اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

هر کی پروژه داره بیاد تو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

هر کی پروژه داره بیاد تو

از دوستان عزیز خواهشمندم که اگر کسی پروژه و مدار طراحی شده ای دارد برای استفاده بقیه اینجا بگذارد.
    نه اینکه بقیه استفاده مجانی بکنند بلکه بهتر است سایت را از حالت پرسش و پاسخ مقداری به طرف کاریرذی ببریم 8)
    he best network in the world

پاسخ : هر کی پروژه داره بیاد تو

manzore shoma az poroje cheye :eek:
    man dost daram ba shoma hamkari konam :biggrin:

دیدگاه

منظور من از پروژه مدار هایی که دوستان طراحی و سا خته اند واز آن جواب گرفته اند.فقط و فقط در این جهت که باعث پیشرفت دوستان تازه کار همانند من و امثال من بگردد.

دیدگاه

سلام.
        پرژه مدار که جاش اینجا نیست.
        ولی میشه اینجا پروژه های برنامه نویسی رو قرار داد.
        چه مربوط به الکترونیک بشه و چه نشه.
        هارد من که خیلی به هم ریختس.
        شما شروع کنید منم سرم که کمی خلوت شد یه چند تا برنامه میگذارم.
        موفق باشید.
        الهم عجل لولیک الفرج

دیدگاه

ان شاء الله حتما میذارم
          باید اول یک document درست کنم در اسرع وقت بعد حتما میذارم البته مثل اینکه این تاپیک زیاد مورد توجه نیست البته ان شاءالله که اشتباه میکنم.
          اول توکل
          دوم پشتکار
          سوم مشورت
          چهارم عمل
          -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
          نرم افزار برای دانلود نامحدود از rapideshare: http://k12student.persiangig.com/other ------- تشکر یادتون نره. موفق باشید.

دیدگاه

دلیل کم توجهی دوستان کلی بودن تاپیک هست !
            معمولا این چنین عنوان تاپیک هایی از دوستای تازه وارد در انجمن ناشی میشه (البته منظوری ندارم دارم توضیح میدم!) واسه همین بازدید کننده ها زیاد توجه خاصی نمی کنند.
            ولی اگه این تاپیک به خوبی پیش بره و هدف شما و آقای frank_fh عزیز میسر بشه این تاپیک رو مهم می کنم و یک مرجع کامل از پروژه های موجود تو سایت میشه.....
            امیدوارم با عنایت مدیران بخش مربوطه این تاپیک رونق خوبی پیدا کنه.

دیدگاه

دوستان سلام.
              تجربه جمع کردن پروژه ها رو توی یه موضوع در بخش پروژه های با میکرو 8051 داشتیم. چیز جالبی نشد. علتش هم این بود که هر کسی در مورد هر کدوم از پروژه ها یه صحبتی یه مطالبی داشت فروم بزرگ میشد و اصلا پروژه ها توش گم میشد .
              بنابراین به نظر من بهتره که برای هر پروژه ای یه موضوع باز کنید تا مطالب مربوط به اون پروژه هم در همون موضوع مطرح بشه تا دسته بندی مطالب بهتر رعایت بشه .
              موفق باشید.
              شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ‌ي جهاد فيآ‌سبيلآ‌الله.
              هجرت، هجرت از سنگينيآ‌هاست و جاذبهآ‌هايي كه تو را به خاك ميآ‌چسباند.
              چكمهآ‌هايت را بپوش، رهآ‌توشهآ‌ات را بردار و هجرت كن.

دیدگاه

سلام.
                راستش به نظر منم عنوانش خیلی مناسب نیست.
                ولی بودنش لازمه.
                خدمت جناب نحوی باید عرض کنم یکی از دلایلی که اون تاپیک مذکور جالب در نیامد(به نظر شما :rolleyes این بود که جای مناسبی برای پلود نبود.
                سایت 4shared هم که یکماهه هست.
                و خیلی از لینک ها خراب شده بود.
                اگر یه فضای رایگان با شرایط بهتر پیدا میشد که فایلها رو پاک نکنه و خیلی هم شلوغ نباشه خیلی خوبه.
                در ضمن فکر کنم پروژه های برنامه نویسی که کار بچه ها باشه تعداد زیادی نداشته باشند.
                اما خوب اگر تعدادش زیاد شد میشه مثلا بر اساس زبان برنامه نویسی تفکیکشون کرد.
                البته باید یه سری قوانین هم گذاشته بشه برای اینکار.
                مثل توضیح کامل در مورد برنامه.
                زبان برنامه نویسی.
                و اینکه فقط سورس قرار بدهند و فایل اجرایی کسی قرار ندهد.
                البته به نظر من میشه یه تاپیک جدید قفل شده با عنوان پروژه های برنامه نویسی ساخت و مدیران فقط توضیحات برنامه و لینکها رو در این تاپیک قرار بده.
                کاربرها لینک و توضیحات رو در اینجا قرار بدند و مدیرها فقط پروژه ها رو توی اون تاپیک قرار بدند و لینک داخل این تاپیک رو پاک کرد :mrgreen:
                من خودم 4 - 5 تا برنامه شاید بیشتر نداشته باشم که به درد همه بخوره (بیشتر برنامه هام رو برای رفع مشکلات خودم نوشته بودم. :redface:
                لطفا اگر یک سرور خوب و دائمی برای پلود دارید معرفی کنید.
                موفق باشید.
                الهم عجل لولیک الفرج

دیدگاه

مجموع پروژه هایی که خودمون می نویسیم فکر نکنم از 30-40 مگ بیشتر باشه
                  من می تونم پروژه های تایید شده رو تو هاست خودمون پلود کنم . اگه موافقین یک نفر بشه مسول جمع آوری پروژه هایی که دوستان نوشتن و تستشون کنه بعد بده من تا پلود کنم.....
                  فکر کنم کار جالبی میشه !
                  Iran-PC عزیز اگه این مسولیت رو به عهده بگیرین شدیدا ممنون میشم.
                  البته اگه ارزش داره :icon_razz:

دیدگاه

سلام .
                    راستش در مورد هاست سایت میخواستم پیشنهاد بدم اما روم نشد :redface:
                    اما حالا که خودتون گفتید چه بهتر :mrgreen:
                    میشه برای حالت موقت توی همین 4shared پلود کرد و به قول شما پس از تائید توی هاست سایت پ بشه و توی اون تاپیک اصلیه لینک جدید و توضیحات پست بشه (البته به نظر من باید تاپیک قفل بشه که جز پروژه ها تائید شده کسی نتونه چیزی پست کنه).
                    من فعلا VB و VC ندارم.
                    اما اگر پروژه ای به این زبانها بود (چاره ای نیست :smile نصب میکنم برای تست.
                    خوب شروع کنید.

[shadow=red,left]موضوع : آزاد[/shadow]
                    الهم عجل لولیک الفرج

دیدگاه

موافقم
                      فقط فکر کنم خودتون باید اول شروع کنید تا بقیه هم یواش یواش بیان وسط

دیدگاه

دوستان سلام.
                        محمد رضا جان(البته اگه درست اسم برده باشم) احساس کردم از حرف من ناراحتش شدید خدای نکرده من قصدی نداشتم . منظورم از اینکه جالب نشد این بود که خیلی بشتر و بهتر میشد از این پروژه بهره برد ولی خوب اینطوری که همه توی یه تاپیک باشه و سوال مطرح شده معلوم نیست مال کدوم پروژه هست و ... این چیز جالبی نیست.
                        در مورد اینکه موضوع رو قفل کنیم به نظر من باز هم ایجاد اشکال میکنه اون وقت باید یه موضوع دیگه باز کنیم در مورد رفع اشکالات موضوع فلان . خوب این چه کاریه موضوع پروژه ها رو مستقل کنیم اجازه بدیم اشکالتش رو در خود اون موضوع بپرسن چه مشکلی پیش میاد؟ نمیدونم شاید نکته ای در پیشنهاد شما هست که من متوجه نمیشم اگه ممکنه بیشتر توضیح بدید.
                        موفق باشید.

دیدگاه

سلام.
                          استاد نحوی اگر من طوری صحبت کردم که شما فکر کردی من از صحبتهای شما ناراحت شدم عذر میخوام :redface:
                          شما استاد مائید.
                          راستش من منظورم این بود که (فقط یه نظریه مثل نظر بقیه دوستان)برای این منظور بهتره یه آرشیو مجزا باشه که بشه توی هر صفحه مثلا 10 - 15 تا پروژه تا توضیح کامل پیدا کرد.
                          همونطور که پیشنهاد دادم کسی که پروژه رو قرار میده اول توی این تاپیک قرار میده ( با توضیح البته تست نشده) و سوالات رو میشه توی همین تاپیک پرسید (این تاپیک همون بلایی سرش میاد که شما فرمودید ولی اون تاپیکه پروژه هارو یه جورایی نجات میده ).
                          یعنی اونجا میشه یه مرجع سریع برای جستجو و دانلود پروژه ها.
                          حالا هر جور شما و اساتید دیگه صلاح میدونید. :neutral: :exclaim:
                          الهم عجل لولیک الفرج

دیدگاه

عالی است فقط یک مشکل دارد و آن اینست که افراد دیگر به این قسمت به عنوان یک قسمت برای کپی برداری نگاه می کنند پس اگر هر نفر که یک پروژه برای سایت پلود کند می توانند وارد این قسمت شود بسیار بهتر است و افراد مبتدی به انجام کار وادار می شود و اگر سوالی دارند نیز می توانند در همین قسمت بپرسند و فقط می توانند به پروژه یا مدار مربوط به سوال خودشان مراجعه کنند

دیدگاه

سلام خوبی دوست عزیز؟
                              یه مقدار باید بیشتر روی این بحث کارشناسی بشه . چون کسی که مبتدی هست خوب تا یه پروژه نمونه نبینه که نمیتونه چیزی درست کنه .
                              بنابراین باید پروژه ها رو سطح بندی کنیم و بعد برای اون سطح کا درجه کاربری تعریف کنیم . مثلا کسی که مبتدی هست هیچ وقت نیازش به یه پروژه متوسط یا سطح بالا نیفته.اگه مرکز دانلود سایت راه اندازی بشه بهتر میشه روی این موارد مانور داد.
                              موفق باشید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X