اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یک مازول انتقال بیسیم دیتا و با دوام؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یک مازول انتقال بیسیم دیتا و با دوام؟

با سلام خدمت دوستان
    من برای انتقال اطلاعات از ماژول hmtrp میخاستم استفاده کنم که برای راه اندازیش مشکلی نداشتم اما همینکه چند بار مدارم قطع و وصل شد ماژوله مورد دار شد و دیگه کار نمیکنه.فک کنم این مازول ها خیلی حساس باشن و برای یه کار مداوم زیاد خوب نباشن.
    ایا کسی در استفاده دراز مدت از این مازول ها تجربه ای داره؟و اینکه چه مازولی برای دراز مدت بهتر جواب میده؟

پاسخ : یک مازول انتقال بیسیم دیتا و با دوام؟

سلام
    من به شخصه از NRF استفاده می کنم و خیلی راضیم. در صورتی که تغذیه ش خوب باشه برای روشن موندن مداوم هم هیچ وقت مشکل نخواهی داشت.
    چرا ناراحتی پاتریک!
    + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
    - از دیدنش ناراحت شدی؟
    + نه
    پس چی ناراحتت کرده
    + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    محصولات

دیدگاه

پاسخ : یک مازول انتقال بیسیم دیتا و با دوام؟

نوشته اصلی توسط kargahelec نمایش پست ها
      با سلام خدمت دوستان
      من برای انتقال اطلاعات از ماژول hmtrp میخاستم استفاده کنم که برای راه اندازیش مشکلی نداشتم اما همینکه چند بار مدارم قطع و وصل شد ماژوله مورد دار شد و دیگه کار نمیکنه.فک کنم این مازول ها خیلی حساس باشن و برای یه کار مداوم زیاد خوب نباشن.
      ایا کسی در استفاده دراز مدت از این مازول ها تجربه ای داره؟و اینکه چه مازولی برای دراز مدت بهتر جواب میده؟
      سلام
      من از این ماژول استفاده میکردم،اوایل بعد از چندبار ارسال ودریافت از کار می افتاد ...و اما مشکل منبع تغذیه بود که با گذاشتن یک خازن بعد از رگلاتور برطرف شد و تا الان که 2سال میگذره مشکلی نداشته

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X