ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    2005/11/22
    67
    0

ویندوز وییستا

سلام
    من یه لپ تاپ سونی گرفتم و یه back up از ویندوز ویستاش با خود ویندوز گرفتم . و این رو روی یه hard eternal ریختم و به اون رو به هارد خودم انتقال دادم .من بعد پارتیشن بندی کردم و ویندوز xp نصب کردم . برای اینکه دوباره بتونم ویندوز ویستا رو برگردونم چه باید بکنم.
    یکی می گفت باید هاردتو به حالت اولیه که کلش یه پارتیشن بود عوض کنی ! ایا لازم است ؟؟؟؟؟ :sad:
    من یکی از دلیل این کارم اینه که با اینکه درایور های xp اون رو از بازار رضا خریدم ولی بعضی از درایورها مانند درایورهای صفحه کلید و LCD رو نتونستم گیر بیارم تو این زمینه میتونیت کمکم کنید . :cry:
    بعدش اینکه بهد از نصب نرم افزار protel 2008 و وقتی میخوام یه مثال pcb رو باز کنم یه صفحه ابی میاد و میگه درایورهات مشکل داره . با اینکه من درایورها رو نصب کردم . و تک تک هم اون ها رو نصب کردم. چه کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :cry2:
    من دشمن تو و عقاید تو هستم ولی حاضرم در راه آزادی عقیده ات جانم را فدا کنم. (ولتر)
    2008/02/01
    قائمشهر
    836
    0

پاسخ : ویندوز وییستا

سلام

با چي بكاپ گرفتي؟
    بايد با نرمافزار هاي مخصوص اين كار اين كارو بكني
    مثل acronis true image
    norton ghost
    اولي بهتره
    موفق باشي
    Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5
    2005/11/22
    67
    0

همنطوری که گفتم با خود ویندوز گرفتم . ولی به جای ریختن روی دی وی دی روی هارد ریختم .
    من دشمن تو و عقاید تو هستم ولی حاضرم در راه آزادی عقیده ات جانم را فدا کنم. (ولتر)
    2008/02/01
    قائمشهر
    836
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eye of day
    همنطوری که گفتم با خود ویندوز گرفتم . ولی به جای ریختن روی دی وی دی روی هارد ریختم .
    سلام

اگه منظورتون system restore بوده كه بايد عرض كنم بدرد نميخوره و فقط يه پناهگاه مخفي و بي سر وصدا براي ويروسا درستميكنه. توضيحش مفصله . ولي اينو از بنده قبول كنيد.
    بهتره غير فعالش كنيد .

اگه منظورتون ntbackup هست بايدبگم اين نرم افزار معادل بدرد نخور كار همون acronis و ghost رو انجام ميده حالا با قابليت و كارايي كمتر و ....
    بهتره از نرم افزار هايي كه عرض كردم اسنفاده شه

خب الان كه رو هارد ريختي باهاش چه مشكلي داري؟
    Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5
    2005/11/22
    67
    0

همنطوری که گفتم من الان روی سیستم ام ویندوز xp دارم و می خوام دوباره ویندوز ویستا رو برگردونم ولی روی dvd نریختم و روی هارد ریختم و هاردم رو هم پارتیشن بندی کردم حالا باید چ :cry2:ه کار کنم.
    2008/02/01
    قائمشهر
    836
    0

سلام

خب اگه پراتيشنات حتي با يه پارتيشن هاي جديدي overwrite شده باشن ، ولي تو اون پراتيشن هاي جديد چيزي نريخته باشي يه مقدار اميد هست ، البته با شرايط خاصي

حالا ميتوني دقيقا اندازه ي هارد ، شكل پارتيشن بندي قبلي و شكل پارتيشن بندي جديدت و اينكه اون ايميج رو كدوم پارتيشن بود رو بهم بگي ؟
    البته منظورم از شكل پارتيشن بندي همون اندازه ي پارتيشنات بترتيب هست. يعني از C به بعد بترتيب اندازه ها چطور بوده؟

البته لپتاپ سوني وايو يه recovery partition داره كه اگه پارتيشن اوليت ويندوزش خراب شد اون اتوماتيك بالا مياد. (البته اين پارتيشن hidden flag ش ست شده ، يعني يه جورايي مخفيه .)
    اليته روند بوت اتوماتيك بخاطر MBR اوليه ي هاردت هست كه اينطور عمل ميكنه.
    ميتوني داخل acronis disk director ببينيش . حتي ميتونين ظاهرش كنين.
    فقط قبل از هر كاري با Acronis true image از همون پارتيشن بكاپ بگيرين. (ريكاوري پارتيشنو ميگم.)

به هر حال ميخوام عرض كنم كه هنوز اميدي هم هست كه بدون ايميج دقيقا همون ويندوز اورجينالتون رو دوباره برگردونين.
    البته ميتونين Recovery DVD لپتاپتون رو از همون جايي كه خريدين يا از نمايندگي هاش بگيرين.

با عرض پوزش بابت تاخير زياد در حضور در سايت
    نتيجه رو بگين.

2008/09/12
    Isfahan
    1,040
    235

سلم
    من لپ تاپم Sony Vaio NS295 هستش

ويندوز XP و Vista رو خود شركتي كه ازش خريد كردم برام نصب كرد

با XP كار ميكردم و به دلايلي تصميم به Repair كردنش گرفتم / بهد از Repair فقط اكس پي ريپير شده بالا مياد و ويستا رو نميتونم انتخاب كنم :cry:
    حالا ميخوام برگردم به شرايط قبل از ريپير :sad:

چه كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    Reveng will surely come... Your hard time are ahead
    // - - - - - - - - - -
    برگه های کتاب به منزله بالهایی هستند که روح ما را به عالم نور و روشنایی پرواز میآ*دهند. فرانسوا ولتر
    // - - - - - - - - - -
    اگر برای هرچیزی به غیر از علاقه ی شدیدتان به الکترونیک تلاش کنید ، خیلی دور نخواهید رفت / خیلی هم خوب نخواهید شد.
    // - - - - - - - - - -
    2008/09/12
    Isfahan
    1,040
    235

آهان آهان
    يه توضيحي در مورد درايور لپ تاپ هاي سوني بدبن
    آخه من Back up نگرفتم .... :angry:
    Reveng will surely come... Your hard time are ahead
    // - - - - - - - - - -
    برگه های کتاب به منزله بالهایی هستند که روح ما را به عالم نور و روشنایی پرواز میآ*دهند. فرانسوا ولتر
    // - - - - - - - - - -
    اگر برای هرچیزی به غیر از علاقه ی شدیدتان به الکترونیک تلاش کنید ، خیلی دور نخواهید رفت / خیلی هم خوب نخواهید شد.
    // - - - - - - - - - -
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8