اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دانلود قطعات 3D در آلتیوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دانلود قطعات 3D در آلتیوم

دوستان عزیز
    جدیدا" کسی از سایت www.3dcontentcentral.net که قطعات سه بعدی رو برای دانلود ارائه میکرد چیزی تونسته دانلود کنه؟
    لطفا اگر امکان داره با اکانت خودتون وارد بشید و امتحان کنید . من حتی یک اکانت جدید ساختم اما باز هم موفق نشدم دانلود کنم.

دلیلش وجود این خطای سرور هست . لطفا امتحان کنید .

(لبته چند روز پیش مشکلو توی انجمن کامپیوتر و شبکه مطرح کردم میخوام دوستانی که تجربه عملی در این مورد داشتن هم نظرشونو بگن) ممنون از همه
    جدیدترین ویرایش توسط sorena01; ۱۳:۰۸ ۱۳۹۵/۰۹/۰۲.

پاسخ : دانلود قطعات 3D در آلتیوم

وقت بخیر

من همین حالا استفاده کردم و دانلود کرد وارد هم شدم مشکلی مداره !!

دیدگاه

سلام من استفاده کردم و بسیار عالی مثل همیشه و تو التیوم وارد کردم بدون مشکل
      انسان فکر میکند ** ماشین کار میکند

دیدگاه

ممنون دوستان.
        از اونجاییکه من برای خوردن یک لیوان آب هم کلی دردسر باید تحمل کنم احتمالا" اینم دلیلش همونه !!. ممنون که پاسخ دادید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sorena01 نمایش پست ها
          ممنون دوستان.
          از اونجاییکه من برای خوردن یک لیوان آب هم کلی دردسر باید تحمل کنم احتمالا" اینم دلیلش همونه !!. ممنون که پاسخ دادید
          منم الان امتحان کردم مشکل شمارو داشتم برای میکرو avr نمیاره ارور میده

دیدگاه

ببینید سرچ تو این سایت اینطوره اسم قطعه اگر نیاورد باید اسم پکیج بنویسید . مرورگر شما قدیمی نیست یا ساعت و تاریخ ویندوزتون درسته چون اگر تنظیم نباشه باز کردن یه سری سایت به مشکل میخورید

دیدگاه

من قبلا"ده ها قطعه دانلود کرده بودم . اما یک روز یک دفعه این طور شد . شاید بخاطر فیلتر شکنی که استفاده کرده بودم اینطور شد .
              دیگه از بس به هر چیزی فکر کردم و نتیجه نگرفتم دنبال جواب های احمقانه برای خودم هستم . مثل همین استفاده از فیلتر شکن !!

دیدگاه

من قبلا"ده ها قطعه دانلود کرده بودم . اما یک روز یک دفعه این طور شد . شاید بخاطر فیلتر شکنی که استفاده کرده بودم اینطور شد .
                دیگه از بس به هر چیزی فکر کردم و نتیجه نگرفتم دنبال جواب های احمقانه برای خودم هستم . مثل همین استفاده از فیلتر شکن !!

سلام . احتمال این هم هست نادیده نگیرش با فیلتر شکن ثبت نام کردی ؟

دیدگاه

سلام
                  فرمایش شما کاملا درست احتمالا مشکلی برایسایت پیش امده ..
                  قطعاتی که در صفحه اول سایت وجود داره رو باز می کنه
                  اما قطعات در جستجو با پیغام خطا ظاهر میشه ..

دیدگاه

نوشته اصلی توسط protelworker نمایش پست ها
                    سلام
                    فرمایش شما کاملا درست احتمالا مشکلی برایسایت پیش امده ..
                    قطعاتی که در صفحه اول سایت وجود داره رو باز می کنه
                    اما قطعات در جستجو با پیغام خطا ظاهر میشه ..
                    برای من حتی همون قطعات صفحه اول رو هم باز نمیکنه . کاش یکی از دوستان متخصص شبکه یه نگاهی به این تاپیک می انداخت

دیدگاه

دوستان مشکل شما رو حل کردم . راه حل اینه که خطای 404 میده این یعنی سرور به درخواست شما پاسخی نمیدهد پس مشکل سمت کاربر هست من چک کردم شما باید حافظه کش و کوکی های مرورگرتون رو پاک کنید و یک بار سیستم ریستارت کنید بعد تست کنید این راه جواب داده اگر خواستید بگید من مسیر رو بهتون بگم که بتونید پاک کنید فعلا موزیلا رو میگم
                      کلید ctrl+shift=delet رو بزنید صفحه ای باز میشه بعد کش و کوکی رو تیک دار کنید و بعد کلید clear now رو بزنید سیستم ریستارت کنید و لذت ببرید
                      موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط atmel-avr نمایش پست ها
                        دوستان مشکل شما رو حل کردم . راه حل اینه که خطای 404 میده این یعنی سرور به درخواست شما پاسخی نمیدهد پس مشکل سمت کاربر هست من چک کردم شما باید حافظه کش و کوکی های مرورگرتون رو پاک کنید و یک بار سیستم ریستارت کنید بعد تست کنید این راه جواب داده اگر خواستید بگید من مسیر رو بهتون بگم که بتونید پاک کنید فعلا موزیلا رو میگم
                        کلید ctrl+shift=delet رو بزنید صفحه ای باز میشه بعد کش و کوکی رو تیک دار کنید و بعد کلید clear now رو بزنید سیستم ریستارت کنید و لذت ببرید
                        ممنون دوست من

متاسفانه جواب نداد . باز هم فرقی نکرد همچنان اون پیغام خطای اولی میاد

دیدگاه

ممنون دوست من

متاسفانه جواب نداد . باز هم فرقی نکرد همچنان اون پیغام خطای اولی میاد
                          مرورگر شما چی هست؟ایا با فیلتر شکن وارد میشید ؟تنها یه راهی دارید هیستوری مرورگر رو پاک کنید که کلیه فعالیت هاتون پاک میشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط atmel-avr نمایش پست ها
                            مرورگر شما چی هست؟ایا با فیلتر شکن وارد میشید ؟تنها یه راهی دارید هیستوری مرورگر رو پاک کنید که کلیه فعالیت هاتون پاک میشه

ارسال پاسخ سریع به این پیام پاسخ پاسخ با نقل قول پاسخ با نقل قول نقل قول چندگانه این پیام تشکر پست های مورد علاقه من
                            با موزیلا ، با IE ، با فیلتر شکن ، بدون فیلتر شکن ، با پاک کردن همه کوکی ها و هیستوری ها و .... هیچ فایده ای نداره متاسفانه. حتی با اندروید هم وارد شدم فرقی نکرده . حساب اکانت دیگه ای باز کردم باز هم بی اثر بود . داستانی شده

دیدگاه

شما بیا مرورگرتون رو پاک کنید و دوباره نصب کنید و در ضمن سیستمتون رو یک بار از لحاظ ویروس اسکن کنید تاثیر داره

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X