اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شما چطور روی ساخته ی خود اسم خودتون رو مینویسید؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شما چطور روی ساخته ی خود اسم خودتون رو مینویسید؟

سلام به همگی امیدوارم حالتون خوب باشه.

این تایپیک رو ایجاد کردم تا هرکی با هر روشی اسم خودشو روی ساخته ی خودش میزاره بیاد اینجا بگه ماهم استفاده کنیم خواهشا هر روشی بلدید بگید

موفق باشید
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

پاسخ : شما چطور روی ساخته ی خود اسم خودتون رو مینویسید؟

من پشت پی سی بی هام اسممو میزنم
    روی جعبه هم میشه بدی با برش لیزر اسمتو حک کنی

دیدگاه

من که پشت PCB ها اسممو چهار جا مینویسم......حالا یه بارم با مینی دریل میخواستم اسممو روی پی سی بی حک کنم ، که زدم برد رو دو تیکه کردم.....یه همچین آدم شکاکی هستم من....

دیدگاه

با سلام من لیزر فلزات و غیر فلزات دارم بسیار راحت و زیبا و شیک با لیزر روی برد حک میکنم روی مس و غیر مس
        انسان فکر میکند ** ماشین کار میکند

دیدگاه

نوشته اصلی توسط atmel-avr نمایش پست ها
          با سلام من لیزر فلزات و غیر فلزات دارم بسیار راحت و زیبا و شیک با لیزر روی برد حک میکنم روی مس و غیر مس
          میشه بگیر این دستکاه کارکردش چجوریه؟؟؟قیمت و قدرتش چه قدره؟؟رو همه چی حک میکنه؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس احمدی نمایش پست ها
            سلام به همگی امیدوارم حالتون خوب باشه.

این تایپیک رو ایجاد کردم تا هرکی با هر روشی اسم خودشو روی ساخته ی خودش میزاره بیاد اینجا بگه ماهم استفاده کنیم خواهشا هر روشی بلدید بگید

موفق باشید
            منظورتون از اینکه اسم رو ساخته میذاره دقیقا کدوم قسمت ساز ه هست؟رو pcb یا اینکه روی جعبه مدار؟یا قسمت سیلک؟
            eshop-hodhod.ir

دیدگاه

دستگاهش گرون قیمت هست کسایی که ندارن باید بدن لیزر کارها متن رو با نور برش و یا حک میکنه من حدود چند سال کار میکنم با این روش هیچ رقمه نمیشه متن حکاکی شده رو پاک کرد کاملا روش صنعتیه
              خواستید بگید آموزشو بگم خدمتتون

دیدگاه

سلام
                منظور روی جعبه سازه هستش (واسه اون دوستی که پرسیده بود)
                ممنون از همه بازهم روشی میشناسید بگین چون من دنبال یه روشیم که بشه رو پلکسی اسم قرار داد من خودم توفکر این بودم که روی فیبر مسی بزنیم اسم رو اسید کاری کنیم بعش روی سازه بچسبونیم بازم میخوام اگه روش بهتری.هست بدونم
                با سپاس از.همگی
                Proudly @real_ahmadi
                #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

سلام
                  منظور روی جعبه سازه هستش (واسه اون دوستی که پرسیده بود)
                  ممنون از همه بازهم روشی میشناسید بگین چون من دنبال یه روشیم که بشه رو پلکسی اسم قرار داد من خودم توفکر این بودم که روی فیبر مسی بزنیم اسم رو اسید کاری کنیم بعش روی سازه بچسبونیم بازم میخوام اگه روش بهتری.هست بدونم
                  با سپاس از.همگی
                  مهرسازیها لیزر دارن .توشهرما که شهرکوچیکه محسوب میشه .هروقت لازم دارم طرح وبا اتوکد میزنم و میبرم برام با لیزرمیزنن.رو پلکس چوب و حتی روی سنگ .حکاکی میشه.شما می تونید به جاهایی که سنگ قبرحکاکی می کنند هم ببرید برایتون حکاکی می کنند.مهرسازیها فرایند برش با لیزر رو با دقت فوق العاده بالایی روی چوب و پلکسی انجام می دهند هرطرحی که خواسته باشید هم می تونید روی طرح بندازید.
                  eshop-hodhod.ir

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Namvar14 نمایش پست ها
                    مهرسازیها لیزر دارن .توشهرما که شهرکوچیکه محسوب میشه .هروقت لازم دارم طرح وبا اتوکد میزنم و میبرم برام با لیزرمیزنن.رو پلکس چوب و حتی روی سنگ .حکاکی میشه.شما می تونید به جاهایی که سنگ قبرحکاکی می کنند هم ببرید برایتون حکاکی می کنند.مهرسازیها فرایند برش با لیزر رو با دقت فوق العاده بالایی روی چوب و پلکسی انجام می دهند هرطرحی که خواسته باشید هم می تونید روی طرح بندازید.
                    فکر.خوبیه ولی من اتو کد بلد نیستم کارم مشکل میشه راهی.دیگه نیست بشه داد حکاکی.کنن؟هزینش.چقدر.میشه ؟
                    با سپاس
                    Proudly @real_ahmadi
                    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

فکر.خوبیه ولی من اتو کد بلد نیستم کارم مشکل میشه راهی.دیگه نیست بشه داد حکاکی.کنن؟هزینش.چقدر.میشه ؟
                      با سپاس
                      اگه اتوکد بلدنیستین بهشون بگید چه طرحی رو می خواییدیا اینکه روی کاغذبکشید و فاصله هاو اندازه ها رو بهشون بگید .خودشون میزنن.اونا کارشون همینه سریع انجام میدن ولی خوب اونی که خودت طراحی می کنی یه چیز دیگه است.

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط Namvar14 نمایش پست ها
                      هزینش.چقدر.میشه ؟
                      هزینه بصورت سانتی متری محاسبه میشه.من پارسال یه طرحی دادم برام درست کنن.حتی برش جعبه واماده کردن جعبه با تخته 3 میل که چوب هم از خودشون بود .ولی چون طرح یه خورده بزرگ بود و کلی طرح و گل روش انداخته بودم .ازم 27 تومن گرفت.مطمینم که برای یه کاردر حد 10سانتی متر5 تومن بیشتر نمیشه.البته بستکی داره به ضخامت نوشته و طرحی که بخواهید روی کار بندازید.ولی خدایشش دقت عالیه .برش با لیزر معجزه است.
                      من این پروژه رو واسه جشنواره خوارزمی دادم بزنن.واسه یکی از شاگردام.
                      eshop-hodhod.ir

دیدگاه

طرحی دارید که فرصت کنم خودم طراحی میکنم مشکلی نیست پیشنهاد من اینه با اتوکد کار نکنید الان چند ساله من لیزر دارم برای لیزر کار طرح کورل ببرید
                        طرحی دارید بفرمایید فرصت کنم طراحی کنم براتون
                        موفق باشید

دیدگاه

طرحی دارید که فرصت کنم خودم طراحی میکنم مشکلی نیست پیشنهاد من اینه با اتوکد کار نکنید الان چند ساله من لیزر دارم برای لیزر کار طرح کورل ببرید
                          طرحی دارید بفرمایید فرصت کنم طراحی کنم براتون
                          موفق باشید
                          سلام
                          خیلی ممنون
                          من طرح خاصی مد نظرم نیست فقط اسم وایمیل واسم دستگاه هستش کلامیخوام راه هایی رو که هست ببینم چی به چیه واونی که به نظرم خوبه از اون راه درست کنمش
                          با سپاس
                          جدیدترین ویرایش توسط real_ahmadi; ۲۰:۰۰ ۱۳۹۵/۰۸/۳۰.
                          Proudly @real_ahmadi
                          #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

سلام
                            خیلی ممنون
                            من طرح خاصی مد نظرم نیست فقط اسم وایمیل واسم دستگاه هستش کلامیخوام راه هایی رو که هست ببینم چی به چیه واونی که به نظرم خوبه از اون راه درست کنمش
                            با سپاس

خودم از این روش گفتم عالیه کاملا کم هزینه و تمیز و صنعتی میشه هر کمکی خواستید در خدمتم

دیدگاه

خودم از این روش گفتم عالیه کاملا کم هزینه و تمیز و صنعتی میشه هر کمکی خواستید در خدمتم
                              بله روشتون خوبه ولی فقط سه تا اسم هستش بزار عکس بدم(شکل خاصی نداره همین)

اینه فقط این سه تا خط هستش شکل خاصی نیست اون دایره هارو کنارش گزاشتم همینطوری.وگر نه جزو اصلی طرح نیست اینو با پروتیوس کشیدم
                              سوال اینه شما چه پیشنهادی واسه گزاشتن این متن گوشه یه دستگاه دارین؟؟
                              راستی روی پلکسی حک کنی جاش بریده میشه؟؟یعنی جای نوشته کلا در میاد؟
                              Proudly @real_ahmadi
                              #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X