اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

علامت ضربدر بر روی پدها ؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

علامت ضربدر بر روی پدها ؟؟؟

سلام دوستان
    اقایون چطور میشه این علامت ضربدر از روی تراک ، محو یا حذف کرد؟؟ (البته اولش این ضربدر وجود نداره وقتی روش کلیک میکنم به وجود میاد!)
    اصلا این ضربدر برا چیه؟؟
    من از التیوم 16.1.2 استفاده میکنم
    تشکر از حسن توجه دوستان

پاسخ : علامت ضربدر بر روی پدها ؟؟؟

سلام
    این علامت به خاطر وجود خطا در قسمت تنظیمات می باشد. باید در rule تنظیمات لازم رو انجام بدین و یا در منوی tools گزینه reset رو بزنید.
    چرا ناراحتی پاتریک!
    + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
    - از دیدنش ناراحت شدی؟
    + نه
    پس چی ناراحتت کرده
    + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    محصولات

دیدگاه

پاسخ : علامت ضربدر بر روی پدها ؟؟؟

سلام
      این علامت سبز به معنی این هست که شما موقع کشید تراک قواعد طراحی رو رعایت نکردی .
      یا قواعد طراحی شما به حالت پیش فرض هست و تنظیم نیست
      برای فهمیدن این موضوع روی خط مورد نظر کلیک سمت چپ موس رو فشار بده و مکان نمای موس رو بر روی گزینه Violations قرار بده مجمع قواعدی که باعث این سبز شدن خط شما می شوند را به زبان شیرین انگلیسی توضیح می ده

معمولا با زوم کردن روی خط میشه قواعده طراحی که باعث سبز شدن تراک شده رو پیدا کرد که به صورت توضیحی کنار خط در ورژن 16 نوشته شده
      مثلا در عکس زیر ضخامت خط از حد مجاز :

معمولا برای دیدن این خطاها تنظیمات پیش فرض وجود داره و شما بهتر به این تنظیمات دست نزنی اما برای اطلاع شما می تونی رنگ و نوع خطا و همچنین نشون دادن ویا ندادن خطا رو تیک بزنی

لینک زیر به زبان انگلیسی اطلاعات خیلی خوبی به شما می ده.
      اگه سوالی داشتی بپرسید تا من و یا دوستان خوبه دیگه به شما جواب میدن.موفق باشید.
      لینک شماره 1:
      This page looks at the PCB Editor's support for checking your design against defined rules. Covers Online and Batch DRC, violation display options, violation interrogation and resolution, waiving violations and validation as part of project release

لینک شماره 2:
      This page looks at the PCB Editor's support for checking your design against defined rules. Covers Online and Batch DRC, violation display options, violation interrogation and resolution, waiving violations and validation as part of project release

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X