگاه داریم.
          یکیش ترانس اتوماتیک هست=معمولا بین 3 تا نهایت 8 پله داره.
          یکیش استابلایزر هست=معمولا بین 40 تا 150 یا بیشتر پله داره.
          تصویر زیر مربوط به استابلایزر امگا هست.هر کدوم از اون سیم لاکی ها یک پله هستند.اون مکانیزم مشکی رنگ یک سروو موتور هست که نوکش مثل زغال دریل هست تا روی پله ها روان حرکت کنه.که روی پله ها میچرخه=فیلم هم دارم

ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X